Подкатегорија:
                   
1001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komatsu pc340nlc

Se prodava bager Komatsu pc340nlc, uvezena od Germanija. Mashinata e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Linde 3.5 tona Dizel +pozicioner na viluski

🚚 Besplaten transport! 🚚 - Garancija na motor! LINDE H35D- 33...


10 мај 08:41Промовирано

LINDE VILUSKARI VILJUSKAR VIJUSKAR

VILUSKARI VILJUSKAR VIJUSKAR


Денес 17:41Промовирано

Билдужер CAT D5

Продавам билдужер САТ D5 1996 год со комплетно нов долен строј MOZE...


30.000 €
или предлог цена
Денес 20:47JCB 804

JCB 804 3.5ton 2 novi gusenici 4 korpi


По Договор
или предлог цена
Денес 15:20Komatsu pc340nlc

Se prodava bager Komatsu pc340nlc, uvezena od Germanija. Mashinata e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Kiper pumpi za Grajfer

Prodazba na novi kiper pumpi za grajfer orginal so vrvni karakteristi...


1 €
или предлог цена
Денес 10:32Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи за канализација, темели, канали, гребење и рамнење на ...


Денес 08:28WIRTGEN 1000 F 2001 god

Virgenot e vo extra sostojba spremen za rabota. BEZ ZAMENI


34.000 €
или предлог цена
Денес 07:20Prodavam bager schaeff 11 Tona so perkes motor

Bagerot e vo odlicna rabotna sostojba moze da see proba vo sekoe vrem...


1 €
или предлог цена
Денес 06:50BUDOZER CATERPILAR D5 PERFEKNA SPREMNA ZA RABOTA

BULDOZEROT E VO ODLICNA FORMA KAKO NOVA NAPRAVEN GOLEM SERVIS P...


19.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
21.500 €
Вчера 22:40uslugi digalka kran viluskar

se vrsi usluga cela mk. digalki kran 60 ton 60 metra teleskopska di...


Вчера 20:33Viluskar

Se prodava so plin Vo ispravna sostojba Kreva do 4300kg Moze zamena z...


Вчера 18:58Atlas 1404

Se prodava atlas 1404 vo dobra sostojba 10 000 saati 16 tona mozna za...


Вчера 17:20GREDER FAUN

GREDER FAUN GOD.1995 VO DOBRA SOSTOJBA ZA INFORMACI NA TEL BRO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:44Ditch Witch 5110 4x4

Специјална машина наменета за поставување на кабли за струја и водово...


Вчера 14:02LIEBHERR 954 B litronic

Se prodava bager LIEBHERR 954 B litronic vo extra sostojba so brza sp...


Вчера 13:00Vibratori za beton

- vibrator trofazen so dva priklucoci - elektricna pila boch PKS 54...


Вчера 10:26Se prodava skip(bager) Jcb!!!

Skip JCB CII3... Skipot e bez motor izvaden mu e ispremen za remont ...


Вчера 09:23RABOTA SO Bager SKIP (mnogu povolno)

Vrsime sekakva potreba od rabota so bager skip vo Bitola i okolinata ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:54Platforma , digalka , lift za rabota na visina

Se iznajmuvaat digalki za rabota na visina . Site digalki se 4x4 ,...


Вчера 08:40Bager zeppelin

Se prodava bager zeppelin vo dobra sostojba Mozna zamena za kola,kam...


Вчера 07:32Pikamer cekic

Se prodava pikamer vo odlicna sostojba za skip Mozna zamena


Вчера 07:31Korpa

Se prodava korpa Haulote 20 vo odlicna sostojba


Вчера 00:05НОВ БАГЕР SHAN DING JDL 25-30 75 kw

ВРТЕТЕ НА ОВОЈ БР. +38972220756 Никола СЕ ПРОДАВА НОВ БАГЕР JDL 25...


28.000 €
или предлог цена
11 мај 17:03Alanseri katepilar za bageri

Polovni alanseri katepilar za bageri


11 мај 16:08JCB 1CX

Ровокопач JCB 1CX 2790 kg


13.000 €
или предлог цена
11 мај 11:44Caterpillar D8K

Булдожер CAT D8K година на производство: 1978 Во работна состојба.


38.000 €
или предлог цена
11 мај 11:44vlecna sluzba CEKIC

vrsime prevoz na sekakov vid motorni vozila i gradezni masini do 9ton...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:47se prodava i izdava platforma

se prodava i izdava platforma jlg 2010 god. elektricna so odlicni ba...


По Договор
или предлог цена
11 мај 10:46Jcb 3cx 4cx

Pumpa za jcb 3cx i 4cx nova


11 мај 09:37Valak Labordini dizel

1T valak vo ekstra soatojba za poveke detalina tel 078 888 442


По Договор
или предлог цена
11 мај 09:22Kubota bopkat Yanmar imer

mnogo vidovi na bageri I bopkat vo top sostojba uvezeni od italija I...


По Договор
или предлог цена
11 мај 09:20Jcb Utovarac

Nov uvoz vo ispravna sostojba vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
11 мај 09:19Digalka Kamaz 18 t

Digalka Kamaz 18 t vo dobra sostojba


11 мај 08:33Bager jcb 3cx

Vo ekstra sostojba za rabota jcb 3cx 4x4


По Договор
или предлог цена
11 мај 07:39Se prodava BAGER vo TOP sostojba

Se prodava BAGER vo odlicna sostojba moze da se vidi i da se proba vo...


10 мај 19:44BAGER CAT 345C L

Godina 2008 Rabotni saati 12.000


105.000 €
или предлог цена
10 мај 13:20Bager Liebherr 316 Litronic -07

30 km/h 17.5 Ton 2007 god. 95 kW common rail najekonomicniot motor...


По Договор
или предлог цена
10 мај 10:54Bager Weserhyte 16t

Se prodava Bagerr Westerhyte 16t vo rabotna sostojba


По Договор
или предлог цена
10 мај 09:44Liebher 924-2007 KLIMA KAMERA

LIEBHERR R 924 C HDSL Model:924 Godina:2007 Tezina:28.500 kg Mo...


5 €
или предлог цена
10 мај 09:02Rezervni delovi za gradezni masini

Po vase baranje sega i kaj nas - rezervni delovi za site tipovi grade...


По Договор
или предлог цена
10 мај 08:42Atlas 1304 / Zamena za solo kiper

Atlas 1304 info: 075 218 717


8.000 €
или предлог цена
09 мај 21:10Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам