Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLASTIKI ZA HAUBA MERCEDES A/B KLASA=EXTRA

Se prodavaat NOVI(NEKORISTENI) Stranicni plastiki za predna hauba za...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 15:21Промовирано

AUDI NAVIGATION PLUS RNS-D=Super sostojba=EXTRA CENA

Se prodava RADIO i CHANGER za kola AUDI,VW,SEAT vo Super Socuvana SOS...


3.000 МКД
или предлог цена
- 51 % Попуст
6.100 МКД
Вчера 13:37НОВ ОГЛАС
Промовирано

DELPHI PRO+ BT Avtodijagnostika Autodijagnostika

Najnoviot DELPHI PRO+ , UNIVERZALEN URED ZA DIJAGNOSTIKA SO BLUETOOTH...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

30 мар 09:28Промовирано

Subwoofer Magnat 12" 1000W peak 530W rms

Prodavam vufer za vo kola Magnat 12" 1000W peak, 530W RMS. Vuferot e...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:34Woofer i pojacalo 1500w

Se prodavaat komplet odlicen zvuk i mnogu moken 1500w Poveke info na ...


31 мар 20:31VUFER/WOOFER/SUBWOOFER MAC AUDIO 12

Prodavam vufer marka MAC AUDIO/MAGNAT. Vizuelno kako nov. Tehnick...


3.800 МКД
или предлог цена
31 мар 20:14SUBWOOFER INFINITY 12"

Prodavam Wufer Infinity 12" so originalna kutija od mediapan koja ne...


3.000 МКД
или предлог цена
30 мар 13:52Vufer i pojacalo za kola

Vufer i pojacalo za kola odlicni 074 248 001


30 мар 09:462x12 JBL Subwoofer,bass,woofer, i JBL pojacalo - 2200w

Prodavam dupli 12" JBL subwooferi 2200w mnogu mokjni so dlabok i nizo...


24 мар 16:42PIONER PASIVEN 15 incen VUFER

PIONER PASIVEN 15 incen VUFER-CENA 6000 DEN NAVIGACII OD 1500 DEN D...


1 €
или предлог цена
24 мар 11:50Prodavam kutii tubi za vuferi za vo kola

Prodavam novi prazni kutii za zvucnici. Kutiite se tapacirani i sprem...


25 €
или предлог цена
19 мар 21:34Novo Alpine PWD-X5 4.1 Channel DSP so subwoofer

Se prodava novo, neotpakuvano i nekoristeno all-in-one pojachalo, dig...


27.000 МКД
или предлог цена
13 мар 19:45JBL Vufer i Pojacalo GT serija

Kako novi, ispravni se skros, se prodavaat bidejki ne mi trebaat vekj...


300 €
или предлог цена
12 мар 14:59Subwoofer Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer 12" so kutija malku koristen


120 €
или предлог цена
11 мар 12:56Kutija za Subwoofer/Bass 12ka (Alpine)

Prodavam kutija za bass Za 12" ili 30cm Orginal od Alpine Type R


2.000 МКД
или предлог цена
10 мар 12:22Se prodava sabvuferi

1600w 400wrms 4500den


1 €
или предлог цена
08 мар 06:47Infiniti aktiven vufer

Infiniti aktiven vufer 1500w so pojacalo idealen za vo kola ne zafak...


07 мар 15:40Infiniti aktiven vufer 3x10

Infiniti aktiven vufer 3x10 idealen za vo kola ne zafaka prostor se m...


300 €
или предлог цена
28 фев 16:42Se prodava vufer 100w za vo kola

Se prodava vufer za kola 100w malce osteten ama nema gajle 1000den ko...


28 фев 16:22Ozvucuvanje za vo kola US Blaster so 12" basovi

Prodavam ozvucuvanje za vo kola US Blaster: Pojacalo - US Blaster...


140 €
или предлог цена
27 фев 13:58Pioneer subwoofer

Pioneer subwoofer odlicno socuvan vo besprekorna sostojba so site kab...


8.500 МКД
или предлог цена
25 фев 21:43HIFONICS TITAN 12" 600W RMS LED 4OHM 1 NAMOTKA

PRODAVAM BAS HIFONICS TITAN TX12BPI MODEL 1200W PEAK 600W RMS 1 NAMO...


