Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni Pili / Motorna Pila

Нови Моторни пили БАИКАЛ Должина на мач 45cm , 32 заби ланец 2.2 kw...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:05Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:12Промовирано

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:12Промовирано

se prodava Kombajna FaHar 1002

se prodava Kombajna FaHar 1002 so dupli lanec br 070628607 na ovoj br...


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

Денес 07:39New Holland 8050

Komaj New holland 8050.site kaisi mu se novi. Ima klima ima i secka ...


8.500 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 16:31  НОВ ОГЛАС

Se prodava kombajn New Holand 1530

Vo ekstra sostojba cena po dogovor


123 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 13:00Claas Dominator 80

Se prodava Claas dominator 80 so kabina i seckalica heder 4m Uvoz od...


16.500 €
или предлог цена
Вчера 11:12John Deere 965H HEDER 4.3m

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
06 фев 15:24CLAAS DOMINATOR 68S 2005GOD---PERFEKTEN!! ADAPTER ZA PCENKA

🇩🇪🇩🇪🇩🇪SE PRODAVA KOMBAJN--- CLAAS DOMINATOR 68 S HEDER 4.2m// ...


По Договор
или предлог цена
06 фев 13:06Gasenici za Zmaj

Se prodavaat gasenici za zmaj i baraban so korpi za oriz. Za poveke ...


123 МКД
или предлог цена
06 фев 08:19Motor od Fortschritt kombajn na delovi

.


По Договор
или предлог цена
05 фев 22:36KOMBAJNA ZMAJ 133

Prodavam kombajna Zmaj 133, otvorena so vreki, prv gazda, rabotena mn...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

05 фев 18:40John Deere 1052

Kombajnot e vo odlicna sostojba 🔝✅ Motor 4 cilindri/turbo 3 metra ...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

05 фев 16:31ZMAJ 135

ZMAJ 135 proizveden 1997 godina garaziran i dobro socuvan, kosa na ko...


7.200 €
или предлог цена
05 фев 11:41Zmaj 135

Kombajnot e vo perfektna sostojba veredi da se vidi _tel. 078278883


1 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

04 фев 19:22Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965

Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

04 фев 18:35Kombajn new holland tx34

Se prodava kombajn new holland tx34 vo odlicna sostojba klima,drobili...


1 €
или предлог цена
03 фев 15:04Valjaci krekeri CLAAS

Krekeri za 600 i 800 serii


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:01Claas 695 i dva 690 silazeri

Imam dva 690 i eden 695 so razlicni hederi so 6 redeni so 4 redni ko ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 22:58CLAAS JAGUAR 695 silazer

Klas kombajn za silaza senaza za melenje na zeleni kulturi


По Договор
или предлог цена
02 фев 22:58HEDER OROS

Se prodava Heder Oros so 5reda ima oprema za soncogled Rastojanije m...


4.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.000 €
01 фев 19:33ХЕДЕР ЗА NEW HOLLAND

Се продава хедерот 3.60м чист откос во одлична состојба


4.000 €
или предлог цена
01 фев 19:33Zmaj 135 tel 078817333

Zmaj 135 tel 078817333


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 €
31 јан 23:23Baram bunker za zmaj 135

Baram bunker za zmaj 135


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

31 јан 19:35Се продава New holland 8055

Се продава New holland 8055 повеќе информации на 071228432


1 €
или предлог цена
31 јан 19:21Се продава комбајн New holland 8050

Се продава комбајн New holland 8050 повеќе информации на телефон 0712...


1 €
или предлог цена
31 јан 18:54KLAAS

KLAAS Sega uvezen vo odlicna sostojba, klima, seckalka za slama, site...


1 €
или предлог цена
30 јан 11:54Massey Ferguson 520 Kombajn

Vo ispravna sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja vo nego za poveke in...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Комбајни

28 јан 22:48Adapter za pcenka so seckalki za kombajn

Se prodava adapter za pcenka so seckalki. Info na telefon 00389776213...


5.000 €
или предлог цена
28 јан 16:59Newholand 80-50

Newholand 80-50 од последна серија со Хедер 3,65m чист откос и 4m цел...


20 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Комбајни

28 јан 14:37Heder za claas c390

Prodavam heder od claas I vo odlicna sostojba ima defek vo puz Ima...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
27 јан 17:19Citroen c5 2.0 hdi 2006 reg ,zamena za 577 ili zmaj 135

Prodavam citroen c5 2.0 hdi 2006 g ili go menuvam za traktor imt 577 ...


3 €
или предлог цена
27 јан 14:58delovi od kombajn zmaj 133

delovi od kombajn zmaj 133 (momentalno ima delovi od dva kombajni bun...


1 €
или предлог цена
27 јан 14:38Se prodava ili zamenuva

Se prodava 5 reden adapter za pcenka za new holland Zamena samo za 4...


1 €
или предлог цена
23 јан 20:59Gusenici za kombanj i baraban za oriz

Gusenici za kombanj i baraban kako novi vo perfektna sostojba za 10 d...


1 €
или предлог цена
23 јан 09:51hidraulicni klipovi od kombajn zmaj 133

prodavam hidraulicni klipovi od kombajn zmaj 133;za heder,griblo,pogon


1 €
или предлог цена
22 јан 23:10zmaj kombajn 133 za delovi

prodavam kombajn zmaj 133 na delovi. ( momentalno e cela)


1 €
или предлог цена
22 јан 23:09Raskodirani kombajni

Eden vo top sostojba i Dva za raskod 133 ki ima delovi se sto vi treb...


По Договор
или предлог цена
22 јан 16:23SAMPO 2045 2050

DELOVI ZA KOMBAJN SAMPO 2045 2050 INFO:070-214-922


10 €
или предлог цена
22 јан 10:56New Holland Tx 36 HIDRO

Kombajnot e so 3600 chasa donesen e od francija sega vo juni mesec im...


По Договор
или предлог цена
20 јан 13:14prodavam blok za zmaj142

prodavam blok za zmaj 142 so radilica na nego


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

20 јан 10:26Zmaj 133 vo delovi

Zmaj 133 vo delovi motor kompleten odlicen.


5 МКД
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

20 јан 00:37Zmaj 133 so bunker

Kombajnot e vo perfektna sostojba, Smeneti se novi site kaisi, nov l...


1 €
или предлог цена
17 јан 20:53Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам