Подкатегорија:
                   
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 09:41Промовирано

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

Se prodava motorna pila STIHEL 260

motorna pila STIHEL 260 Skoro nova


250 €
или предлог цена
Денес 13:22Kultivator

Се продава култиватор со 8кѕ Дизел мотор има 4 брзини напред , 2 брзи...


1 €
или предлог цена
Денес 12:17  НОВ ОГЛАС

Novi motorni pili bajkal

Super kvalitet na benzin


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:50Motokultivator HONDA MIO STANDARD

Se prodava Motokultivator HONDA MIO STANDARD vo ispravna sostojba so...


500 €
или предлог цена
Денес 10:45Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:43Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
Денес 09:41Elektromotor

Trofazen,jacina 2.2kw vrtezi 2800vo minuta,odlicna sostojba


155 €
или предлог цена
Вчера 23:14Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
Вчера 21:27Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
Вчера 21:26Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Вчера 18:08STIHL MS 230

Se prodava motorna pila STIHL MS230. Kompletno funkcionalna bez mana,...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:20Kosilka

Kosilka vo dobra sostojba remontirana ..moze zamena ...napomena alans...


1.099 €
или предлог цена
Вчера 14:04Racna masina mashina za ronenje pcenka

Masinata e vo odlicna sostojba si go vrshit rabotata bez elekt. Energ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:10Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
30 мај 19:15CIRKULAR SO ABRIHTER

PRODAVAM CIRKULAR SO ABRIHTER DOLG E 16 SM,ZA PRAVENJE DUPKI ZA SARKI...


По Договор
или предлог цена
30 мај 18:06Kirby Avalir 2 NOV

Bukfalno Nova ne koristena .


2.190 €
или предлог цена
30 мај 12:34KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 09:24Husqvarna 340

Pilata e dobro socuvana moze dase vidi i proba vo sekoe vreme Povej...


260 €
или предлог цена
29 мај 21:29hidrofor komplet

se prodava hidrofor elektro maschinen komplet so boca i injektor


5.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:40Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.999 МКД
29 мај 08:58BATERISKA MASINA ZA ZIVA OGRADA ZA KOSENJE TREVA EINHELL

NOVA PRAKAM PO KARGO


2.200 МКД
или предлог цена
- 37 % Попуст
3.500 МКД
29 мај 06:26Se prodavat motorni pili 180,025,026,028,036,038

Se prodavat motorni pili stihel za poveke info 072689696


300 €
или предлог цена
28 мај 22:55Imt 506 kultivator,motokultivator

Imt 506 komplet so freza ispraven ,so nov karburator namesten sega


350 €
или предлог цена
28 мај 08:41motorna pila stihl .motorka.

nova motorna pila stihl ms 250


250 €
или предлог цена
28 мај 08:31agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
28 мај 08:30WALBRO-karb.za pili, i pribor...

-Dva "Walbro" karburatori za pili , trimeri: model WA 99 F1, i HDB...


1 €
или предлог цена
27 мај 21:24Електрична дробилка за гранки VILAGER ВЦ 2500

Електрична дробилка за гранки -Мулчер VILLAGER VC 2500 со ротациони н...


7.000 МКД
или предлог цена
27 мај 12:05Kosilka

Se prodava kosilka na benzin, ispravna sostojba, raboti perfektno. 0...


89 €
или предлог цена
26 мај 20:32Masina za cepenje drva

Masina so svrdel , motor 3 kw , 900 obrtai / min , metalna cvrsta kon...


По Договор
или предлог цена
26 мај 17:40KARCHER K2.91

Prodavam Wap Karcher k2.91 NEISPRAVEN (raboti ama slab pritisok tera)...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
26 мај 15:46Karcher vap вап

Vapot e vo odlicna sostojba Funkcionira besprekorno ne teci od nikad...


200 €
или предлог цена
26 мај 10:09Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
26 мај 08:31Freza za trimer, Фреза за тример

Фреза за тример Карактерисики: - Компатибилна со сите видови на триме...


1.199 МКД
или предлог цена
26 мај 06:26Masini za sienje Bagat

Se prodavaat dve masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мај 20:06Parxide

Defek zupcanik na motor drugo se ispravno pumpa crevo racka


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 20:00SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:58DELOVI ZA MOTORNA PILA I MASINA ZA PERENJE

delovi od masina za perenje alista GORENJE TIP PS 80.41 [MOTOR DEFEK...


1 €
или предлог цена
24 мај 21:48Liniski cilindri elektricno upravuvani

elektricnite liniski cilindri se upravuvani od DC motorcinja so koman...


По Договор
или предлог цена
24 мај 19:52pneumatski delovi

imam sekakvi pneumatski delcinja, prigusnici, regulatori, elektromagn...


По Договор
или предлог цена
24 мај 19:38Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам