Подкатегорија:
                   
417 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jugoslovenski pajser

Prodavam pajser od jugoslovenski celik


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:53Germanski armiracki klesti NOVI

Prodavam novi germanski armiracki klesti


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 15:53Moken magnet ( N50 kreva 5kg+ ) NOV

Prodavam nov moken magnet so golema moknost N50 ( magnetot kreva 5kg+...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:53APARAT ZA ZAVARUVANJE RADE KONCAR

1Portokaloviot 90am 220 v 12kg ZA DOMASNA POTREBA. 2.Zelenkastiot 17...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Денес 13:33Prodavam polovni Hilti od Germanija

Polovna Hilta Kango, Hilta Kango donesena od Germanija so 3 sila 1...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:35Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:33Metalni cetki ja na bormasini

Metalni


100 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12Nareznica za metalni cevki

Vo odlicna sostojba. Moze i nekoja zamena.


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:08Iskra Шлајферка / брусилка за шмирглање глет

Се продава шлајферка Iskra за шмирглање на ѕидови комплет со црево и ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:32Hilta 800v nova

Prakam po kargo BOSCH ХИЛТ & БУРМАШИНА СЕТ & 2 ФУТЕРИ ! Промотивна ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45Gedore

Novi 108 pc Prakam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45*Pneumatski Pistol , Vozdusen Pistol*

Prodavam vozdusen pistol za odvrtuvanje na strafovi za bandazi ili za...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:48GEDORE 53 parcinja SATAGOOD Novooooo vo kufer

Novi Gedore 53 pcs vo kuferce Od poznatiot brend SATAGOOD EXSTRA ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 10:35Parkside baterija

Se prodavaat parkside x20 2ah baterii i polnaci Baterija 200den Poln...


2.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
2.599 МКД
Вчера 02:42POP KLESTI AMERICKI KVALITETNI!

Prodavam Pop Klesti do 4.8mm Americki Kvalitet Novi Ne Upotrebuvani 2...


2.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:10BRAVARSKI STEGI DVA KOMADA

Prodavam bravarski stegi Racno Praveni 2 komada za 2000 denari 077694...


2.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:10MAKAZA ZA SECENJE LIM

Prodavam makaza za secenje lim Racno Pravena Cena 4000 denari FIKSNA ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 дек 20:10BORMASINA STRAFILICA NA BATERII 12v WELLBORN original

Novi vo kutija Bateriska strafilica bormasina 2 baterii 18 v Pol...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 дек 17:53Komplet Ajva/Letkum!Lemilica!

Nov,vo Kufer so pasta,kalaj,rezerven vrv,za precizno ...


25 €
или предлог цена
06 дек 17:45Ostrilka za burgii PARKSIDE

Ostrilkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na ostr...


3.000 МКД
или предлог цена
06 дек 13:44Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
06 дек 13:44Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
06 дек 13:44BOSCH POF 800 ACE

Bosch pof 800 ace so postolje i dodatoci


1 €
или предлог цена
06 дек 10:12Parkside strafilica

Se prodavaat novi strafilici so baterija 2 ah i polnac


4.699 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.799 МКД
06 дек 00:42Motorna pila

Prodavam motorna pila medved odlicna e skoro nova 4-5 kubika ako ima ...


4.800 МКД
или предлог цена
05 дек 23:57Bormasina Bosch bateriska

Ispravna sostojba Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 дек 22:05Crevo za navodnuvanje

Prakjam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 дек 22:02Slajferica agolna MAC

Ispravna sostojba Prakjam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 дек 22:00Bormasina Ayce

Donesena od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjam.po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 дек 21:56Ubodna pila black decker

Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 дек 21:54Bosch ubodna pila gst1400

Bosch profesional ubodna pila Vo ispravna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

05 дек 21:52Prodavam motorna pila ISKRA malku koristena

prodavam motorna pila ISKRA malku koristena za domasni potrebi servi...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
05 дек 17:15NOVA akumularorska strafilica PARKSIDE

Prodavam poveke namenski akumulatorski odvrtuvač-štrafilica Parkside ...


2.600 МКД
или предлог цена
05 дек 16:50Bosch GDX 18V-1800 EC 1/4 i 1/2 In. Udaren Odvrtuvach

Новата најпродавана ударна штртафилица на Bosch-'Freak'. Има 1/4 in. ...


13.000 МКД
или предлог цена
04 дек 20:28Vap Lavor ima nekoj problem

Kontakt na 070 548 334 So nego doagjaat site dodatoci


50 €
или предлог цена
04 дек 13:19Wap машина 1800w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
04 дек 12:12Хилта кршач 1300w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1300w - 15...


8.000 МКД
или предлог цена
04 дек 12:12Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


6.000 МКД
или предлог цена
04 дек 12:11Се продават ПИЛИ за сечење на дрва

Се продаваат 4 (четири) пили за сечење дрва, одлично сочувани... Сек...


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 10:53Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам