Цела Македонија
                   
2910 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
06 мар 09:44Промовирано

Gilera gp 800

Gilera gp800 Servisiran Novi gumi Registriran so zelen karton


6.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

20 мар 15:58Промовирано

Suzuki GSF 400 Bandit - Спремен за сезона со 0 влог

Се продава Suzuki GSF 400 Bandit, Моторот е во одлична состојба, им...


2.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 мар 22:15Промовирано

Jamaha Drag Star 1100k

Tel 072 764 880 Servisiran Novi Gume Registriran Mk


7 €
или предлог цена
Денес 08:05Se prodava coper

Soperot e sega registran 13000km mnogu zacuvan hamaci 250cc


1.200 €
или предлог цена
Денес 08:05Firefox Longija 2021

Моторот е во одлична состојба со 1200 поминати км, регистриран како н...


900 €
или предлог цена
Денес 07:48  НОВ ОГЛАС

KUPUVAM MOTOR YAMAHA FZ-6

Kupuvam socuvan motor Yamaha FZ-6 od 2004-2007 godina. Ke ve zamolam ...


10 €
или предлог цена
Денес 07:42ZONGSHEN 125 C 4 T so dokumenti

Krosot e vo odlicna sostojba pali na kopce maksimalno socuvan Ima ...


850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мотори (над 50 cc)

Денес 07:41KTM 85 SX 2011 extra sostojba!!!

Motorceto e vo perfektna sostojba novi gumi plocki auspuh spotski pal...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:32Yamaha Xmax 250 2009

Prodavam Yamaha Xmax 250 Proizveden 2009 Registriran do 07.07.2023...


2.500 €
или предлог цена
Денес 07:09APRILIA 125 cc

Motorot e vo odlicna sostojba Fabricka boja Ima pominato samo 3600 ...


4.200 €
или предлог цена
Денес 06:41Yiying 125 zamena so doplata

Skuter yiying 125 reg, nov akumulator, prevod, ima skrshenici po mask...


400 €
или предлог цена
Денес 06:39Prodavam Suzuki Volosia 800

Motorot e na Germanski tablici . Donesen od Amerika i e vo perfektna ...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 23:48Prodavam MV Agusta F4

Motorot e kupen nov od Anglija po naracka za na staza . Motorot e na...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 23:48Malaguti Spidermax 500 GT

Vo odlicna sostojba kompletno servisiran inf na tel 078213963-Viktor


2.400 €
или предлог цена
Вчера 23:25SUZUKI RMZ 250 4T 2015 GOD

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E VO BESPREKORNA SOSTOJBA ...


3.250 €
или предлог цена
Вчера 23:17SUZUKI GSXR 1000cc K9

BARAJTE ME NA VIBER ILI WHATSAPP MOTOROT E UVEZEN OD SVAJCARIJA PRED...


7.999 €
или предлог цена
Вчера 23:17YAMAHA FAZER FZ 600cc 98hp 2009 TOP SOSTOJBA

Prodavam Yamaha Fazer 600cc 98hp TOP Socuvano Cenata varira so 3 ku...


5.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Вчера 23:07Honda Mtx 125

Honda mtx 125 Pali vozi Nova guma zadna i perka Info samo na 075860...


850 €
или предлог цена
Вчера 22:05Vespa 150cc pali vozi!

Prodavam Kineska Vespa 150kubika, pali vozi, so mala kilometraza -So...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:50SUZUKI RMZ 250

Motorot e vo top sostojba bez dopolnitelni vlogovi


2 €
или предлог цена
Вчера 20:41Honda Rebel 500

Се продава Honda Rebel 500 CMX full custom Aftermarket делови нарача...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:20yamaha r6 redizajn 2009/2008god

yamaha r6 redizajn 2009/2008godina na mk tabli uvezena 2018godina nap...


6.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:18Peugeot 400 cc

PRODAVAM REDOK MODEL SKUTER PEUGEOT 400 CM PERFEKTEN NOVI GUMI NOVO U...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 20:09Piaggio beverly

. SE PRODAVA MOTOROT VO PERFEKTNA SOSTOJBA REGISTRIRAN NA MK TABLA ED...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 20:09ARTIC CAT 4X4 1000 cc

SE PRODAVA MOTOROT NA NEGO SAMO PRED NEKOLKU DENA SMENETI SE SITE M...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 20:08Bombardier 4x4

DONESEN OD SCHWEIZ VO SUPER SOSTOJBA SAOBRAKAJNA SCHWEIZ MOTOR MENUVA...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 20:08Mv AGUSTA STRADALE 2016g

MV Agusta Stradale 800 ABS 2016g vo perfektna sostojba novi gumi Pire...


8.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 €
Илинден / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:39Honda Integra NC 700 2012g

Se prodava Honda Integra NC 700 2012g vobperfektna sostojba servisira...


6.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.700 €
Илинден / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:39Se prodava Yamaha X CITY 125

Po detalno na tel. 078 250 090


1 €
или предлог цена
Вчера 19:21Yamaha yfzr 450 2009

Vo odlicna sostojba 50 rabotni casa smeneto ulje i filter spremen za ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 19:17Lifan LF 400

Се продава мотор/чопер Lifan LF400, 2008година, прва регистрација 202...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.997 €
Вчера 19:16Honda 450

Se prodava honda dobro socuvana napraven golem servis nema nikakvo vl...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:29Cf Moto 625

Cf Moto 625 mnogu socuvan so 1600km pominato so preden i zaden kufer ...


8.000 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
8.001 €
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:27Suzuki RMZ 250

Se prodava Suzuki RMZ 250 2009 god so faktura Stegnan kamen odrzuvan...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 18:14yamaha r125

se prodava yamaha r125 noemvri 2021va so garancija nov cena p od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:11Kee way kivej

Во исправна состојба 150cc


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:11-MALAGUTI SPIDER MAX 500 CC 2008 G REGISTRIRAN

Prodavam Malaguti Spider Max 500CC 2008 G -Registriran cela godina d...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

SUZUKI AN125 - FAR KOMPLET

SUZUKI AN125 - FAR KOMPLET ги имаме сите делови за SUZUKI AN125 ...


5.950 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:56CF-MOTO 125CC VODENO LADENJE

Cf moto broj 1 kineski brend za motori..fabricki vgradena honda 125cc...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:53Prodavam BMW R25 DKW 200 i PUCH 200

Motorite se tie na slikite BMW R25 DKW 200 i Pucheto e kompletno no ...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 17:53APRILIA Atlantic 250i '09 ***EXTRA***

Se prodava aprilia atlantic kupena vo dynamix 2009 gofina na proizvod...


2.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:45Cagiva elefant 125 2t

Motorot se vozi redovno Ima mk dokumenti Ima prevod Registriran Guma ...


900 €
или предлог цена
Вчера 17:19  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам