Подкатегорија:
                   
407 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam polovni Hilti od Germanija

Polovna Hilta Kango, Hilta Kango donesena od Germanija so 3 sila 1...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:45Ударна бормашина BOSCH GSB 162 2 RE Professional, bormasina

Продавам нова јака ударна бормашина BOSCH GSB 162 2 RE професионална,...


380 €
или предлог цена
Денес 11:45БОРМАШИНИ , РАЗЛИЧНИ

БОРМАШИНИ, РАЗЛИЧНИ, ВО КОМПЛЕТ


3.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:55БРУСАЛКИ , РАЗЛИЧНИ

БРУСАЛКИ, РАЗЛИЧНИ, ЕДИНЕЧНА ЦЕНА


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:55Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:38ТИРФУР

Се продава тирфур


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:23Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:57Parkside strafilica

Se prodava strafilica od najnovite modeli na parkside alati so motor ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 13:13Digitalna Vaga Novi

Дигитална вага 100кг цена: 1699den 200кг цена: 1999 ден. 300kg ...


1.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 10:41Се продават ПИЛИ за сечење на дрва

Се продаваат 4 (четири) пили за сечење дрва, одлично сочувани... Сек...


1.500 МКД
или предлог цена
23 јул 21:38Bormasini

Se prodavaat bormasini doneseni od svajcarija


По Договор
или предлог цена
23 јул 17:54MAKITA bateriska so dve baterii

Se prodava nova bateriska,nekoristena so dve baterii.


1.800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

23 јул 17:32Pumpa Pumpi za voda 2''

enzinska pumpa za voda Agromax so 2 godini garancija Pumpa f50--750...


130 €
или предлог цена
23 јул 09:38Moment kluc - Момент клуч штрафцигер

Момент клуч за битови, крстач, прав, ѕвезда, имбус Од 0 до 6 ЊутнМет...


3.500 МКД
или предлог цена
22 јул 18:39Diskovi od hartija za smirglanje 120mm Parkside

Продавам 30 дискови Parkside од хартија за брусење (шмирглање) пречни...


350 МКД
или предлог цена
22 јул 16:27STRAFCIGERI PARKSIDE

Prodavam nov nekoristen komplet strafcigeri PARKSIDE. Kompletot sodrz...


500 МКД
или предлог цена
22 јул 16:26STRAFILICA BLACK & DECKER 3.6V KC1036 H1

Prodavam strafilica Black & Decker 3.6V so orginalen polnac, 10 orgin...


1.100 МКД
или предлог цена
22 јул 16:26Prodavam aparat za zavaruvanje

Aparatot e vo ispravna sostojba raboti na trofazna i monofazna struja...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
22 јул 14:13Prodavam delovi za rasipani hilti

Imam i drugi delovi sto ne se na slikite prakam po kargo


11 МКД
или предлог цена
22 јул 14:13Motorna pila

Se prodava odlicna motorna pila polovna


3.900 МКД
или предлог цена
22 јул 11:59Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 ...


3.500 МКД
или предлог цена
22 јул 11:00Убодна пила PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


3.500 МКД
или предлог цена
22 јул 11:00Inverter Aparat Dnipro-M 3god garancija

Orginalen ukrainski inverter aparat na Dnipro-M poseduva 3 godini ga...


1 МКД
или предлог цена
22 јул 09:23Prodavam nozici za granki

Nozicite se vo ispravna sostojba prakam po kargo


500 МКД
или предлог цена
21 јул 20:33Prodavam cirkulari

Cirkularite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


1.600 МКД
или предлог цена
21 јул 20:33Prodavam bor masini

Bormasinite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


800 МКД
или предлог цена
21 јул 20:28Prodavam razen alat

Alatite se vo ispravna sostojba prakam po kargo cena po dogovor


800 МКД
или предлог цена
21 јул 20:25Profesionalna motorna pila stihl

Prodavam motorna pila stihl 08 s original germanska ispravna super so...


150 €
или предлог цена
21 јул 20:03RENOVATOR

Se prodava kako nov RENOVAROR dva pati upotreben EVTINO


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

21 јул 13:49Bosch profesionalna udarna bormasina

Bosch GSB 13 re udarna bormasina so metalen futer, mnogu malku korist...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јул 12:54Убодна пила PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800...


3.500 МКД
или предлог цена
21 јул 11:05Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 ...


3.500 МКД
или предлог цена
21 јул 11:05BORMASINA STRAFILICA NA BATERII 12v WELLBORN original

Novi vo kutija WELLBORN Bateriska strafilica bormasina 2 baterii ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

21 јул 10:25Drzac(drzaci) za bormasina - povekjenamenski.

Drzacite se germanski, aluminiumski,multifunkcionalni - se podesuvaat...


12 €
или предлог цена
20 јул 11:29GEDORE 53 parcinja SATAGOOD Novooooo vo kufer

Novi Gedore 53 pcs vo kuferce Od poznatiot brend SATAGOOD EXSTRA ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

20 јул 10:03Ubodna Pila

Prodavam ubodna pila Bosch original vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
20 јул 08:47Dewalt masina za struganje kit

Dewalt masina za struganje kit profesionalna malku koriatena.Kako no...


200 €
или предлог цена
20 јул 08:35Karcher batriski usisivac za prozori WV 2 PLUS

Karcher batriski usisivac za prozori WV 2 PLUS NOVI VO KUTIJA SO P...


70 €
или предлог цена
19 јул 21:23BLECK DECKER ROTOR

SE PRODAVA ROTOR SO GLAVA KOMPLET ISPRAVEN


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 21:17Nov Dnipro-M SAB-15 inverter aparat 3 god garancija

USHTE EDEN UNIKATEN MODEL OD Dnipro-M orginalen ukrainski kvalitet so...


По Договор
или предлог цена
19 јул 09:57Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам