Подкатегорија:
                   
5527 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
02 јун 11:47Промовирано

6800 Radeon AsRock

Rig 6800 Radeon ASRock(6graficki)


3.000 €
или предлог цена
26 мај 11:55Промовирано

WIFI EXTENDER TPLINK RE200 DUAL BAND

Tplink AC750, RE200 dual band 2.4ghz I 5ghz extender so ethernet I wi...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:16kingston 2 x 1GB RAM DDR3

меморија за PC, 2 плочки секоја по 1 GB, некористени од оригинална ко...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:50Kupuvam graficka karta NVIDIA GeForce 8800 GT

Kupuvam dobro zacuvana i potpolna ispravna graficka karta model: NVID...


Вчера 22:09Монитор

Се продва целосно исправен монитор,со кабли,48 см дијагонала.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:32PRODAVAM RIGOVI Saphire 4GB RX570/580

-Prodavam graficki i na parce -Cenata e po dogovor -Telefon za ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:23Ruter Netgear

Odlicen Ruter wifi Netgear WN 2000 RPT v2 Besprekorno fakja na 20 me...


25 €
или предлог цена
Вчера 21:23Ruter Zte

2 komada Fast Gate ZTE Ganc novi Eden 1600 den za dvete moze popust


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 21:22Menuvam RX6600XT 8 GB ZA 3060 12GB

Menuvam Asus Dual RX6600XT za RTX 3060 12GB ili RTX 3060 ti GRAFICKA...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 21:21ASUS DUAL GTX 1060 3GB

Se prodava GTX 1060 3GB Sleduva so kutija , garancijata istecena pre...


Вчера 21:17EVGA GEFORCE GTX 1080 SC

Koristena isklucivo samo za gaming,light gaming kako cs,valorant,lol....


Вчера 21:17Graficki karti ASUS 1660 TI

Se prodava graficka karta ASUS 1660 ti


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:12prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 19:35Ryzen 3900x i 5900x Box od Setec so garancija

skoro ne koristeni Ryzen 9, 3900x vo kutija so cooler cena 250 evr...


Вчера 19:072.1 Zvucnici Logitech Z625 THX

Novi nekoristeni Logitech Z625 THX, spakuvani vo kutija. Se prodavaa...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:03Evga RTX 3060 Ti 8GB

Evga RTX 3060 Ti 8GB


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:52Monitor poloven Samsung SyncMaster 940nw

Samsung SyncMaster 940nw socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat graficki karti

Asus HD 6570---1000 den. Saphire HD 4890---500 den. Msi GTX 960---3...


Вчера 18:38Se prodavast obicni ,ARGB FAN-ovi i kontrolor so kabli

CM 80 BLUE X 2 3 PIN----300 den. CM ARGB 120 x 2 3 PIN ,kontrolor i ...


Вчера 18:38Se prodava mb MSI P43T-C51 775 so 4gb ram

Se prodava mb MSI P43T-C51 775 so 4gb ram i cpu E5500


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 18:38Хард диск Hard disk Toshiba 1TB

Продавам хард диск Toshiba од еден терабајт, 3.5", SATA. Хард дискот ...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11LG 24MK600, IPS FREESYNC 75Hz

Prodavam monitor LG 24 MK600M, IPS ekran 75Hz, 2xHDMI VGA port i 3....


7 МКД
или предлог цена
Вчера 18:07BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:49SAPPHIRE RADEON RX 470

SAPPHIRE RADEON RX 470 4 GB. GDDR5 ispravna


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28Monitori

Razni monitori golemina I rezolucija Cena po dogovor


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27D link ant24 wifi 2.4ghz 18db

18 db yagi antena nova e okolu 110e ispravna ova e samo antena.za gol...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 17:13Продавам графички карти RTX 2060 6GB и RX 580 8GB Nitro

Продавам користени графички карти: MSI Geforce RTX 2060 6GB Корис...


Вчера 16:38  НОВ ОГЛАС

Graficka

Prodavam ASUS ROG-STRIX-RX5700XT-O8G-GAMING koristena za gaming. Karg...


10.900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

SSD

Prodavam super brzo,ulta mobilno eksterno ssd od 2000Gb(2 tera),mnogu...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 15:17PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


Вчера 15:16PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:16Procesor

Prodavam procesori: 1 AMD fx vishera 8320 2.AMD fx vishera 8350 3....


Вчера 14:42Se prodava

Se prodava


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34AS ROCK 6700XT

PRODAVAM 4 GRAFICKI SO SAMSUNG MEMORII VO ODLICNA SOSTOJBA 18,000 DE...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 14:28GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G

Se prodava GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G vo ekstra besprekorna sosto...


Вчера 13:51MB GA-Z87-DS3H, CPU procesor i5 4690 8gb ram

Se prodava : maticna ploca: GA-Z87-DS3H so procesor i5 4690(najakiot...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 13:50Graficka XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+ 8GB

Se prodava XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+, 8GB GDDR5 v...


Вчера 13:50Monitor Samsung 72hz

Se prodava monitor, raboti kako sto treba. Ima vga i dvi portovi.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:25AMD AM4 Cooler

Se prodava cooler za amd socket am4. Raboti kako sto treba. Ne primam...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:25Se prodavaat razni graficki 3070

На залиха следниве карти : 1. Asus Strix 3070 8gb, sleduvaat bez kut...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:25Se prodavaat AMD 6800 16gb

Se prodavaat PowerColor Fighter 6800. Grafickite se vo dobra sostojb...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:25Страна 1 од 139

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам