Подкатегорија:
                   
599 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ram memorija KINGSTON Ddr2 i Ddr3 od 2gb

Kvalitetni Ram memorii KINGSTON ispravni,testirani, so kapacitet od 2...


500 МКД
или предлог цена
20 јан 12:08Промовирано

Asus Dual Arez RX580 8gb

Se prodava Asus dual rx580 8gb so garancija . https://www.asus.com...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Вчера 13:00Промовирано

AMD Ryzen 5 3600 koristen 1 mesec

Prodavam Ryzen 5 3600 box so garancija Procesorot e koristen okolku ...


11 јун 11:14Промовирано

AOC C32G1

https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/c32g1 kupen e noemvri 2020 a i...


1 €
или предлог цена
Денес 02:09Monitor acer kako nov

kako nov 19inch


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19Монитор Belinea 16"

Продавам CRT монитор марка Belinea 16 инчен.


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
Вчера 19:07Monitori

samsung 19 / 1200den asus ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34PHILIPS 222 EL2

20,000,000:1 (dynamic) Contrast Ratio 1920 x 1080 Max resolution ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:55Monitor HP 22' Inch Full HD

HP Pavilion 2159v Se prodava Monitor HP 22" Inch Full HD ( DVI & VGA...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 14:59MONITPR PHILIPS 220 E

Rezolucija 1920 x 1080 komplet so kabli


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40SAMSUNG U28E590D 28-Inch 4k UHD LED-Lit Monitor

Се продава монитор Samsung , нов неупотребуван. За подетални инфо...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:18Monitori

- Monitori - doneseni od Svajcarija - cenata e za eden monitor po i...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:40NOV LED MONITOR LG 19

Nov neotvoren monitor LG 19 in


1 €
или предлог цена
Вчера 08:22Monitor lcd za desktop kompjuter

Ispraven so proba


19 €
или предлог цена
Вчера 07:42  НОВ ОГЛАС

Monitor ispraven

Monitor Mag vo ispravna sostojba. Cena povolna.kontakt. 078 418-236


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 07:08Monitor 22" BENQ

Se prodava 22" monitor marka BENQ ,model E2200HDA LCD. Kontakt : Vi...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јун 17:51[Монитор] Monitor Asus VW190DE

Se prodava monitorot od naslovot. Zacuvan i ispraven. Cena bez kabli...


1.200 МКД
или предлог цена
16 јун 15:56Samsung 24'' monitor

Se prodava Samsung 24'' monitor so interfejs DVI,VGA i HDMI. Cena ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 јун 14:19DELL монитори - Професионални UltraSharp серии

Нови количини професионални користени монитори A class refurbished: ...


2.500 МКД
или предлог цена
16 јун 13:54ASUS MONITOR ,kako nov !

Monitorot e ispraven 100% ,kako nov


3.300 МКД
или предлог цена
16 јун 13:01SAMSUNG 24" - FULL HD

🔴SAMSUNG 24" - FULL HD 🔹Уживајте во пријатното искуство со гледа...


4.999 МКД
или предлог цена
16 јун 11:48MAG GML1951

MAG GML1951 LED Monitor Size: 18.5 inch Contrast Ratio: 1000:1 Br...


25 €
или предлог цена
16 јун 08:08Monitor 24" XL2411P BenQ Zowie 144mhz 1ms

Продавам монитори во беспрекорна состојба Monitor 24" XL2411P Ben...


8.000 МКД
или предлог цена
16 јун 07:30monitor 22" ASUS VW222s

се продава 22" монитор ASUS VW222s нативна резолуција: 1680 x 1050 ...


3.300 МКД
или предлог цена
16 јун 07:17Displej za Lenovo Y700-15 (NOV)

Prodavam displej za Lenovo Y700-15 (NOV), naracan po greska.


7.000 МКД
или предлог цена
15 јун 19:57Displej za laptop 14.0'' Full HD led slim 30 pinski - MAT

Prodavam poloven displej za laptop 14.0'' Full HD led slim 30 pinski ...


4.000 МКД
или предлог цена
15 јун 19:57Lcd monitor

Prodavam lcd monitor vo dobra sostojba.


1.300 МКД
или предлог цена
15 јун 12:05Lenovo T2224dA 22" WLED

🔵Lenovo T2224dA 22" WLED 🟢Овој мониторот нуди совршен баланс пом...


4.590 МКД
или предлог цена
15 јун 10:59monitori.monitor,monitor,sevis, 100% ispravni

monitori,servis za istite,kompjuteri


1 €
или предлог цена
15 јун 09:48Extra monitor terra 22 inci led dvi i vga

Led monitor terra 22 inci so dvi i vga


50 €
или предлог цена
15 јун 09:14ASUS VG248QE Gaming Monitor

Се продава ASUS VG248QE Gaming Monitor користен околу 3.5 години, се ...


7.500 МКД
или предлог цена
14 јун 16:33Desktop monitori

Dva desktop monitori koristeni vo kancelariski uslovi, idealni za kan...


1.500 МКД
или предлог цена
14 јун 14:45Monitor HP E243 23.8 inches IPS, Micro edge LED

HP E243 23.8 inches IPS, Micro edge LED backlight мониторот е еден мо...


9.900 МКД
или предлог цена
14 јун 13:51Monitor samsung 22

Samsung monitor za kompjuter sosema ispraven za igri


3.000 МКД
или предлог цена
14 јун 11:34Prodavam polovni 19" i 22" LCD i LED Monitori.

Prodavam 19" i 22" LCD Monitori. LED monitorite se prodadoa. 19" As...


1.500 МКД
или предлог цена
14 јун 10:37MONITORI ISPRAVNI - PHILIPS 21 inc i SAMSUNG 17 inc

Ispravni , mozebi nekoj mozi da gi koristi na laptop so skrsen ekran....


1.200 МКД
или предлог цена
14 јун 08:55Monitori

Se prodavat monitori 15 "


500 МКД
или предлог цена
14 јун 08:53Se prodava MONITOR SAMSUNG

Se prodava monitor SAMSUNG


40 €
или предлог цена
13 јун 12:13Monitor AOC E970s LED 19"

Monitor AOC E970s 19"...Kako nov,bez ni edna grebanica 💯% ispraven.....


2.500 МКД
или предлог цена
12 јун 23:41MINOLTA

Fotokopiranje MINOLTA Liftcinja ima 2500 komplet


35 €
или предлог цена
12 јун 17:57Samsung LCD 24" 1920x1080

Prodavam monitor Samsung LCD 24" 1920x1080


4.000 МКД
или предлог цена
12 јун 16:33Samsung SyncMaster P2370 23.7" 1080p HD

Се продава целосно исправен монитор 23.7" inci Samsung SyncMaster P23...


3.000 МКД
или предлог цена
12 јун 15:19Одличен бизнис монитор Samsung SyncMaster T220

Се продава одличен 22-инчен LCD Samsung SyncMaster T220 монитор без н...


2.390 МКД
или предлог цена
12 јун 14:43Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам