Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1957 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kultivator 507 Disel

Top aostojba vredi da se cidi i da se proba


11 €
или предлог цена
12 окт 21:28Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili BAIKAL Prakjam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Fiat 540 Special

Se prodava Fiat 540 Special,godina 1986 traktorot e socuvan smenet ul...


5.299 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Вчера 10:23Промовирано

Se prodava 404 jinma 48 konja so 700sati rabotni

Se prodava djinam 404 duplak nogu malku rabotam duplak 4x4 so srevo v...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 21:30toma vikovic

se prodava motor ot toma vikovic 418 18ks tell konn 077894940/


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 21:06Imt 539 85god

Se prodava imt 539 85god traktorot remontiran jet prednica napravena ...


2.990 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:59IMT 539

IMT 539 vo ispravna sostojba , novi gumi , nov akumulator bez zameni....


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 18:47Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 18:33Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 18:20Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 18:19Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 18:19Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 18:19СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 18:19Traktor DEUTZ-70 Трактор Deutz-70

Се продава трактор DEUTZ-70 во супер состојба. Телефони за информаци...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:19Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 18:18Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 18:18Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 18:18Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 18:18Kabina

Se prodava kabina za 539 Samo na ovoj broj 078-294-533


450 €
или предлог цена
Вчера 17:52Programi za servis za Traktor,Traktori i zemjodelski masini

Originalni Fabricki programi servisni manuali,workshop za, mehanika,h...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:51Motokultivator

Imt 506


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

IMT 577

Cenata e kompled so plugot, gi imam i vratite od kabinata, hidraulik ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 15:59  НОВ ОГЛАС

Massey Ferguson 1215 4x4

Novi gumi 430rabotni casa 4x4 Servo volan Godina na proizvodstvo...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:47Imt 539

Se prodava imt 539 2002 god 070641211


4.200 €
или предлог цена
Вчера 15:20Mahindra 595 Turbo

Traktorot e vo odlicna sostojba So 170 saati Za povekje informaci...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 14:56Traktor cangfa 2008 godina

Duplak so servo volan ima samo 950 sati raboteno


4.950 €
или предлог цена
Вчера 14:49Traktor Ferguson 539

Se prodava Traktor Ferguson 539. 2000 godina na proizvodstvo, jas sum...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:48  НОВ ОГЛАС

Massey Ferguson 135

Se prodava massey ferguson 135 1967 godina novi gumi komplet so priko...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:44Reno Midlum 150 so ili bez cisterni

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i sam...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:27Deutz 4006

Traktorot e perfekten,odlichni gumi,iaparitelot ne chadi ich,motor za...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 14:06IMT

IMT 533 Za poveke info okolu sostojbata na traktorot vrtete na 07...


2.390 €
или предлог цена
Вчера 14:01Prikolica

Se prodava prikolica IMT Beogradska odlicna sostojba so bandasi i gu...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:59Traktor imte 585

Se prodava traktor imte 585 traktorot e super


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:32ursus

se prodava traktor ursus tel.077616982 samo na viber. ...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 13:00IMT 539 со кабина +приколица +плугови 4500е

Исправен регистриран трактор со приколка и плугови од прв сопственик ...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 13:00Ford 3000

Se prodava traktor Ford 3000 vo odlicna sostojba so 4 novi gumi, za p...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:51Prodavam prikolka za traktor/ приколка за трактор

Prikolkata e vo odlicna sostojba,moze da se vidi vo sekoe vreme


499 €
или предлог цена
Вчера 12:46Prodavam torpedo 40 moze zamena so ferguson

Prodavam traktor torpedo 4006 so hidraulicen volan ispraven so novi g...


2.800 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:36Traktot imt 539 ferguson

Se prodava traktor 539 proizveden 1988 god mn dobro socuvan vo isprav...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:35Motokultivator labin progres

Motokultivator labin progres 9 k.s so kosacka i freza 2016 godina. K...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 12:20Imt 539 2000g

od prv gazda gumi skoro novi bez mana rotaciona pumpa


5.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 11:48NEW HOLLAND

Se prodava traktor new holland vo odlicna sostojba bez nikakva mana ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:37Se prodava imt 558 078205096

Dobro socuvan redovno odrzuvan 071362375


2.400 €
или предлог цена
Вчера 11:20Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам