Цела Македонија
                   
483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN LION 2001 god + BMC MIDI LUKS 28+1 2008 god

ODLICEN Registriran cela godina so zelen karton vo besprekorna sost...


16.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 22:43TEMSA RH 12 TOP

Se prodavaat 2 Temsi Safari RH 12 60+1 sediste registrirani 2008 go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

Вчера 22:43kljuc za AUDI

kljuc za AUDI


100 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автобуси

Вчера 21:18Mercedes 404

Se prodava avtobus mercedes vo dobra sostojba registiran moze zamena


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Автобуси

Вчера 14:41Mercedes sprinter 515

Sprinter 515 2007 I regjistruar Karton të Gjelbërt 17ulse Ne gje...


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Автобуси

Вчера 11:47Man Gradski Avtobus-05 Euro4

Man Lions City 2 Komada 45/41 Sedenje/Stoenje 850 000km 2005 godi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Вчера 11:19Bandas bandaz aluminski 22.5

Bandas aluminski 22.5 Kontak 070278109


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автобуси

Вчера 10:26Avtobus MAN

2000 god. 50 sedista 420 KS Klimatronik Vebasto Retarder Tempom...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автобуси

Вчера 07:31IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 26.10...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

07 јун 23:352X Mercedes-Benz Citaro O 530

Se prodavat gradski avtobusi 2X-CITARO vo odlicna sostojba rabotat s...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

07 јун 23:35Setra 319 UL

Se prodava megygradski avtobus vo odlicna sostojba raboti sekoj den....


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

07 јун 23:35MERCEDES BENZ TOURISMO

MERCEDES BENZ TOURISMO - 2002 godina - EUR 3 - 310 kw (421 PS)...


18.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

07 јун 20:57IVECO WING 65C15 - 28 sedista

Se prodava IVECO WING 65C15 2003 godina 2800 kubici 150 ps motor...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Автобуси

07 јун 20:57MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje

MERCEDES BENZ INTEGRO , 70 sedista + 30 za stoenje - 2008 godina ...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

07 јун 20:57MAN Lions Regio R14 - EUR 4 - 58 sedista

MAN Lions Regio R14 - 2008 godina - EUR 4 - 257 kw (349 PS) mo...


19.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
19.700 €
Битола

Автобуси

07 јун 20:56Mercedes tourismo RHD17 -07

Euro 4 870.000km Shalter 6 brzini 57+2+1 sedista 2007 godina ...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

07 јун 19:25SE PRODAVA SPRINTER 516

SPRINTER 516 vo top stanje uvozen i ocarinet 240. Iljadi izminati ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автобуси

07 јун 17:04Sprinter

515 sprinter 2009 god vo odlicno stanje uvozeno od germanija dupla kl...


1 €
или предлог цена
Струга

Автобуси

07 јун 17:04NEOPLAN CITYLINER

Се продава автобус NEOPLAN CITYLINER, 2003 година со фул опрема, 51+1...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

07 јун 16:45СЕ ПРОДАВА ТУРИСТИЧКИ АВТОБУС 404

Автобусот е во топ состојба, 53 седишта, 1999 година,редовно сервисир...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

07 јун 16:45DELOVI ZA MAN NL 202 i MERCEDES 405

.


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автобуси

07 јун 15:06Mercedes Sprinter

Se Prodava Mercedes Sprinter 316 Godina na Proizvodsvo 2013 Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

07 јун 13:02Delovi za mercedes 405

Polovni delovi komplet vo dobra sostojba Motor 447 Menuvac manue...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

07 јун 13:00VAN HOOL T916 2007godina

Se Prodava Turisticki Avtobus vo odlicna sostojba, VAN HOOL Proizv...


15.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

07 јун 12:33VAN HOOL T915 2003 godina

Se Prodava Turisticki Avtobus vo odlicna sostojba, VAN HOOL Proizv...


9.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

07 јун 12:33IVECO DAILY 3.0 20+1sediste 2009godina

Se prodava turisticki IVECO DAILY 3.0 diesel motor, proizveden 2009...


11.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

07 јун 12:33IVECO DAILY 3.0 20+1sediste 2012godina

Se prodava turisticki IVECO DAILY 3.0 diesel motor, proiveden 2012g...


14.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

07 јун 12:33Mercedes-Benz 313CDİ

Se prodava patnicko kombe ekstra socuvana Voziloto e 2002 godina kup...


5.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

07 јун 00:13Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamena !!!


10.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

06 јун 15:55Mercedes MB100

Vo odlicna sostojba!!!


3.500 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

06 јун 15:55Prodavam MAN A78 Lions City EURO 5 (EEV) - 2010 Godina

Se Prodava MAN A78 Lions City EURO 5 (EEV) - 2010 Godina - Golema K...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автобуси

06 јун 13:23Mercedes Vario 816

Zamena so kola ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

05 јун 20:18Volvo 8700

Zamena so avtomobil ili minibus


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

05 јун 20:18Mercedes Benz Sprinter 519

Mercedes Benz Sprinter 519 2013 god 20+1


1 €
или предлог цена
Охрид

Автобуси

05 јун 17:03SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa isp...


16.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

05 јун 12:23Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

05 јун 11:36Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

05 јун 09:09MERCEDES VARIO 814D

2000 Godina 25 za sedejne 16 za stoejne Cela godina registrirano i...


6.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

05 јун 08:27AVTOBUS TEMSA SAFARI

Avtobus Temsa Safari 2007godina proizveden so Man Motor euro4 avtomat...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

05 јун 08:27AVTOBUS IVECO EURORIDER

Avtobus Iveco Eurorider Proizveden 1997godina Registriran do 28.0...


7.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

05 јун 08:27Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам