Подкатегорија:
                   
542 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Maticni ploci Maticna ploca NOVI ROG STRIX Z370-G GAMING

1. ROG STRIX Z370-G GAMING -https://rog.asus.com/motherboards/rog-s...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:20Промовирано

HP printer, skener i kopir

HP PHOTOSMART C5380 poloven printer, skener i kopir , vo odlicna sos...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:54Промовирано

SSD HDD diskovi SAMSUNG 250GB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVM

SSD Disk - SAMSUNG 250GB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVMe HDD Disk ...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:18Промовирано

Prodavam monitor mag led 19 inc

Prodavam monitor mag 19 inc led


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:40Се продава монитор Phillips

Повеќе информации на 075 998 753


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54Samsung Monitor 24inc LED S24B300

Monitorot e vo odlicna sostojba.Odlicen za rabota i gaming. 1920x1080...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:34Monitor LENOVO 24 inci ThinkVision

Monitorot e vo perfektna sotojba kako nov Za podetalni informacii jav...


99 €
или предлог цена
Вчера 18:53BENQ Hd 28 INCH GLANC NOV

Monitorot e glanc nov ednas uklucen za proba. Rezolucija hd 1920*1080...


160 €
или предлог цена
Вчера 12:40Dell UltraSharp 1909W

DISPLAY Panel Size: 19" Maximum Resolution: 1440 x 900 at 75Hz Contra...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 12:22Монитор/екран за PC

Монитор за персонален компјутер LG LED 20M35.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

Монитор/екран за персонален компјутер

Монитор за персонален компјутер марка HP 19” flat panel со вградени з...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32  НОВ ОГЛАС

Lcd monitor

Prodavam lcd monitor vo dobra sostojba. 15 ''


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:22Thomson Monitor i TV 32 "

Se prodava TV/Monitor Thomson HD LCD 32" 1x VGA/DVI 2x HDMI 1080p 2x ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:44  НОВ ОГЛАС

LG 32MP58HQ-P

1920 x 1080 (Full HD) IPS display Screen split 2.0 Refresh rate: 60...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:05  НОВ ОГЛАС

Prodavam Lcd 19" kupuvam 24"

Prodavam monitor 19" Lcd widescreen Vo ispravna sostojba , ne gree ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Вчера 09:05Monitor Benq 24” V2420 LED

Monitor Benq 24” V2420 LED… Zacuvan, bez grebanici i mrtvi pikseli… F...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мар 23:38Monitor DELL Ultrasharp u2412

Se prodava monitor Dell Ultrasharp u2412, ne koristen mnogu


6.000 МКД
или предлог цена
21 мар 22:56Monitor 144hz Benq 24” XL2411K

Se prodavat monitor 144 hz vo dobra sostojba rabotit sve , kupen e od...


7.000 МКД
или предлог цена
21 мар 22:25Се продава 22” benq монитор

Се продава 22” benq монитор Модел: GW2280 https://www.benq.eu/en-m...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
21 мар 20:46EIZO CRT Monitori

Prodavam dva isti CRT EIZO 19" incni monitori. Odlicna slika, ne otv...


100 €
или предлог цена
21 мар 20:09Monitor ACER 22 Inch (P22HQV)

Се продава монитор ACER 22 inch, користен но во одлична состојба.


2.500 МКД
или предлог цена
21 мар 20:02MONITOR

Se prodavaat 2 dobro sucuvani monitori SAMSUNG i BENQ.Monitorite sled...


1.200 €
или предлог цена
21 мар 19:09LCD MONITOR SAMSUNG 21 INCI

Prodavam lcd monitor samsung 21 inci.monitorot e vo odlicna sostojba,...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 13:56Ponudete 4k monitor

Ponudete 4k monitor kupuvam !


11.000 МКД
или предлог цена
21 мар 13:00Monitor 19 samsung

Ispraven monitor 19 samsung, so dvata kabli. Cena fiksno 800 denari T...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
21 мар 13:00Adapter originalen za Samsung led lcd monitor 14V displej

Koristen ispraven originalen adapter za Samsung monitor 14V, 1.79A.


500 МКД
или предлог цена
21 мар 11:32Prodavam Monitor-Televizor

Prodavam Monitor za PC moze da se koristi i kako televizor ima adapte...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 11:02Se prodava monitor Samsung 22inch(S22B300B) FullHD1920x1980p

Monitorot e vo ispravna sostojba... 22 inchi 1920x1980p - 60hz 5ms...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
21 мар 00:23MSI MAG 342CQPV 3440 Х 1440

Продавам нов монитор користен 1 ден од моја страна. Се работи за мон...


22.000 МКД
или предлог цена
21 мар 00:00Prodavam LCD Monitor HP 20,7" inch so HDMI priklucok

Prodavam LCD Monitor model: HP V214a malce koristen Native resolutio...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мар 21:06ACER LCD Monitor 21,5" so HDMI priklucok

Odlicno socuvan malce koristen LCD Monitor Acer model: KA220HQ, so HD...


3.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 МКД
20 мар 21:05Monitor 20inch XEROX

SE prodava monitor xerox potpolno ispraven 20inch


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 18:01Професионални бизнис серии на монитори со 2г гаранција

Професионални бизнис серии на монитори со 2г гаранција A+ Premium Ref...


2.500 МКД
или предлог цена
20 мар 17:34LG 19M35 monitor 19inch

rezoluvija: 1336x768 Monitorot doagja so vga kabel i vga-hdmi adapter...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 17:00MAG GML2456 24" монитор

Се продава многу зачуван монитор MAG GML2456 24" 60Hz . За информации...


По Договор
или предлог цена
20 мар 15:53LG Monitor 32" 4K UHD 32UK550

LG Monitor 32" 4K UHD 32UK550


250 €
или предлог цена
20 мар 14:40Philips LED Monitor

Monitorot e vo odlicna sostojba 22’inci


2.800 МКД
или предлог цена
20 мар 13:07Dell 4k Monitor U2720Q

Мониторот е купен од Dell, декември 2020. Користен е 2 години како с...


23.000 МКД
или предлог цена
20 мар 11:01Prodavam 19, 22,23 i 24 incni LCD i LED Monitori

19" LCD Monitot HANS G model HW191D 1.000 denari 19" LED Monitor Phi...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мар 10:27Extra monitor hp la2205wg full hd

Extra socuvan gaming monitor vga i dvi


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 09:37Medion 22inch led monitor vga dvi hdmi

Extra led monitor so hdmi 22 inci


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 09:37Monitor ASUS VA249HE

Screen diagonal: 23.8″ (60.5cm) 16:9, Wide-screen Matrix: VA panel, ...


7.790 МКД
или предлог цена
20 мар 08:24Monitor Samsung 27" VA Curved

Diagonal 27″/​68.6cm Resolution 1920×1080, 16:9, 82ppi Brightness...


9.990 МКД
или предлог цена
20 мар 08:24Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам