Цела Македонија
                   
2985 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP ProBook 450 G9

Se prodava HP laptop nov samo installiran e windowsot nikogas ne e ko...


36.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.000 МКД
05 мај 21:46Промовирано

MacBook Pro M1 Chip Touchbar

Продавам одлично зачуван MacBook Pro 13" М1 chip Купен Ноември 2021...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мај 19:56Промовирано

Novi Apple Macbook Air M2, Macbook M2 Pro. Moze zamena

Na prodazba Novi neotpakuvani/ neaktivirani laptopi Apple Macbook so ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

01 јун 12:00Промовирано

Maticna ploca za HP 250 G4 i 256 G4

Se prodava ispravna ploca za HP 250 G4 ili 256 G4 so celeron procesor...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 05:26Acer E1-510, ispravna maticna ploca, tastatura i baterija

Se prodava Acer E1-510 so ispravna maticna ploca, tastatura i baterij...


800 МКД
или предлог цена
Денес 05:23ASUS GL552VX Gaming Laptop

Se prodava poloven Asus gejming laptop. Site specifikacii se navedeni...


399 €
или предлог цена
Денес 04:58ASUS ROG STRIX G15 R7-5800H 3070

Se prodava ASUS ROG STRIX G15 AMD R7 5800 - Cezanne N...


73.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 03:51Se prodava HP 250 G6 Laptop

Se prodava HP 250 G6 Laptop Raboti samo na povrzan na struja bater...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:59SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
Вчера 22:08Lenovo Yoga 9i NOV

Processor : 12th Generation Intel® Core™ i7-1260P Processor (E-cores ...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 21:25MacBook Air Retina 13" 2018 -i5 -16gb -512ssd

600 eur bez zameni i cenkanje Apple MacBook Air Retina 13" 2018 CPU...


600 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 €
Вчера 21:25Lenovo Legion 5 Pro 16ARH7, 32GB RAM, 2.5TB, RTX3060

Prodavam recisi nov ultra silen laptop Lenovo Legion 5 Pro so slednit...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:13Se prodava Apple laptop MacBook Pro mod A1286 i5 procesor

Se prodava Apple laptop 15.6 inca model Macbook pro i 5 procesor 4 gb...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:11Asus Tuf Gaming fx705

Se prodava laptopot vo prekrasna sostojba Socuvan e maksimalno Mnogu...


38.000 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:34Prodavam LAPTOP DELL Latitude e6410

Prodavam LAPTOP DELL Latitude e6410 Laptopot e vo solidna sostojba, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:44DELL INSPIRON 5558 I5 NVIDIA NA DELOVI

DELL INSPIRON 5558 I5 NVIDIA NA DELOVI,PLASTIKI,BATERIJA,TASTATURA,DR...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:01LG DiSPLEJ EKRAN LP156WF4-SLB1 FULL HD 40PIN.

LG DiSPLEJ EKRAN LP156WF4-SLB1 FULL HD IZVADEN OD SONY VAIO SO 40PIN ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:01D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:01EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:01LAPTOP OD SWISS CPU I5 2520M,1600x900 ,BATERIJA 2.CASA

Marka Clevo.za,swiss pazar cpu i5n,8gb ram,500gb hdd,intel hd grafi...


6.100 МКД
или предлог цена
Вчера 17:44MacBook pro 13" i7 4 gb 500 hdd CH

Donesen od swiss Vo odlicna sostojba Kako nov socuvan Videte sl...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 17:06Se prodava Laptop ASUS Eee PC 4G, pogoden Za dijagnostika

Se prodava mini Laptop asus Eee PC 4G, Celeron M processor 900 MHz, ...


50 €
или предлог цена
Вчера 16:19Se prodava Odlicen HP nx7300 Za web, Facebook itn.

Hp nx7300, win 7 64 bit, 500 GB hdd, 1.5 Gb Ram, 15.6 screen. Core 2 ...


4.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:18Se prodava Laptop ASUS K52N

Laptop Asus K52N, Processor i3 m350 2.27GHz, 6 GB Ram, ssd 240, w...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:18Se prodava HP Compaq Presario CQ58

Odlicen za intetnet, Hp Compaq Presario CQ58, win 7 64 bit, 4 GB Ram,...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:17Se prodava laptop HP Compaq 6720s so Chrome OS flex

Se prodava odlicen Laptop HP Compaq 6720s, celeron M 1.73 GHz proceso...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:16Продавам лаптоп Леново како нов

Продавам Lenovo Ideapad S540, скоро како нов, кратко користен, купен ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:48Lenovo Thinkpad i3 1TB

Lenovo Thinkpad so Windows 10 instaliran, nema nikakvi problemi, rabo...


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:26HP probook i5

Prodavam laptop hp probook i tablet Huaway Mediapad T5 7500 laptopot...


134 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:25  НОВ ОГЛАС

Macbook Pro 15 16GB 250GB 2018 - Touchbar

Лаптопот е купен лично, нов од Америка NYC. MacBook Pro (15-inch, 2...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:22Macbook Pro 13-inch i5 2.7GHz - 2015

Prodavam Macbook Pro 13-inch - i5 Intel core 2.7GHz vo perfekna sosto...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
550 €
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:55Se prodava Laptop Dell inspiron 15 3000

Laptopot e mn malce koristen samo nekolku pati kupen od t-mobile iste...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 14:38Laptop Acer Aspire

Se prodava laptop acer drzi baterija so polnac vo ispravna sostojba ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Свети Николе

Лаптоп компјутери

Вчера 14:31Prodavam Laptop Asus E 200h

Prodavam mal i prakticen Laptop , So Atom procesor, 32 GB SSD, 2GB ...


110 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:45Macbook pro

Dobro socuvan MacBook pro 13'' cena povolna.


300 €
или предлог цена
Вчера 13:44LENOVO THINKBOOK * Ryzen 7 / 16gb/ 500 ssd

Processor 1x AMD Ryzen™ 7 4700U Processor(Ryzen™ 7 4700U) Memory 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:40MacBook Pro late 2013

MacBook Pro vo perfektna sostojba so nov polnac Baterija drzi od 3 do...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18DELL INSPIRION

DELL INSPIRION 4th generation Processor Intel Core I5 -3317u CPU, 1....


13.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.000 МКД
Илинден / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:07TOSHIBA satellite

Toshiba Satellite L70-A-138 i7-4700MQ Notebook 43.9 cm (17.3") Full H...


16.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
18.000 МКД
Илинден / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:06Acer aspire 1410

Laptopce 11 inci so vgraden 3g modem ,licenciran windows 7, baterija ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Dell HP Fujitsu Lenovo

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


5.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Laptopi Dell HP Lenovo....

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


5.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:002 MacBook Pro (128GB & 256GB), 13", 2017

Се продаваат 2 MacBook Pro, 13", 2017. Компјутер 1: ПРОДАДЕН - M̶...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:00Страна 1 од 75

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам