Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM '' LEBEDI'' UKRASNI

IZRABOTUVAM BETONSKI LEBEDI ZA VASITE GRADINI 070 552 109 ZLATKO


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

Вчера 14:42Betonski elementi uvoz Grcija

Za povece informacije na broj 078535489


11 МКД
или предлог цена
Вчера 08:38Betonski elementi

Prvata slika 4000 den a drugite primeroci se 3500den betonski primero...


3.500 МКД
или предлог цена
23 јул 09:15Betonski saksii / zardinjeri

Izrabotka na betonski saksii - zardinjeri. Besplatna dostava na teri...


По Договор
или предлог цена
22 јул 18:53FONTANI ZA UKRASUVANJE VO DVOR

FONTANITE SE OD UVOZ. IMAME DVE NIJANSI SIVO I BEZ BOJA.


7.000 МКД
или предлог цена
22 јул 09:07Betonski elementi 2

Cenite pocnuvaat od .Betonski elementi so ekstra kvalitet,Proizvodite...


1 МКД
или предлог цена
21 јул 10:45NOVI MODELI CESMI I FONTANI

Uvoz od Grcija.Cenite se dvizat od 3000den pa do 11000den za fontana.


3.000 МКД
или предлог цена
17 јул 08:28Bazen od beton

Бетонски Базени Infoo:: 071772677


1 €
или предлог цена
30 јун 15:53Ukrasni pecurki i bubamari

Ukrasni pecurki i buba mari za vasite dvorovi, izraboteni od lepak za...


50 МКД
или предлог цена
27 јун 06:11FONTANI NOVI MODELI

Fontanite se izraboteni od priroden kamen i keramika so dimezije visi...


10.500 МКД
или предлог цена
18 јун 09:47Bekaton ivici za gradina

Mozhe da se redat na dva nachina, odlichni se za niski zhardinjwri ok...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

16 јун 16:22Fontani za vo dvorovi.

Napraveni od priroden kamen uvezeni od Grcija.Komplet so pumpa.Moze i...


10.500 МКД
или предлог цена
07 јун 09:52Мини вазнички од цемент- за кактус или вештачко цвеќе

Мини- вазнички од цемент, рачно изработени и рачно дизајнирани со мно...


180 МКД
или предлог цена
06 јун 14:47Betonski Cesmi i Skari

Poveke info na telefon : 076 715 730 - Borce


1 €
или предлог цена
02 јун 20:55Корито од камен

Се продава зачувано корито од камен


По Договор
или предлог цена
01 јун 21:16Izrabotka na unikaten vestacki Kamen

Izrabotuvam vestacki Kamen po vasa zelba. Zidovi coklinja ogradi pod...


1 €
или предлог цена
21 мај 09:56Betonski saksii - zardinjeri

Izrabotka na dva vida betonski saksii - zardinjeri (kralica i cvet la...


1.100 МКД
или предлог цена
21 апр 18:523 мали декоративни саксии за 100 денари!

НОВО! 📣🔖🖌Месец на неодоливи понуди во Cement Art! 3 мали декоратив...


100 МКД
или предлог цена
05 фев 13:59Саксии, вазни, свеќници изработени од бетон

New! 🥰🌵 Направете своја колекција на кактуси и внесете позитивна ен...


150 МКД
или предлог цена
23 јан 20:503 декоративни саксии за 350 денари! АКЦИЈА

НОВО! 📣🛒🔖 Како што рековме, ноември е месец на акции кај нас! Нова...


350 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Саксии, вазни, свеќници од бетон

Изработуваме 🔸️саксии 🔹️свеќници 🔸️вазни 🔹️украси 🔸️други декора...


100 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Нов модел на вазни

НОВО! 🥰 Мало освежување во овие дождливи есенски денови 😊🥰 Изберет...


150 МКД
или предлог цена
04 јан 18:39BARAM BETONSKI STUBOBI

baram betonski stubovi, stolbovi


60 МКД
или предлог цена
04 дек 17:47Вазна која ќе го освежи Вашиот дом

Освежете го Вашиот поглед кон есента од Вашиот дом..со вака нежна дек...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:57Бетонски саксии

Ситниците го прават домот потопол и поубав! 🥰🤗 Па, стоплете го и ра...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:53Prodavam Bekatonki (Kaldrma)

Cena po dogovor Bekatonki-Kaldrma


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

26 окт 16:07Нов модел на винтиџ саксија

НОВО! 😍🤗🌺 Нов модел на винтиџ саксија, достапна во две големини. П...


200 МКД
или предлог цена
11 окт 01:26Декоративни вазни

Love is in the air 🥰🌸 Симпатични и декоративни вазни..се вклопуваа...


150 МКД
или предлог цена
11 окт 01:25Нов модел на бетонска саксија

Hello 🌺 Ви претставуваме уште еден нов модел на бетонска саксија 🥰 ...


120 МКД
или предлог цена
09 окт 10:26Вазни за вештачки и природни цвеќиња

Hello October 😍 Колку малку е потребно за да се чувствувате расцвета...


150 МКД
или предлог цена
06 окт 18:38Саксија за цвеќе или свеќник

Саксија за цвеќе или свеќник , креативноста е Ваша... Цена: 200 денар...


200 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:06fontana za vasiot dvor

fontana koja tezi samo70kgr taka da mozete da ja stavite kaj sakate v...


1 €
или предлог цена
21 јул 10:21Saksii, Vazni, Саксии, Вазни, Жардињери, Цвеќарници

Различни типови на бетонски вазни за надворешно и внатрешно уредување...


50 €
или предлог цена
07 мај 19:32Betonski kolci

Se prodavaat dobro zacuvani betonski kolci Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
26 мај 11:04Вазни за дворови

Последни за сезонава,уникатни и рачна изработка.За поголем број има и...


1.500 МКД
или предлог цена
29 дек 17:28Vazni za dvorovi

Izrabotuvam dekorativni betonski vazni i dekorativni korpi za vasite ...


По Договор
или предлог цена
21 дек 16:53HITNO- KALAPI-ANTICKI STUB, CESMA, 5 STUBCINJA-S-FORMA I DR

Hitno prodavam KALAP-ANTICKI STUB, 5-STUBCINJA FORMA-S, CESMA I ZIDNI...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 18:22Бетонска галантерија " КАРИЛАН "

продажба на бекатон плочки, бетонски вазни и црепови,ивичњаци,канални...


1 €
или предлог цена
08 авг 23:21Betonsko armirani Zardinerii-saksii i korpi

Se prodavaat Betonsko armirani zardinerii, saksii i korpi... dimenzi...


1.700 МКД
или предлог цена
18 јун 17:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам