Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
644 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:06Drvo na zivotot

Drvo na zivotot cena Vo zavisnost od goleminata visoki do 2.5 metra.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:13GRADINA RASTENIJA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . FOTINIJA TUJA SMARAGD TUJ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:03Фикус,Дрво живота,Сансеверија и Адам

Дрво живота 1000ден Индијанско перо (Сансеверија) 300 ден Бегонија ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01Fikus,Drvo zivota,Adam i Sanseverija

Drvo zivota 1000 den Indijansko pero (Sanseverija) 300 den Begonija...


300 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 17:01Сансеверија (Индијанско перо)

Дрво живота 1000 ден Индијанско перо (Сансеверија) 300 ден Бегонија...


300 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 17:01Izrabotka na fontani

Ureduvanje na dvorovi i izrabotka na fontani,za podetalno informiranj...


1.234 €
или предлог цена
Вчера 16:25Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Izrabotka na fontani,trevnici so seenje i gotova treva busen,alpinium...


555 €
или предлог цена
Вчера 16:25Hortikulturno profesionalno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi preku celiot period od godinata,tr...


789 €
или предлог цена
Вчера 16:24Palma

palma golema cena 4500 denari fikus g9lem cena 1300den


4.500 €
или предлог цена
Вчера 15:50  НОВ ОГЛАС

Drvo na zivot.Site po 500denari

drvo na zivotot 500 den saksija


500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48  НОВ ОГЛАС

Profesionalno hortikulturno ureduvanje

Ureduvanje na vasiot dvor,i po vasa zelba,zimzeleni i sezonski sadnic...


222 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na alpiniumi,fontani,trevnici,sistemi...


223 €
или предлог цена
Вчера 14:51Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51Motokultivator

Se prodava motokultivator. Koristen e nekolku meseci. Vo odlicna sost...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 13:20Декоративни садници

Квалитетни контејнерски во саксија садници погодни за садење во секое...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:33Зимзелена жива ограда, Прунус (Prunus laurocerasus)

Контејнерски садници (во саксија) Prunus laurocerasus.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:33Se prodavat smokvi sadnici

Испраќам по карго do 5 smokvi Se prodavat smokvi sadnici, smokvite...


130 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10BORCINJA,TUJI EXTRA KVALITET VISOKI 3m. I 4m.

RASTENIJATA SE STARI 20 GODINI, TUITE SE VO SAKSII OD MALI (MLADI) RA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:01ELWODI SADNICI

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . ELWODI PREKRASNI ELWODI, POPULARNI...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 08:30palmi

palmi od najmali 70den. do 4-5metri -250evra


100 МКД
или предлог цена
01 окт 16:04UREDUVANJE NA DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi najeftino vo gradot


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

01 окт 14:18Se prodavat cvekinja: Fikus,drvo na zivotot i drugi...

Se prodavat cvekinja: Fikus,drvo na zivotot,kala i drugi...


600 МКД
или предлог цена
01 окт 12:45BONSAI RED TREE

BONSAI RED TREE PREMIUM QUALITY . . . JAPONSKI BONSAI ORGANSKI SE...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

01 окт 11:08GRADINA RASTENIJA

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD THUJA SMARAGD GOLD PR...


750 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
990 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

01 окт 10:28КОСАМ ВИСОКА ТРЕВА TREVA И ГРМУШКИ GRMUSHKI СО ТРИМЕР TRIMER

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 €
или предлог цена
01 окт 09:11СТРИЖАМ ЖИВИ ОГРАДИ (ZIVI OGRADI) СО БЕНЗИСКИ ТРИМЕР

ЦЕНАТА ЗАВИСИ ОД ГОЛЕМИНАТА НА ПОВРШИНАТА.


1 МКД
или предлог цена
01 окт 09:10INDISKI JORGOVAN

INDISKI JORGOVANI SUPER KVALITET . . . PREKRASEN INDISKI JORGOVANI...


800 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

01 окт 08:32MEDONODNI DRVA

Prodavam sadnici za PCELARI: 1.Domasen bagrem, 2.Japonski ...


300 МКД
или предлог цена
01 окт 05:52Fikus Benjamin Sheflera salonski sobni rastenija rastenie

Prodavam nekolku salonski rastenija zasadeni vo novi saksii so kvalit...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 20:30Се продава Дрво на животот

ЕВТИНА ПРОДАЖБА НА ЦВЕЌЕ - ДРВО НА ЖИВОТОТ Дрвото на животот е еле...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 10:51ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА

Туја-смарагд ................ 45-55см.......150 ден Туја-смарагд ......


150 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:56Grmuski dekorativni, Princot od Vels i drugi

- Princot od Vels vo boja srebrena i zelena - zimzelena zlatesta - ...


200 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:56Kosenje treva-Kastrenje-Odrzuvanje i ureduvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:49Se prodavaat bendjamini

Se prodavaat 3 benjamini. Dvata golemi se visoki nad 2 metri i stari ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 сеп 14:50GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . ELWOODI FOTINIJA TUJA SMAR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

29 сеп 13:29Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani.

Celosno ureduvanje na vasite dvorovi,formiranje trevnik so gotova tre...


135 €
или предлог цена
29 сеп 13:06NAVODNUVANJE MK PRSKALKI SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navo...


1 €
или предлог цена
29 сеп 13:00Hortikulturno ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi vo tekot na cela godina...


323 €
или предлог цена
29 сеп 12:56Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,trevnici,alpiniumi so razl...


223 €
или предлог цена
29 сеп 12:56Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам