Цела Македонија
                   
1344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Скутер LONGJIA FORMULA 50cc 2T

**Купен нов во Април 2022 Година** **Поминати 1160 КМ** **Има важечко...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

31 мај 20:01Промовирано

Prodavam Motor HAMACHI

Motorot e 50 cc,registrirano i osigurano cela godina,maksimalno zacuv...


1.250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.350 €
Денес 11:08Malaguti f12r 2009 god 50cc

Prodavam malaguti 50cc vozese sve normalno ugasi i ne pali neznam sto...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:56Mini Kross 50cc

Motorot e vo dobra sostojba Broj za info 075 710 991


250 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:55peugeot speedfight2

se prodava vespata poradi kupuvanje nova vo dobra sostojba ispravna b...


600 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
850 €
Денес 10:29Vespa - skuter Piagio NRG 50 cm 2013 Piaggio

Vo ispravna sostojba. Moze da se carini. 2015god 13000km. Donesen o...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Денес 10:10Yamaha 50 cc

Yamaha 50cc vo ispravna dobra sostojba so prevod


550 €
или предлог цена
Денес 10:05OTKUP NA MOTORI 50cc / 1000 cc

VI TREBAAT ITNO PARI, IMATE POTREBA OD BRZA FINANSISKA INEKCIJA, A IM...


5.000 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
10.000 €
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:02Se prodava ili menuva za APN6 700 EVRA

Se prodava APN6 98 god. Prevod vednas Cena 700 evra fiksna Info...


700 €
или предлог цена
Денес 09:31Se prodava ili menuva za APN6 680 EVRA

Se prodava motor so izminati 12.700km proizveden 2008 godona Cenata ...


600 €
или предлог цена
Денес 09:31Се продава Vespa Piaggio Primavera 50cc

Се продава буквално нова веспа piaggio primavera 2023 50cc , со само...


3.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:02Gilera Runner 2011g. Piagio NRG 2013g. Po 4.6kw=6.3ks. Od CH

Se prodavaat skuteri Se prodava Skuter Piagjio Energy NRG 2013g 5...


1.890 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мопеди (под 50 cc)

Денес 07:55Motobi imola sport

Se prodava slabo vozen skuter, pominati 2700km, 2.9kw, 49cc, nov akum...


800 €
или предлог цена
Денес 07:49Karburator

Karburator za Tomos -Puch, dekla za Tomos -Puch


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 07:43Ram pony express

Se prodava ram za pony express ,samo ramot ostanati delovi se dadeni


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 07:43Skuter Piagjio nrg, 2013g, 10.800km

Se prodava Skuter Piagjio Energy NRG 2013g 50cm3 4.3kw = 6.3ks D...


1.850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мопеди (под 50 cc)

Денес 07:41Se prodava Peugeot Speedfight 3 2014 vodeno ladenje.

Se prodava skuter Peugeot Speedfight 3 50cc vodeno ladenje proizvoden...


1.450 €
или предлог цена
Денес 07:33Skuter Jonway

Dvotakten i vo odlicna sostojba. Proizveden 2012 godina. Registriran....


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 07:22  НОВ ОГЛАС

SYM - JOYMAX 125 - Веспа се продава

SYM - JOYMAX 125 - Веспа се продава. Год на производство 2007. Во одл...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 06:45Skuter

SE PRODAVA -SYM FIDDLE 3 2018 GOD -50cc...4T... MOTOROT E VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 04:12  НОВ ОГЛАС

Skuter TOMOS NITRO 49cc NOV!

Prodavam skuter 49cc Skuterot se naoga vo izložben salon avtokomand...


1.250 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 23:42SKUTER HONDA

Za po detalni informacii javete se na Slobodan 078 385 704.


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 23:36  НОВ ОГЛАС

Vespa 50cc 4T

Se prodava skuter Yiying 4T vo perfektna sostojba. Kupen 2008 godina ...


490 €
или предлог цена
Вчера 22:22  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov motor HAMACHI MONTANA 50cc

Motorot e skoro nov so soobracajna i registriran trajno so pominati 1...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Вчера 22:12Vespa baontijan 50c

Vespa baontijan 50c 4taktna servis redistrirana trajna


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:50DELOVI ZA MOTORI, YAMAHA, HONDA, APRILIA, BAOTIJAN

070599769


99 €
или предлог цена
Кавадарци

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:11Се продава моторче во одлична состојба

🚀Се продава добро сочуван скутер ,појачан 80цц , 4тактен - 🚀ПРВ Г...


600 €
или предлог цена
Вчера 21:02  НОВ ОГЛАС

TOMOS DELOVI APN ,AVTOMATIK

Delovi za TOMOS *Domino racki so salteri komplet *Auspuh za tomo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:57YAMX prodavam

se prodava PEUGEOT soitfajder 98 g ispraven prodavam jamaha 124 kub...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 20:08Generic XOR 50cc - REGISTRIRANA

Se prodava vespa Generic XOR 50cc. Vespata e pali-vozi momentalno nem...


500 €
или предлог цена
Вчера 19:05Vespa dragon 50cc 2 t odlicno vozi!

Vespa dragon 2t kupena 2018ta


850 €
или предлог цена
Вчера 18:47  НОВ ОГЛАС

Hamach Eagle 50cc 4T kako noov!

SE PRODAVA HAMACI§EAGLE SCUTER 50CC 4T 2020 / 2021 GOD.MOTORCETO E ST...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Вчера 17:33  НОВ ОГЛАС

se prodava apn 4

vo odlicna sostojba tell 076 731 057


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 17:00Se prodava

Se prodava vo dobra sostojba tell 076 731 057


400 €
или предлог цена
Вчера 17:00se prodava delovi za apn tomos

tell 076 731 057


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00Se prodava Vila za tomos 15

Se prodava Vila za tomos 15 tel 076 731 057


50 €
или предлог цена
Вчера 17:00Se prodava delovi za tomos

Tell 076 731 057


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00Se prodava tomos t 14

Se prodava tomos t 14 so dokumenti sobrakana vo ispravna sostojba tel...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Вчера 17:00tomos delovi apn

prakam po kargo.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 16:56tomos apn delovi

prakam po kargo.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 16:56kapace za gurtni nogara nogari rezonant auspuh karburator

delovi.


1 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 16:56Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам