Цела Македонија
                   
53380 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ПМВ JAGUAR

Се продава патнично моторно возило со опис: Марка: JAGUAR Тип: F-Pa...


35.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

17 јун 14:16Промовирано

MERCEDES A180 CDI AVANTGARD 2006GOD

MERCEDES A180 CDI 109KS AVANTGARD 2006GOD KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:31Промовирано

HONDA CIVIC 1.8i-VTEC TYPE S UVOZ CH

Se prodava Honda Civic 1.8i-Vtec Type S 2008 godina, uvezena od Svajc...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Струмица

Автомобили

19 јун 17:33Промовирано

Golf 5

Prodavam golf 5 vo dobra sostojba kolata e redovna servisirana sega ...


3.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 06:28POLO 1.4 TDI FULL OPREMA!!! SOVRSENO ZA SOFERI POCETINCI!!!

VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA PROIZVEDENA KRAJOT NA 99 GOD REGISTR...


1.899 €
или предлог цена
Денес 06:27Ford focus sedan 2015 1.6TDCI 115KS Ne Uvezena

Ford focus sedan 1.6 TDCI Bussines paket kupen od MI-DA motors Skopj...


9.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.600 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:27PASSAT,PASAT, 1,9 TDI, KARAVAN, 66 KW-90 KS, CLIMATRONIC

SE PRODAVA - PASSAT B-4, 1,9 TDI, 66 KW/ 90 KS, KARAVAN, od 1998 god...


2.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 06:26Renault Clio 1.2cc full oprema TOVARNO pikap

Reno Clio 1.2cc benzin 2005g.TOVARNO.... Full oprema so klima(raboti...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:24Reno Clio 1.2 tovarno,pikap full oprema *zamena*

Full oprema Mnogu mal potrosac 5ltr Tovarno vo sobrakajna (500kg) ...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:24PRODAVAM

Prodavam Pontiac!


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:22Se prodava chrysler stratus

Zacuvan, mnogu dobra sostojba.


10 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 06:21Hyndai i10

Hyndai i10 Prva registracija 2010 Atest plin Registrirana Mala po...


2.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:11  НОВ ОГЛАС

BMW X5 3.0D 235KS

-Bmw x5 3.0d 4X4 -AVTOMATIK MENUVAC - PARKING SENZORI (NAPRED NAZAD...


13.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.000 €
Битола

Автомобили

Денес 06:09Se prodava Mini Cuper D Cabrio 2.0 BMW motor

Voziloto e edinstveno vo Makedonija Moze zamena


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 06:07Opel Astra 1.6 ben/plin

Opel Astra 2001god. 1.6ben/plin so atest Reg.02/2022 Al felni Kli...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:53MITSUBISHI COLT 1.1 2012

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOVA REALNI 98.000 KM REGISTRIRANA ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 05:46Audi A3 1.9 tdi 131ks sestak menjac

Kolata e vo mnogu dobra sostojba so ekstra super motor i odlicen sest...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 05:44PEUGEOT 307 1.6 16V HDi FAP X-Line

PEUGEOT 307 1.6 16V HDi FAP X-Line Категорија: Моторни Возила / Авто...


1.450 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 05:38PEUGEOT 307 1.6 16V HDi FAP X-Line

PEUGEOT 307 307 1.6 16V HDi FAP X-Line 1.6HDI -disel 110cv /80kw/ 16...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 05:38LAGUNA 1.5DCI 2011

LAGUNA 1.5DCI 2011 GOD. BOSE EDITION REGISTRIRANA CELA GODINA SMENETI...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 05:37  НОВ ОГЛАС

Audi A3 cabrio S-line Full oprema

Audi A3 Cabriolet S-line Facelift 2011g 2.0 TDI 140ks Full oprema -C...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 05:37Mercedes E220

Mercedes E220 top forma Telefon 078-861-577 Filip


1.700 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 05:01Golf 5 1.9 tdi

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 77kw, najdobriot i najbaraniot motor na paz...


4.300 €
или предлог цена
Денес 04:47Delcinja za tiko Tico ima sve

Avto plac za tikovci vi nudi sekoj vid nA delovi Novi I Polovni ima s...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

Денес 04:43Seat Altea 2.0 DSG Sport

Se prodava Seat Altea 2.0 DSG Donesena od Svajcarija plateno se do ...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 04:14Mercedes e220

🇧🇪➖ Mercedes e220➖🇧🇪 ▪️Godina: 2014 ▪️Kilometri: 210'000 ▪️...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 03:23Audi S8 4.2 v8 340ks

Kolata kupena e od salon vo Makedonija Podolgo vreme ne e vozena Ne...


5.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 03:02VW GOLF VII 1.2 TSI BENZIN PLIN

Se prodava golf 7 1.2 tsi benzin plin godina 2013/14 oprema !! ...


9.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 02:45Bmw x6

PRODAVAM BMW X6 X-Drive 3.0d VO ODLICNA SOSTOJBA -REALNI 180 000 -S...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 02:36OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007

KOLATA E PERFEKTNA UVEZENA OD SVAJCARIJA MOTOR ZAMAEC MENUVAC TOP PO...


3.600 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 02:35MERCEDES E200 CDI-07GOD.AVANTGARDE.

MERCEDES E200-CDI-100KW-136KS 2007GOD-AVANTGARDE-AVTOMATIK. -DVOZO...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:26OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ZACUVANA, SERVISIRANA, KLIMA, 2005 god

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvajna so o...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 02:15Omega

Kolata e vo odlicna sostojba so mali zabelecki na karoserijata


900 €
или предлог цена
Денес 02:06VW PASSAT B5.5 1.9 TDI 131hp HIGHLINE

VW Passat b5.5 1.9 TDI 96kw 131hp (8 ventilski motor) Registriran d...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:51BMW E36 316i m paket

Se Prodava BMW E36 318i M3 paket 98god registrirano cela godina Orgi...


1 €
или предлог цена
- 67 % Попуст
3 €
Кичево

Автомобили

Денес 01:46Audi 80

Prodavam audi 80 kolata e pali vozi 4 zimski gumi alarm so dalinsko p...


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 01:35SE PRODAVA AUDI. A3. 19. TDI 2001G

Registrirano do 10 2021


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:13Se prodava citroen jumper 2007 godina, 1.6 hdi motor tovarno

Se prodava citroen jumper 2007 godina, 1.6 hdi motor tovarno vozilo ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 01:12Se prodava mazda 5 2006 godina dizel odlicno socuvana

Se prodava mazda 5 2006 ta godina, dizel 2.0 motor Registrirana cela...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 01:12Skoda Felicija 1.3 Benz/Plin 1998g

Se prodava: Skoda Felicia kupena vo mk od prv gazda 1.3 Benz plin R...


1 €
или предлог цена
Денес 01:08Daewoo Espero 2.0 Benz/plin

Se prodava Daewoo Espero 2.0 Benz plin Oprema Elektrika na site st...


889 €
или предлог цена
Денес 01:08VW GOLF 4 TDI 2001 GOD 81KW 110HP

Se prodava : VW GOLF 4 1.9 TDI 81kw God proizvodstvo 2001 uvezena od ...


2.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.400 €
Денес 01:08❗️ CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 110 KS 2008 FULL OPREMA

❗️ CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 110 KS 2008 FULL OPREMA UVEZEN OD GERM...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 01:04Страна 1 од 1335

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам