Цела Македонија
                   
40724 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LACCETI 1.4 2008 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

Prodavam chevrolet lacetti 1.4 2008 god kupena nova vo makedonija so ...


2.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.450 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

15 мај 10:25Промовирано

Audi A5 Ultra 190HP 2017

AUDI A5 ULTRA 190HP 2017 MARKA: AUDI MODEL: A5 SPORTBACK 2.0 TDI UL...


27.500 €
или предлог цена
Денес 13:38Промовирано

PRODAVAM RENAULT LAGUNA 2.0 DCİ 2014 GOD SWİSSEDİTİON PERFEK

Prodavam Renault Laguna 2.0 dci 2014 god SWİSSEDİTİON donesena od Ch...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel Meriva 1.7 CDTI 101KS

Se prodava Opel Meriva 1.7 CDTI 101KS, SERVISIRANA, REGISTRIRANA CELA...


2.700 €
или предлог цена
Денес 14:52SEAT ALTEA 1.9 TDI-DPF (78KW/105 HP) 2007 noviot motor

SEAT ALTEA 1.9 TDI-DPF (78KW/105 HP) 2007 noviot motor KOLATA E ODLI...


4.250 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.490 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:51AUDI A3 FUL OPREMA 1.9 TDI

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA . IMA FUL OPREMA . PLATENI SE SITE DAVAC...


3.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:51AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTBACK FACELIFT

-AUDI A3 1.9 TDI 105 KS. FACELIFT -NA SWERIGE DOKUMENTI 2010 -REGIS...


6.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.700 €
Битола

Автомобили

Денес 14:50PEUGEOT 106 PALI VOZI..MOZE I ZAMENA

Se prodava PEUGEOT 106 PALI VOZI MOZE ZAMENA


505 €
или предлог цена
Денес 14:50BMW 318 dizel 2008 godina

BMW 318 DIZEL 143ks SERVISIRANO REGISRTIRANO DO 09 MESEC 2022 GODIN...


7.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 14:49Passat Variant 2013 2.0 tdi

Napraveni site servisi samo vo ovlasten servis, novi gumi BF Goodrich...


10.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
11.800 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:47Porshe Cayenne 3.0 2012g.

Prodavam Porsche Cayenne 3.0 od 2012 vo odlicna sostojba i mnogu opre...


34.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 14:45  НОВ ОГЛАС

Jeep grand cherokee 2.7 crd

Podetalni informacii na tel... Ili viber 078230788... Moze zamena za ...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.500 €
Денес 14:44Bmw 320d

Se prodava bmw 320d registriano do 8mi mesec servisirano ulje filtri ...


2.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:41GOLF 6ka 2,0 tdi

Besprekorna sostojba Registrirana 01.2023 Redoven servis - 10 000 k...


7.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:39  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA PR...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:39MERCEDES E 320 4Matic

Mercedes E 320 4matic vo odlicna sostojba povelete videte i uverete s...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 14:37Mercedes A180 CDI

Se prodava Mercedes A180 CDI - avantgarde oprema - servisiran - Z...


3.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:37OPEL ASTRA 1.7CDTI 2005 74kw /101ks SPORT KOPCHE

Redovno odrzuvana samo za ozbilni kupuvachi povekje info na tel 071...


3.150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:36PEZO 307 1.6, 80kw 109ks 2005 god benzin

Registrirana do 24.06.2022god. Zelena karta godishna. Perfektna voz...


2.700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.900 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:36форд мондео 1.8 TDCI

Колата е во одлична состојба без никакви дополнителни трошоци. Регист...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:36Citroën berlingo 1.6 hdi 2009 reg so full oprema ODLICNO

ODLICNO SOCUVANO CITROËN BERLINGO 1.6 HDI 2009 G REG DO 10 2022 ODLIC...


4.950 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:35Kia picanto 1.0 benzin 2007 god reg so full oprema ODLICNO

ODLICNO SOCUVANO KIA PICANTO 1.0 benzin 2007 god REG DO 06 2022 ODLIC...


2.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:35Skoda fabia 1.4 benzin plin atest reg so oprema

SKODA FABIA 1.4 BENZIN PLIN ATEST DIZNA SISTEM OKRUGLA BOCA REG DO 11...


1.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:35Dacia sandero 1.4 BENZIN 2011 god reg cela god full oprema

ODLICNO SOCUVANA DACIA SANDERO 1.4 BENZIN 2011 GOD REG CELA GOD SO OD...


3.099 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:35BMW 320 E90 Facelift

Prodavam BMW 320 D Facelift 177 ks so Euro 5 motor. Nadvoreshno i vna...


7.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.990 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:35Ford fiesta 1.3 97 g reg so oprema

Vo vozna SOSTOJBA za 580 EVRA 077 969922


580 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 14:35  НОВ ОГЛАС

Citroen C5 - 2.0 HDI Odlichno sochuvan

Voziloto e vo odlichna sostojba, registrirano do 11.2022, napraven ko...


6.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:35A6 2.0tdi 2008g zamena

Moze zamena so realni ponudi 2008 vo kniska reg so zelen karton ful o...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:35audi a6 2.0 tdi

se ispravno socuvano 18 bandasi so novi gumi za zamena cenata ne e is...


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:34Renault scenik 1.9 disel

Kolata e vo odlicna sostojba.novi gumi klima reg.do 12.2022.tip top p...


2.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 14:34Lada niva 1.7i

Se prodava lada niva 1.7i so ates plinski ured registrirana info na t...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:34Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista

Se prodava peugeot 307 1.6 hi 80kw 2004god karavan so panorama Krov r...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 €
Денес 14:34BMW 730D

Se prodava BMW 730D, so novi gumi, keramicka zashtita, registrirano c...


19.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:34OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:34Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:33FORD FIESTA 1.3

Se prodava Ford Fiesta 1.3 2007g. kolata e vo odlicna sostojba so eko...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:33SKODA FELICIA 1.9D

077863612 SE PRODAVA SKODA FELICIA 1.9 DIZEL NOV AKUMULATOR POMINATA ...


750 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:33PRODAVAM SEAT CORDOBA

Se Prodava Seat Cordoba Od Prv Sopstvenik, Extra Socuvana, Benzin/Pli...


1 €
или предлог цена
Денес 14:31VW Passat 1.6 TDI 120ks

VW PASSAT 1.6TDI 120HP ОПРЕМА ABS AirBag ESP Multimedia System...


13.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.999 €
Кочани

Автомобили

Денес 14:31Se prodava Mercedes E 220 CDI

Se prodava Mercedes E 220 CDI Manuelen 2000 godina W210 Facelift ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:30AUDI A6 2.7 TDI

Se prodava Audi A6 2.7 TDI vo odlicna sostojba.


6.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 14:29Volvo s40

Volvo s40 -2001 godina -1.6 benzin/ plin -128.000 km -Dva kluca ...


2.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 14:28RENAULT KANGOO N-1 L-2 1.5DCI 90KS NAVIGACIJA XXL"VIP AUTO"

>>> SOPSTVENO SAMOKREDITIRANjE VOZILATA MOZE DA GI ZEMETE SO 20% UCES...


9.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 14:27Страна 1 од 1019

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам