Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
658 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27



Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26



Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26



Промовирано

Kultivator kosilka kosilica

Polovna kosilka neispitana ne e blokiranA, kompresija kazhuvat ubo. N...


4.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.600 МКД
Вчера 18:47



MOTORCE TOMOS ZA VODA SLOVENSKO!!!

Se prodava motorce slovensko za voda se isparvno!!!


50 €
или предлог цена
Вчера 16:14



  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA MOTOKULTIVATOR IMT 504 !!!

Se prodava motokultivator slovenski imt 504 se ispraven cena povolna!...


28.999 МКД
или предлог цена
Вчера 16:08



  НОВ ОГЛАС

Plug za imt 507

Ne e koristen ispraven


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:32



Kupuvam Motokultivator imt 506 Kultivator

Baram da kupam motokultivator imt 506 kako na slikite plakanje vednas...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:36



  НОВ ОГЛАС

RANILKA ZA PRASINJA

Se prodava ranilka za prasinja . Kontakt Ljube 070592757. CENA po ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:04



Gumi za traktorski prikolki 31x15.5-15 / 29x12.5-15

Se prodavaat gumi polovni za traktorski prikolki zemjodelski masini. ...


100 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Останато

Вчера 08:17



CEFKI

CEFKI F90 CENA 1400 DEN SITE SO OTVOR F110 CENA 1300 DEN BRENERI CE...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

Вчера 07:57



Motokultivator Kultivator Freza Mio Standard Novo

Motokultivator Mio Standard Osiek,Honda proizvodstvo model F260 recis...


499 €
или предлог цена
Вчера 07:53



Mlin za melenje i ronenje

Mlin Lifam za melenje stocna hrana i ronenje pcenka, so monofazen 1.5...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Вчера 07:40



Gumi 7.50.16

Dve gumi 7.50.16 Tri gumi 7.50.16 Radialni Za poveke inf 071278089


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

31 мај 22:24



Gumi BKT traktorski 11.2-28

Gumite se novi 11.2-28 Imam i predni 6.00-16 8 platna


1.111 €
или предлог цена
31 мај 22:19



Bandas so guma

Bandas so guma 195/75R16C za prikolica so pet dupki


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Останато

31 мај 18:56



Se prodavaat kanistri cisterni 1000 litri

Kanistri cisterni ednas upotrebeni od aceton


4.000 МКД
или предлог цена
31 мај 18:50



Se prodava punpa za vodu so motor dizel

za povise informacije na broj


1 €
или предлог цена
31 мај 16:38



CREVO KOMPRESOR 9M

KONTAKT TEL:025 205 205


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Останато

31 мај 13:51



Se prodava motokultivator HONDA

Se prodava motokultivator HONDA vo odlicna sostojba. Telefon za konta...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Останато

31 мај 12:33



Prodavam kanistri za gorivo

Prodavam vo besprekorna sostojba dva kanistri aluminiumski od po 20 l...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Останато

31 мај 11:09



TRAKTOR DELOVI AVTOMAT ZA BRISACI RACKA SO KLUC AMORTIZER

PRODAVAM NOV AVTOMAT ZA BRISACI ZA TRAKTOR IMT 539 CENA 1300 DEN. RAC...


1.300 МКД
или предлог цена
30 мај 22:18



Nozevi za Freza

Novi nozevi za goldoni freza 24 kom


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Останато

30 мај 21:14



Јачмен (jacmen)

Се продава јачмен во вреќи 2000 кг Цена по договор Контакт телефон ...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 18:02



Sistem kapki grcki

Kapka


3 МКД
или предлог цена
30 мај 15:39



Tegovi za Motokultivator kultivator imt 506

Tegovi za Motokultivator Imt 506 dva Stranicni komplet so strafovi i ...


1 €
или предлог цена
29 мај 09:16



SILOS ZA ZITO 10 TONSKI

Silos za stocna hrana 10 tonski.


11 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

29 мај 08:08



Се продава мотокултиватор

Се продава мотокултиватор. За повеќе информации на 070/264-956


1 €
или предлог цена
28 мај 20:42



Se Prodava Pcenka/Пченка

Pcenka odlicen kvalitet prirodno suva cena 15 den bitola tel 076 714 ...


15 МКД
или предлог цена
28 мај 18:18



Plasticno bure(kanister) od 1000 litri

Se prodava plasticno bure(kanister) od 1000 litri, cisto i upotrebliv...


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
28 мај 13:16



Kafezi za nesilki

Se prodavaat cetiri baterii po 840 nesilki poluaftomatski, izgjubruva...


По Договор
или предлог цена
28 мај 12:49



Kosacka za sisanje na treva

Kosackata e na cist benzin i e se isprvna. Nozot e 53cm. Poveke info ...


190 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Останато

28 мај 10:24



LUCERKA DETELINA

Vo rolni 071222007


6 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

28 мај 10:16



Masina za molzejne kravi BRK

Se prodava masina za molzejne kravi BRK odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
28 мај 08:51



IMT539

IMT539


1.800 €
или предлог цена
27 мај 21:17



Trkala za Motokultivator Kultivator imt 506

Trkala za motokultivator Imt 506 original fabricki imt recisi glanc n...


100 €
или предлог цена
27 мај 19:28



Motokultivator Mf 360 NAFTA

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Motokultivator mf 360 e so DIZEL...


1 €
или предлог цена
27 мај 17:40



Motokultivator HT 51

Мотокултиваторот е со 4-тактен, OHV, бензински мотор со јачина од 7 к...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:19



Kosachka za visoka treva

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:19



Motokultivator 1G-105/Bellini-130, 13 ks.

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:19



Motokultivator Bellini - 110 F / 1G - 80 F

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 210 cm3, 7 кс., с...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:19



MOTOKULTIVATOR WM 500

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 7 кс. Има две бр...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:19



Motokultivator Weima WMX 620

Oвој модел е со традиционално добар, проверен и економичен 4-тактен б...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:18



Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам