Подкатегорија:
                   
574 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV DELL S2522HG IPS 240HZ 1MS G SYMC , FREESYNC

Monitorot e nov neotpakuvan , zemen e od setec na dogovor , doagja so...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 МКД
14 мар 17:21Промовирано

HP printer, skener i kopir

HP PHOTOSMART C5380 poloven printer, skener i kopir , vo odlicna sos...


3.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:54Промовирано

Maticni ploci Maticna ploca NOVI ROG STRIX Z370-G GAMING

1. ROG STRIX Z370-G GAMING -https://rog.asus.com/motherboards/rog-s...


1 €
или предлог цена
10 мар 15:20Промовирано

prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


16.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 22:05Ekl CPU cooler lga 1151

Se prodava cooler za procesor lga 1151


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:46  НОВ ОГЛАС

Procesor AMD FX8350 8cores

Doagja so fabrickiot kuler


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:32Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

-Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3000Den dostapni 15x -Intel® Core™ ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:45Arctic Freezer 34 eSports DUO

Се продаваат нови кулери за процесор Arctic Freezer 34 eSports DUO во...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:19Ryzen 3900x i 5900x Box od Setec so garancija

skoro ne koristeni Ryzen 9, 3900x vo kutija so cooler cena 250 evr...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Вчера 12:16Prodavam Legion cooler

Prodavam cooler Lenovo Legion T5-26AMR5 Thermal Heat Sink Fan Voltaz...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:01Intel® Core i9-10850K (20M Cache, up to 5.20 GHz)

Продавам Core i9 10850K користен 1 година. Total Cores: 10 Total Th...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:24  НОВ ОГЛАС

Intel Core 2 Quad Q9550 (12M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz FSB)

Cores: 4 Base Frequency: 2.83 GHz Cache: 12 MB L2 Cache Bus Speed:...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10  НОВ ОГЛАС

Prodavam Sapphire 570 Nitro 4GB DDR5

Prodavam Sapphire 570 Nitro 4GB DDR5 Grafickata karta e mnogu mal...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:30  НОВ ОГЛАС

INTEL Cooler - LGA1700

Fabricki dobien so ⬇️procesorot⬇️ -Intel Core i5 - 12400F Alder Lake...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:03se prodava skoro nov CPU AMD RYZEN 5 1600

KORISTEN SAMO 12 MESECI=NOV PROCESOR SO GARANCIJA VALIDNA USTE 2god(A...


5.500 МКД
или предлог цена
21 мар 19:25Intel Pentium G4560 2C/4T - 1151 Socket

Се продава процесор Intel Pentium G4560, 2 cores 4 threads. Се продав...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
21 мар 12:56Prodavam Procesor za Desktop i5 4570s Socket 1150

Prodavam Procesor za Desktop i5 4570s Socket 1150. Ispravna sostoj...


21 мар 10:42AMD Athlon II X4 630 2.8mhz

Se prodava AMD Athlon II X4 630 https://www.cpu-world.com/CPUs/K10...


21 мар 06:24Prodavam AMD Athlon 3000g AM4

Odlicen, bez kuler


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 22:10Prodavam Intel i5 3470, Maticna ASROCK P75 PRO3 i 8g DDR3RAM

Se prodava komplet: *Intel i5 3470 3.2ghz *Maticna Ploca ASROCK P7...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 21:24i5-7500 + Mb h110m R

komplet 5000


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 19:12Процесор, плоча и РАМ, Ryzen 5 3600x, MB i 2x8GB RA

Продавам Матична плоча MB MSI B450M A-PRO MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3....


11.500 МКД
или предлог цена
20 мар 19:07Intel Xeon X3470 2.93GHz Quad-Core

Vo mnogu dobra sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
20 мар 18:38Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Intel Core i7-4770K Procesor

Sockets Supported FCLGA1150 Total Cores 4 Total Threads 8 Max T...


5.000 МКД
или предлог цена
20 мар 15:58Матична плоча MSI 2A9C и процесор Xeon X3470 (i7 870)

Maticna ploca : MSI 2A9C Socket 1156 – 4 slota za RAM 1333 MHz – podr...


По Договор
или предлог цена
20 мар 15:54Intel Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz

Intel® Core™ i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz


2.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.100 МКД
20 мар 14:52Intel Pentium G4600 LGA1151

Продавам процесор Intel Pentium G4600 со кулер. Во перфорамнси е и...


2.900 МКД
или предлог цена
20 мар 14:25Intel Celeron G3930 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G3930 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:25Intel Celeron G4900 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G4900 со кулер. Овој процесор е од...


1.900 МКД
или предлог цена
20 мар 14:25Intel Pentium G4560 LGA1151

Продавам процесор Intel Pentium G4560 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 14:25Kuler Vodeno ARGB Cooler Master ML240R ML360R

Prodavam dva kuleri za PC: - CoolerMaster MasterLiquid ML240R RGB (a...


20 мар 13:30Procesor i5 4690k poloven 1150 CPU

Intel® Core™ i5-4690K Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz


20 мар 13:12Procesor i ram memorii

Amd athlon 64 x2 4200 dual core 2.2 mgh Cena 300 den Ram memorii d...


20 мар 12:32intel core i5 2500, E6300 , E5400 procesori

Se prodavat slednite procesori: i5 2500 x2 - cena za eden 900denari ...


20 мар 10:06Procesori 1155 i3 2100,i3 3240,i5 2300

Ispravni procesori lga 1155 i3 2100 500 d. i3 3240 1000 d. i5 2...


19 мар 18:25i3 6100 cpu processor procesor процесор

Prodavam i3 6100 cpu (processor) Lga 1151 6ta generacija. 3.7ghz s...


5 МКД
или предлог цена
19 мар 12:39HDD NVME SSD CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 X570

Нови, со гаранција, фирма: #1. HDD TOSHIBA 1TB - 2,150ден (2 г. гар...


1.950 МКД
или предлог цена
19 мар 11:52Ryzen 3 1300X AM4

Se prodava Ryzen 3 1300x vo super sostojba. Smenet poradi nadgradba.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
19 мар 09:33Ryzen 5 1600 AM4

Se prodava Ryzen 5 1600 vo odlicna sostojba.


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
19 мар 09:33RGB Кулер

Продавам Cooler Master MF120R RGB


600 МКД
или предлог цена
19 мар 07:54Intel Celeron Processor G5920 LGA 1200 со кулер

Продавам Intel Celeron Processor G5920 2M Cache, 3.50 GHz со кулер. М...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
19 мар 07:53Intel G5905 3.5GHz Box

Intel G5905 3.5GHz Box со кулер. Сокет 1200


1.200 МКД
или предлог цена
17 мар 22:32Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам