Подкатегорија:
                   
1012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 tona Viluskar - Sumitomo - Benzin ^ 3m

Бренд: Sumitomo Модел: 13FG30PAXIII25D Носивост: 3000 Kg Вис. на к...


15 сеп 11:20Промовирано

Novi delovi za site gradezni masini

Kariki.klipovi.lageri.diktoni.vodni pumpi...


2 €
или предлог цена
Вчера 08:13Промовирано

PODVIZNA DIGALKA JLG ZA RABOTA VO VISINA 13 METRI

ZA IZNAJMUVANJE Model: JLG Nosivost: 200 Kg Vis. na diganje: 8 met...


17 сеп 13:26Промовирано

Se prodava Bager JCB 4CX

Se prodava bager JCB 4CX 2015godina, so 1200rabotni casa, neuvezuvan ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:29Bager Atlas 1404 odlicen

Bagerot e vo odlicna sostojba remontiran motor, podvozje koska dobra ...


Вчера 18:54Hitno bager 13t so 3 korpi zamena za mini bager od 4t do 6t

bagerot e ispraven i e vo rabotna sostojba nema nikakvi mani raboti...


Вчера 18:50Massey Ferguson 50 HX

Se prodava vo Extra sostojba servisiran So nov hidroulicna pompa . F...


9.000 €
или предлог цена
Вчера 18:33Hitachi

Se prodava bager Hitachi fh 200 vo dobra sostojba so 8 500 rabotni ca...


Вчера 16:09Atlas 1404

Se prodava atlas 1404 vo dobra sostojba 10 000 saati 16 tona mozna za...


Вчера 16:09Se prodavaat vlekaci i bageri

Se prodavaat vlekaci i bageri mozna e i zamena POVEKE INFORMACII O...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:30Iskop Iskopi Rusenie Bager Kiperi

Iskopi Rusenje Humus zemja za park Vrsime sekako vid na Iskopi R...


75.423.852 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00НОВ БАГЕР SHAN DING JDL 25-30 75 kw

Ве молам за дополнително инфо звонете од 08:00 ч до 16:30 ч ЗАМЕНА...


15.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Cubota u30 2010 god odlicna sostojba

Bagerceto e so tri korpi brza spojka 3800h novi gasenici odlicna sost...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 11:25kompresor ATLASCOPKO

Компресор е не исправен фалат клип и клипнача, се продава на пола цен...


Вчера 08:53Utovarac Utovarna Утоварач

Се продава утоварач итно и поволно волво 4300 со 2м3 корпа во исправн...


Вчера 08:17VILUSKAR HUSTER

-VILUSKAR HUSTER -NOSIVOS 4 TONI -VILUSKITE SE DVIZAT LEVO I DESN...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 08:02Prodavam bager schaeff 11 Tona so perkes motor

Bagerot e vo odlicna rabotna sostojba moze da see proba vo sekoe vrem...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:39Kompresor

Kompresor


22 сеп 23:59Kiper

Se prodava Sanduk kiper za 3 osovini. tel :070370063.


1 €
или предлог цена
22 сеп 22:00Kamjon Kiper 19/28

Se prodava kamjon 19/28 orginall kiper 1989 god.vo dobra sostojba Tel...


1 €
или предлог цена
22 сеп 22:00GUMA ZA JCB 16.9.24

TEL:070 231 158


115 €
или предлог цена
22 сеп 22:00bager Schaeff HML31

Se prodava bager Schaeff god 1998 doneseno od CH, so 3 korpi ima i pi...


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:59Liebherr 904 litronic

Se prodava bager Liebherr 904 litronic,2000 god vo odlicna sostojba. ...


29 €
или предлог цена
22 сеп 21:59Cekic za bager i korpi

Se prodavat korpi za bager i čekič za bager. Od ch🇨🇭


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:59Daf CF Kiper 2008

Se prodava DAF kiper 2008 god donesen od ch.🇨🇭


1 €
или предлог цена
22 сеп 21:55Skip Massey

Vo ispravna sostojba


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
22 сеп 19:40Se prodava mini bager CAT

Se prodava mini bager CAT 2003 1700kg. CENA PO DOGOVOR. KONTAKT MILE...


10 €
или предлог цена
22 сеп 17:29Vibratori za beton

- vibrator trofazen so dva priklucoci - elektricna pila boch PKS 54...


22 сеп 12:23Lenta za separacija

Prodavam transportna Lenta za separacija ili druga namena 12 metri ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 11:27DROBILICA

Prodavam DROBILICA so vlez 1000 x 1000 (metro na metro ) so dva rotor...


3 €
или предлог цена
22 сеп 11:27Makara

Prodavam Makara so dizel motor.


По Договор
или предлог цена
22 сеп 09:03Delovi za ok city

Delovi za ok city


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:45PASSAT B6 2.0TDI 4x4 2008GOD ZAMENA ZA BAGER

💥VW PASSAT. 💥2.0 DIZEL. ...


21 сеп 21:12o&k rh 12.5

Odlicna sostojba 35t 2002 godina


По Договор
или предлог цена
21 сеп 20:04Utovarac bob ket

Se ptodava utovarac mal,ima mal problem so transport (stavena e hidro...


2.500 €
или предлог цена
21 сеп 19:342 РОВОКОПАЧИ JCB 3 I FORD

Spremni za rabotenje. JCB-to ima plus 2 zadni gumi. Za podetalni info...


1 €
или предлог цена
21 сеп 19:32Se prodava bager Libher 900C

Se prodava bager Libher 900C, godina na proizvodstvo 2007.


По Договор
или предлог цена
21 сеп 19:02Se prodava bager Libher 900C

Se prodava bager Libher 900C, godina na proizvodstvo 2007.


По Договор
или предлог цена
21 сеп 19:01VALAK HAMM

VALAK HAMM 12 TONA VO ODLICNA SOSTOJBA ZA DOPOLNITELNI INFORMAC...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 15:45Корпа за Снег За СКИП

Стандард за скип со федери Широк 2.70 Висина 1.03 НОВ ЕДНА СЕЗОНА...


21 сеп 15:07Ровокопач Ford - комплет репариран

Ford-от комплет репариран - НОВА ХИДРАУЛИЧНА ПУМПА - ФИЛТЕР ЗА ХИДР...


6.000 €
или предлог цена
21 сеп 15:05IHIMER

IHIMER 1.7 TONA 3 korpi 2005 god


21 сеп 14:17DAMPERSKI GUMI 20.5-25

24 PLATNA


По Договор
или предлог цена
21 сеп 11:59Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам