Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motokultivatori - Agria Centar

Најголем избор на различни категории и изведби на мотокултиватори на ...


По Договор
или предлог цена
30 дек 19:11Промовирано

Motorni Pili

Pilite se novi dobar kvalitet Prakjam po kargo ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:28Промовирано

Toma Vinkovic + brana + nova guma + anlaser 1100

TIP 521 - Traktorot e mnogu malku koristen vo poslednive 20 god, go k...


1.100 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

11 јан 12:26Промовирано

Rolo omotac metal fach kako nov i rolo baliracka metal fach

Se prodava rolo omotac kako nov mnogu malce koristen ekstraa povolnoo...


1 €
или предлог цена
Денес 00:33ROLO BALIRACKA KAKO NOVA METAL FACH EKSTRA!! POVOLNO!!

Se prodava rolo baliracka vo ekstra sostojba , rabotena mnogu malce s...


7.900 €
или предлог цена
Денес 00:33SE PRODAVA NOVA FREZA SHAKTIMAN BULLY

Frezata e glanc nova rabotena 1 saaat ! Sirina 3M Tezina :946KG Ma...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:29Prodavam Plug

Prodavam plug proizveden vo Jugoslavija dobro socuvan


200 €
или предлог цена
Вчера 23:11Bandazi so gumi za traktorska prikolka

Info na 072 230 100


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:45Imt 756 visok

Ekstra sostojba 430evra


4 €
или предлог цена
Вчера 22:43Sealka sadalka za arpadzik. Kromid

Sealka za traktor 6 reda. Nova


650 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 21:15Pluk trobrazen

Vo dobra sostojba


300 €
или предлог цена
Вчера 19:38Atomizer - Prskalica za Toma Vinkovic 200L AGROMEHANIKA

Atomizer - Prskalica za Toma Vinkovic 200L na AGROMEHANIKA KRANJ vo o...


27.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:34Rolobalirka

Marka welger 150 ispravna. Moze prevoz po dogovor.


3.500 €
или предлог цена
Вчера 19:22Tifon

Dolzina 120 metri


800 €
или предлог цена
Вчера 19:22Adapter za claas 4reda

Vo komplet a sostojba so grlo korpa I blind a moze I kombajnot vo odl...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:22Baliracka polska SIPMA

Fabricka sostojba cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:22Krimler setvospremac 180

Odlicen so dva rotori mnogu malce koristen


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:21Krimler setvospremac 235

Odlicen


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:21Silazer silokombajn SIP

Sip 80 odlicen


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:21Krimler setvospremac

Marka rau slovenski


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:21Brani kruzni tanjiraca

lemid leskovac cenata e fix


350 €
или предлог цена
Вчера 19:21Prikolka za gnoj SIP

Odlicna sostojba. Moze prevoz po dogovor


1.800 €
или предлог цена
Вчера 19:21Sealka za zito IMT

So 21 red 2.5 metri


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:21Plugovi

Se prodava dvobrazen plug 755


300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
320 €
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 18:42john deere 456A baliracka

Vo odlicna sostojba balirackata e so mnogu golem kapacitet za rabot...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:24SOBIRACKA

TEL 071222007


1 €
или предлог цена
Вчера 17:21BALIRACKA 378 VO EKSTRA SOSTOJBA

Ot ponovite modeli


3.300 €
или предлог цена
Вчера 17:21KOSACKI CH

Vo odlicna sostojbs


60 €
или предлог цена
Вчера 17:21LUCERKA DETELINA

Lucerka 071222007


7 МКД
или предлог цена
Вчера 17:21PRIKOLCA 8T KIPER

Kipa na 3 strani


2.600 €
или предлог цена
Вчера 17:21Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 17:05Prekolica

Mala prekolica so cerada


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 16:18Преколица 2 осовини со 4 ланци за гној

Продавам преколица двоосовинска со 4 ланци за транспорт на гној во су...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 16:18PRIKOLKA ZA DRVA.

Prikolka za drga.


900 €
или предлог цена
Вчера 15:30756

Se prodava


333 €
или предлог цена
Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

Се продава вага словенска Libela до 200кг

Се продава вага словенска Libela до 200кг вагата е одлично сочувана


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:31Се продава полска балирачка 2010г

Се продава полска балирачка 2010год прв сопственик Балирачката е кор...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 14:31Baliracka lifam

Baliracka ispravna, se prodava vo delovi.


1.300 €
или предлог цена
Вчера 12:54Prikolka dvo-osovinka

Prikolka e vo odlicna sostojba so četiri novi gumi . Cena po dogovor....


900 €
или предлог цена
Вчера 12:54Cisterna 1 ton

Cisternata e zdrava dobri gumi pocinkovana ne skapuva zvoni na 078 30...


500 €
или предлог цена
Вчера 12:06Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servi

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:54Тракторска приколка

Се продава скоро нова тракторска приколка неколку пати само користена...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 11:47freza IMT 1.20.m

prodavam fereza imt 1.20.m ispravna ne sminkana


650 €
или предлог цена
Вчера 10:47Страна 1 од 57