Цела Македонија
                   
758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Canon М50 mirrorless камера, скоро неупотребувана

Се продава Canon М50 mirrorless камера, со 15-45 објектив, скоро неуп...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

16 мај 00:59Промовирано

Panasonic Lumix DMC-FZ100 14.1 MP tashna

Камерата е во одлична состојба, со неа доаѓаат и батерија, полнач, н...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:20DSLR Canon 400D so objektiv Tamron

Se prodava CANON 400D Komplet so polnac ,baterija I Sandisk kartica...


90 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 16:33canon 7 d

prodavam canon 7 d so objektiv 18-135


500 €
или предлог цена
Денес 15:51nikon coolpix aw100 vodootporen

vodootporen do 10 metri oporen na udari do 1.5 metri 16mp kako nov...


110 €
или предлог цена
Денес 14:03Tamron AF18-250mm Di II (za Canon EF-S)

Продавам зум објектив Tamron AF18-250mm Di II (14 х зум) за Canon со ...


270 €
или предлог цена
Денес 13:56Oбјектив Canon 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Продавам,широкоаголен зум,објектив *Canon EFS 10-22mm f/3.5-4.5 USM* ...


450 €
или предлог цена
Денес 13:56Објектив Sigma EX 30mm f/1.4 DC HSM за Canon

Продавам објактив *Sigma EX 30mm f/1.4 DC HSM* за Canon со *Cokin UV*...


270 €
или предлог цена
Денес 13:56Nikon D5100 + 18-55 VR + Torba i dodatoci

Se prodava koristen ispraven D5100 so originalna kutija, kupen vo SWI...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:31PRACTICA PLC3 PENTACON - na Film 35mm

PRACTICA PLC3 Analog na Film 35mm PENTACON - Lajka Format. Made in...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 12:23Panasonic DMC-FT30 Lumix waterproof kako nov

Panasonic DMC-FT30 Lumix waterproof kako nov ot ch


80 €
или предлог цена
Денес 10:40KANON Power Shot A530 Fotoaparat što snima i slika

Prodavam Fotoaparat što snima i fotografira.Marka KANON Power Shot A5...


2.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 10:37Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Nikon D3200 💯👌24.7 pixels so opcija za recording HD video profesio...


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
13.500 €
Денес 09:33Canon EOS 70D

Телото е во многу добра козметичка состојба, разлабавена само гумичка...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 09:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam fotoaparat zenit

Se prodava fotoaparat zenit so dodatok blic poloven ispraven se funkc...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:39Nikon Coolpix B500

Нов во кутија! Со апаратот нема направено ни 100 слики, платен 15000 ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:10Zhiyun Weebill S Gimbal

Prodavam Zhiyun Weebill S Gimbal za digitalni kameri, gimbalot sum go...


200 €
или предлог цена
Вчера 20:15FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 14:17Nikon D800 - топ состојба

Се продава Nikon D800 во топ состојба со две батерии и полнач. Shutte...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 13:06Odlicen,ne koristen mnogu

Odlicen aparat


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 09:39Se prodava super socuvan Sony digitalen aparat mod. Dsc-H10

Se prodava super socuvan Sony digitalen aparat Dsc-H10 so orginal pol...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

27 мај 10:35DSLR Canon EOS 4000D

Се продава Canon EOS 4000D, 1 година користен, многу сочуван, може да...


15.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.500 МКД
27 мај 07:05Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm. Objektivot e mnogu socuvan,i vo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 22:45HASSELBLAD -pribor

Dodatoci za hsselblad: 1.Haseselblad macro prsteni. 2.Hassel...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 22:45Nikon D3300 18-55 i 16-300 i blic YN565 ex

Prodavam : Nikon D3300 kako nov so 10254okinuvanja Objektiv Nikkor 1...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 21:38Se prodava Canon eos 4000d

Se prodava Canon eos 4000d kako nov 18000 denari 075629597


18.000 МКД
или предлог цена
26 мај 19:31minolta vectis s1

se prodava minolta vectis s1 so originalen blic 077950455


1 €
или предлог цена
26 мај 12:46nikon fe10

se prodava nikon fe10 objektiv 35 79 kontakt 077950455


100 €
или предлог цена
26 мај 12:46VILIA RUSKI APARAT VINTAGE

Se prodava ruski aparat VILIA


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 12:02Zhiyun Crane M2 гимбал

Многу малку користен гимбал. Состојба како нов. Доколку сакате стабил...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мај 09:05Nikon AF DX Fisheye-Nikkor 10.5mm f/2.8G

objektivot e malku koristen okolu 1000fotografii cena na nov e 700e...


300 €
или предлог цена
25 мај 22:11Se prodava panasonic lumix S1R (fotoaparat,kamera)

Panasonic LUMIX S1R Full Frame Mirrorless Camera with 47.3MP MOS High...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:38Nikon Coolpix s2500 Pink compact digi cam

Одлично сочуван Nikon Coolpix S2500 12 мегапиксели со x4 оптички зум ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 мај 19:36NIKON d3200 kako nov so kutija !!!

Se prodava Nikon profesionalen digital aparat so Nikkor vr dx 18-55mm...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
25 мај 14:35Canon Speedlite 430EX II

Prodavam flash Canon Speedlite 430 EX II odlicno socuvan 120 EUR, dif...


По Договор
или предлог цена
25 мај 13:00Foto aparat panasonic

Poveke info na tel 077 756 054


750 €
или предлог цена
25 мај 12:46Nikon d3200 digitalen aparat

Nikon D3200 💯👌24.7 pixels so opcija za recording video profesional...


15.500 МКД
или предлог цена
25 мај 12:09Samsung wb150f so 14 mp

Odlicno socuvan Samsung wb150f so 14 mp i 18 opticki zum.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 мај 11:19Nikon COOLPIX L840 (Red)

Одлично сочуван дигитален фотоапарат на Nikon, како нов. Доаѓа со со...


7.499 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.999 МКД
25 мај 09:26Canon 5D Mark IV

Samo 2000 klika Nov. Prodavam Canon 5D Mark IV so samo 2000 klika,...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 мај 09:07Digitalen Fotoaparat Samsung

Se prodava Digitalen Fotoaparat Samsung 7.2 megapikseli Polnac za ba...


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 мај 07:33Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам