Подкатегорија:
                   
542 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48

Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48


1.111.111 €
или предлог цена
Денес 15:43Motorna pila za drva HONDA...NOVO NA PAZAROT

Prodavam novi mitorni pili za drva HONDA 58cm3 Dvotakten motor Broj n...


4.999 МКД
или предлог цена
Денес 15:27  НОВ ОГЛАС

Se prodava perac karcher k3 premium

Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so garancija. 071-238-101


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.850 МКД
или предлог цена
Денес 10:52Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
Денес 09:50Eletro motori dva trofazni 5.5kw

Dva elektro motori i dve kaisnici


1 €
или предлог цена
Денес 08:07CIRKULAR PILA

Монофазен Циркулар малце користен Циркулар за Столарија 2,2 kw


220 €
или предлог цена
Вчера 11:43Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:38Masinsko mengeme 45cm

Prodavam masinsko mengeme 45cm


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:33Motorna pila - STIHL MS381 (Motorka)

Nova motorna pila STIHL - MS381


450 €
или предлог цена
18 мар 22:06Masina za cepenje drva

Masina so svrdel , motor 3 kw , 900 obrtai / min , metalna cvrsta kon...


По Договор
или предлог цена
18 мар 16:10Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.100 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
2.500 МКД
18 мар 13:41СПЕЦИЈАЛНА АКЦИЈА: K 4 Compact + четка со меки влакна WB

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисно црево 6 ...


13.500 МКД
или предлог цена
18 мар 13:06Masini za sienje Bagat

Se prodavaat tri masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


100 €
или предлог цена
18 мар 09:29PUMPA 400WAT

🌍🌍Solarni pumpi beshumni za solarni sistemi bez pritisok,izdrzlivi ...


4.490 МКД
или предлог цена
18 мар 08:10Slajferica

Prodavam Slajferica Raider nova neotpakuvana,cena:2500 denari,fiksna....


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
17 мар 20:25Cirkular - 3.000 denari

Prodavam nov neotpakuvan racen cirkular MaxPuls,cena:2.500 denari,fik...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
17 мар 20:25Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
17 мар 19:12Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
17 мар 15:27Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
17 мар 08:24Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
16 мар 21:09Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
16 мар 19:43Kultivator za trimer Култуватор за тример НОВ!

kultivator za trimer MP-GBC18


4.999 МКД
или предлог цена
16 мар 15:52Се продаваат 2 хидрофори

Се продаваат 2 исправни половни хидрофори/hidrofori. Повеќе информаци...


4.500 МКД
или предлог цена
16 мар 14:29SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
16 мар 14:20KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
16 мар 13:19KOSILKI , TELEVIZOR I BICIKLI UVOZ OD CH

TELEVIZOR I BICIKLI UVEZENI OD SVAJCARIA


1 €
или предлог цена
16 мар 10:59BATERISKA MASINA ZA ZIVA OGRADA ZA KOSENJE TREVA EINHELL

NOVA PRAKAM PO KARGO


2.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
3.000 МКД
16 мар 05:36Pumpa za voda Hidrofor Grundfos

Se prodava pumpa za zgolemuvanje na pritisok vo domakinstvo Grundfos ...


140 €
или предлог цена
15 мар 19:54Штрафелица за домашна употреба

novi strafilici za domasna upotreba so mnogu dodatoci cena 1499den...


1.499 МКД
или предлог цена
14 мар 09:56Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
13 мар 19:56Motoren Benziski trimer AGRINA AG520 NOVI!

Бензиски тример АГРИНА AGRINA Teхнички карактеристики Моќ: 1.6 ...


5.700 МКД
или предлог цена
13 мар 08:48Kosilka kosilica kosacka

Polovni kosilki za kosenje treva, po sto ne se raboteni nekoe vreme m...


65 €
или предлог цена
12 мар 11:58Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
12 мар 11:12Се продаваат Раде Кончар апарати за варење

Се продаваат два електрични апарати за варање Раде Кончар 135 амперск...


100 €
или предлог цена
11 мар 22:44DELOVI ZA MOTORNA PILA I MASINA ZA PERENJE

delovi od masina za perenje alista GORENJE TIP PS 80.41 [MOTOR DEFEK...


1 €
или предлог цена
11 мар 20:12Se prodava masina za miene sadovi

Se prodava masina za miene sadovi brend Ardo. Za poveke informacii j...


4.900 МКД
или предлог цена
11 мар 10:44Pumpa Grundfos Scala 2

Se prodava pumpa samovsisna za zgolemuvanje pritisok na voda vo domak...


140 €
или предлог цена
11 мар 09:26Prodavam Makita DF330DWE strafilica

Prodavam komplet strafilica Makita DF330DWE ispravna komplet.


3.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.100 МКД
10 мар 20:59Motorna pila Dolmar 116

Se prodavaat polovni delovi od motorna pila Dolmar 116. nema klip i ...


200 €
или предлог цена
10 мар 17:21Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам