Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

BUSIME BUNARI.Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650metri...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Pavillon

Pavillon 3x3x1,9, Site cetiri strani zatvoreni. 070/943773


150 €
или предлог цена
Денес 11:20MONTAZA NA ROLETNI PVC I VENECIJANER

montaza i servis na roletni


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:10grealka kvarcna

extra zacuvana koper so 4 graci


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:30RUSENJE KRSENJE

Krsenje na stari plocki kosulici pregradni dzidovi so isfrlanje na su...


1 €
или предлог цена
01 дек 20:11STALAZI - RAFTOVI - POLICI

⛔⛔⛔N O V O....N O V O 🙋‍♂️🙋‍♀️🙋💥💥💥 Raftovi - polici za sekak...


2.190 МКД
или предлог цена
01 дек 12:12ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
01 дек 11:34KOSENJE I CISTENJE NA TREVNI POVRSINI

076-485-708 Bale


1 €
или предлог цена
30 ное 18:43POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


890 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

30 ное 12:03Vodomer

Ispravni


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 17:42Za zagrevanje na drva

Za zagrevanje na prostorija i drugo


1.500 МКД
или предлог цена
25 ное 20:51Prodavam dva vodomeri Novi

Prodavam dva vodomeri cena po dogovor Tel 070647148


По Договор
или предлог цена
23 ное 19:41STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
22 ное 10:05ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

21 ное 10:31Kotel za parno na peleti-EcoSpar- Котел за парно

Prodavam kotel na peleti za parno greenje Eco Spar Alba 18kw,dobro so...


800 €
или предлог цена
17 ное 14:37Dabovo bure

Prodavam dabovo bure za slivova rakija. Koristeno dve sezoni. Tel. 07...


5.000 €
или предлог цена
15 ное 19:04Dyson na bateria CH

Vo ispravna sostojba Kako na slika So originalen polnac Dyson Pr...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

15 ное 18:26prodavam golema torbica so trkalca

prodavam golema torbica so trkalca donesena od francija kontakt alek...


700 МКД
или предлог цена
13 ное 00:08Сауна/Sauna

Се продава инфраред сауна за домашна употреба со вграден CD-player.Но...


32.000 МКД
или предлог цена
11 ное 15:07PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA PLASTIKA!!

PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA SEKAKOV VID PLASTIKA, (PLOCKI,PVC,) ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

10 ное 09:20Daska za peglanje

Daska za peglasnje skoro nekoristena Kupena 1900 den


800 МКД
или предлог цена
03 ное 12:58Digitalen Kantar so LCD displej

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. И...


399 МКД
или предлог цена
28 окт 09:34Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
05 окт 11:21SKARI NA PLIN SO PLOTNA 900 DENARI

Skari na plin so razlicni vidovi na golemina


1 МКД
или предлог цена
04 окт 11:46Смарт уред - WI-FI

Смарт уред за контрола на вашите електрични апарати до 3 kw . Уредот ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

29 сеп 07:59Експанзиона боца

Се продава експанзиона боца за хидрофор со капацитет од 100 литри. Ко...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

23 сеп 19:00Bure plasticno burinja plasticni бире пласточно бириња

Burinja plasticni cisti od rakija 50-60L. Plavi burinja 350den, beli ...


350 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:47Bambus zavesi ‼️‼️‼️site dimenzii

Bambus zavesi 👇👇 🏚🏙🏘Za vnatresno i nadvoresno ureduvanje 🏠...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

16 сеп 10:37Tomos, motor pumpa za voda

Se prodavaat dva motorna za voda Tomos, malku koristeni


100 €
или предлог цена
01 сеп 20:34VENTILATOR KLIMA FEN KOSA SOBA LADENJE proveri

>>> NOV VENTILATOR ZA SOBA SO DALECINSKO ODLICNA IZRABOTKA NEKORIST...


По Договор
или предлог цена
07 авг 15:04Avtomatski bojler germanski,proizvod

Avtomatski bojler germanski proizvod vo opsto ne e staven na rabota s...


1 МКД
или предлог цена
01 авг 18:18ALFA PLAM 90x FAVORIT

ALFA PLAM 90x FAVORIT KORISTEN 2 SEZONI. Tel broj za kontakt samo n...


26.000 МКД
или предлог цена
03 јул 20:54Cesma

Se prodava cesma-ikea Tel: 078 662 638


1.800 МКД
или предлог цена
20 мар 14:02Камин на дрва

Зачуван камин на дрва, како нов е. Многу малку е користен.


8.500 МКД
или предлог цена
25 фев 18:10Zepter filter za voda

Se prodava Zepter filter za voda, ispraven, koristen 3 godini, edinst...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

08 фев 20:07Grealka na plin polovna

Crealkata e polovna mnogu malku rabotena moze samo grealkata 800 den,...


800 МКД
или предлог цена
03 јан 17:21WiFi Smart Prekidac za 220Volti Struja preku Internet

Ova e prekidac za struja koj mozete da go kontrolirate preku internet...


900 МКД
или предлог цена
13 дек 17:29Prodavam gorilnici za plin

Plinski gorilnici za mali polski boci i toa:dva novi,eden poloven i d...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

03 дек 15:56Шпорет за парно Plam 20 LB

Се продава шпорет за парно Plam 20 LB... повеќе инфо: 070553394 пов...


2 €
или предлог цена
30 ное 23:08Prodavam baloni

2 x 50 lit 1500 den kom..1 x25lit 700 den tel 071 672 331.....071 672...


1 МКД
или предлог цена
22 ное 13:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам