Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3290 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili Prakjam po kargo


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:27Промовирано

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:26Промовирано

Motorni Pili

Pilite se novi dobar kvalitet Prakjam po kargo ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:28Промовирано

Ford 3000

Se prodava ford 3000 povekje info na brojot 075 524 090-Zan 075 524...


По Договор
или предлог цена
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Трактори

Денес 02:07IMT MF FORD DELOVI

Prodazaba na traktorski delovi. IMT533 IMT539 IMT542 IMT560 IMT558 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:55MOTOR MF IMT TAFE

Se prodavaat novi motori za mf135 mf240 mf35 imt539 imt533


2.700 €
или предлог цена
Вчера 23:55TRAKTOR ROLAN 240S

Се продаваат нови трактори ROLAN 240S ✅ мотор PERKINS AD3.152 ✅...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 23:55traktor Toma Vinkovic

Se prodava traktorce Toma Vinkovic generalno sreden spremen za rabota...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 23:34Deutz Fahr Agrotron 260

Proizveden : 2001 Godina Rabotni saati : 6361H Tel:070272066 Ane ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:29Prodavam Traktori

IMT 551 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:12Motor Deutz 3 cilindri

Odlicna sostojba


800 €
или предлог цена
Вчера 22:01torpedo 55 konji 1997 godina

prodavam traktor torpedo 55 konji 1997 godina so dokumenti, koristen ...


4.200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 21:30Ford 4100 imt ferguson fiat traktor traktori

Ford e vo perfektna sostojba mnogu moken traktor I ekonomicen Za pov...


3 €
или предлог цена
Вчера 21:01Imt ferguson 539 traktor traktori fiat ford

Traktorot e vo ispravana sostojba Remontiran generalka Prednica.sme...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 21:00Universal univerzal fiat 445 imt ferguson ford

Traktorot e vo odlicna sostojba Bez den vlozuvanje


2.300 €
или предлог цена
Вчера 21:00Ford 4100 imt ferguson fiat traktor traktori

Ford e vo perfektna sostojba mnogu moken traktor I ekonomicen Za pov...


3 €
или предлог цена
Вчера 21:00Imt ferguson 539 fiat ford universal traktor traktori

Traktorot e vo perfektna sostojba Prv gazda 1989 god so kompresor P...


2.999 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:59Universal 445 univerzal imt ferguson fiat ford traktori

Traktorot e vo ispravana sostojba Za poveke info ☎️☎️☎️077768...


2.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:59Imt ferguson 533 539 fiat ford universal traktor traktori

Traktorot e vo odlicna sostojba Motorot mu raboti perfectno brojj ...


1.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:59Trkala za motokultivator

Se prodataat 2 trkala so gumi za motokultivator Cena 8000 den Dop...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 20:53IMT Imt 539

Motorot mu e odlicna sostojba so kompresor kratac blok ne pukan farba...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:02Sealka pigoli 4redna Сеалка

Odlicna


1 €
или предлог цена
Вчера 20:02Sealka seacka za pcenka

Dvoredna vo top sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 20:02Skip Kramer 516 1992 godina

Mozi zamena za traktor duplak 1992 God, vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:58Traktor Universal 550

Трактор Универзал 550 генерално среден 100 посто, исправен 1985 го...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 19:58Motokultivator 1G-75 model

ПОЧИТУВАНИ, МИКРО КОМПАНИ ДООЕЛ - ШТИП ПОВЕЌЕ ОД 8 ГОДИНИ УСПЕШНО Е ...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:57240 S PERKİNS 4x2 ORG KABİNA

🚜 240 S PERKİNS 4x2 🚜 ❗️2011god. 2200saat. 58 kojnski ❗️Perkins...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:51Kuki za traktor Fiat

Tri modeli Kukite pasirat na sekoj fiat traktor SAMO NA OVAJ BR...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:05Fiat 640

Se prodava Fiat 640 so servo volan dobri gumi Vo odlicna sostojba


5.300 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:05Motokultivator imt 506 freza kultivator

Vo odlicna sostojba ima tri brzini napred i rikvec so freza imt 506 t...


299 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
320 €
Вчера 19:02IMT 542 1996

Se prodava IMT 542 1996 GODINA -FABRICEN HIDRAULICEN VOLAN -TRI BRZ...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 18:35Goodyear Guma 520/70/38

za povekje info javetese


120 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 18:16Kabina

Se prodava kabina za 539 Samo na ovoj broj 078-294-533


450 €
или предлог цена
Вчера 17:39Traktor ferguson IMT 539 2006

Vo odlicna sostojba Prv sopstvenik kupen od Simpeks Bitola 2006 de...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:24Fiat agri 7090

Vo odlicna sostojba 92 g


1 €
или предлог цена
Вчера 17:24Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 17:08Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 17:07Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 17:06YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 17:06FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 17:06Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 17:05IMT-507

Prodavam Kultivator IMT-507 So freza


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:03IMT-507

Prodavam Kultivator IMT-507 So freza Staklo Socuvan


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:03Страна 1 од 83