7.500 МКД
или предлог цена
12 фев 19:55Kenwood vufer i pojacalo

Se prodava komplet vufer 1200w i pojacalo 350w vo odlicna sostojba. K...


8.000 МКД
или предлог цена
10 фев 14:12mac Audio woofer za kola 12"

Mac Audio cist woofer za kola vistinski 300W, 12-ka ili 30 cm. Za...


2.600 МКД
или предлог цена
25 јан 19:35Сабвуфер/sabufer crunch USA -12-ка комплет појачало кабли

Продавам се комплет со појачало magnat и сабвуфер 12 -ка и цела компл...


180 €
или предлог цена
05 јан 00:36Vufer i pojacalo za kola Magnat 800w,Jackson 900w.

Се продава вуфер за во кола Магнат 800 вати,и појачало Џексон 900 ват...


6.000 МКД
или предлог цена
28 дек 19:52Kenwood woofer 12inci

Kenwood 12ka top sostojba mozna zamena za orgional radio so blutut


4.000 МКД
или предлог цена
22 дек 20:41BOSE vufer za kola

Se prodava bose vufer za kola


03 окт 17:08MAGNAT B33 SUB WOOFER BAS ZA VO KOLA ZEC

SUPER PONUDA VO WWW.ZEC.MK MAGNAT SUB VOOFER 800W ZA SAMO 4990 DENAR...


4.990 МКД
или предлог цена
28 сеп 21:55Се продаваат одлично сочувани MAGNAT појачало и сабвуфери!

Се продаваат одлично зачувани MAGNAT појачало и два сабвуфери. - ...


12 сеп 17:25Original Bass/Woofer za Audi A7

Prodavam orginalen bass izvaden od Audi A7 4G Raboti kako sto treba....


По Договор
или предлог цена
27 авг 05:02Продавам Буфер со Појачало

Продавам Boofer Crunch CRB 1000 2x1000 watt и појачало ZX3T4D 2600 w...


30 мај 13:48Blaupunkt woofer

Ispraven 10 inci Tel: 070 610 161 070 610 161 070...


50 €
или предлог цена
28 апр 11:5212' JBL Bass Subwoofer...за во кола озвучување

Се продава 🔊 JBL Bass Subwoofer 🔊 за во кола многу јак.. Нов да се...


03 апр 16:02PIONEER 1400 W-max озвучување за во кола-Subwoofers

Се продава Subwoofers за во кола многу јак..Звучник буре(кутија)✔ ⬇️...


03 апр 15:56Bufer i pojacalo

Bufer i pojacalo


По Договор
или предлог цена
08 мар 16:47NOVI BASOVI po NISKI CENI

NOVI SUBWOOFERI, ZVUCNICI, POJACALA i KONDENZATORI po NISKI CENI - 0...


50 €
или предлог цена
06 јан 21:16SUBWOOFER FOCAL 40KX 16" - NOV 075-217464

OPEN BOX FOCAL 40KX 16" POLY 1000W DVC K2 POWER SUBWOOFER CLEAN BASS ...


888 €
или предлог цена
06 јан 21:16Pojacalo i subvuferi Soni Xplod i JBL CS1214

Se prodava komplet Sony Xplod MX-ZR704 4 kanalno pojacalo (moze da se...


9.000 МКД
или предлог цена
14 дек 17:51ROCKHOUSE 200MM 200W DANISH WOOFER VO ZEC

Product Specifications Impedance 4 Ohm RMS Capacity 200 Watt Fre...


3.000 МКД
или предлог цена
29 ное 20:57Streetracer 3000 XXL MAGNAT SUB VOOFER BAS CEVKA 800W ZEC

SUPER PONUDA TUBA CEVKA MAGNAT 800W MAVA BAS KAKO NIKOJ VO TAA KLA...


4.000 €
или предлог цена
29 ное 20:55Vufer Alpine SBG1244BP 800w, 4 OHMS 250W RMS + Kenwood Pojac

Vufer Alpine SBG1244BP 800w, 4 OHMS 250W RMS + Kenwood KAC 8403 pojac...


6.500 МКД
или предлог цена
10 окт 12:56ACTIVE SUBWOOFERS GSP 10" & 12"(Активни вуфер

10" 9000 den (сина боја) 12" 10.000den Cenite se fiksni, Kvaliteten i...


27 сеп 13:04Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам