Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
889 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бас звучници Schneider 10"

Одлично сочувани 92dB 4Ω 70/120W Одличен пријатен бас Погодни за ла...


30 €
или предлог цена
Вчера 22:56Kupuvam zvucnici Bose Acoustimass 5 series 1

Kupuvam zvucnici Bose Acoustimass 5 series 1, prvite od ovaa serija, ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС

karaoke Bluetooth avucnik

⭐Блутут Звучник 15 инчен ✅⭐💥🔹️Цена : 4499ден ✅⭐ Лед Светло ...


4.699 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13MISSION FS 1. AKTIVEN WUFER.10INCH BAS.4 SATELITI I CENTAR..

MISSION FS1. RETKA PRILIKA. KAKO NOVI....VIDETI GI SITE MOI OGLASI.


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:12JAMO Cornet 40 ll

Jamo zvusnici vo odlicna sostojba mnogu dobar zvuk 2x90 w


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 15:27Zvucnici 8"

Prodavam zvucnici 4ohm 40w 160mm ELAK


10 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
500 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 14:48  НОВ ОГЛАС

Infinity Zvucnici

Se prodavaat Infinity zvucnici Odlicno socuvani vadat preubav zvuk mo...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00ПИНОВИ ЗА АУДИО/ЗВУЧНИЦИ

БАНАНА ПИНОВИ ЗА АУДИО И ЗВУЧНИЦИ - Изработени од 24к позлата за мак...


80 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
120 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:00BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK "SENYMEI 15 inci' SO 3 MIKROFONI

NOVA GENERACIJA NA BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK "SENYMEI 15 inci' SO 3 MI...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 12:24AKAI SR-S410. SO 10 INCHI BAS.ODLICEN ZVUK.KAKO NOVI-RARITET

AKAI SR-S410. MNOGU RETKI ZVUCNICI. PERFEKTEN ZVUK.....VIDETE GI SITE...


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:56ELTAX HOLLYWOOD CENTER.. DOSTA JAK. ODLICEN ZVUK.

ELTAX. CENTAR. DOSTA JAK. ODLICEN ZVUK. ORIGINAL SOSTOJBA....VIDETE G...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:55Bluetooth Wearable MENUVAM

Prodavam nov neotpakuvan bluetooth speaker wearable. se prikluciva so...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:45MARQNTZ HD 480 - Made in Japan

Slikite se od zvucnicite ne se od internet! Zvucnicite se tehnicki...


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 11:06  НОВ ОГЛАС

Trosistemski zvucnici za kompjuter GENIUS SP-HF1800A s

epten novi so pojacalo i n ispravni so dimenzii 15x40x16


2.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:03Zvucnici

Zvucnicite se ispravni komplet Doneseni od germanija CENA 60€ 07...


3.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:55  НОВ ОГЛАС

Zvucnici evtino 3300 den

Prodavam zvocnici XCL mnogu dobri se ima i bluthu sum gi kupil 6000 d...


2.700 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.000 МКД
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:20JBL ES30 BOOKSHELF NOVI

PRODAVAM NOVI ZVUCNICI JBL ES 30 KOMPLET SO SE STALCI BEZ NI EDNA DAM...


250 €
или предлог цена
Вчера 08:50  НОВ ОГЛАС

TEUFEL ULTIMA 20/40 C MK3 18 VRVEN CENTAR HIGH END MADE IN G

TEUFEL ULTIMA 20/40 C MK3 18 VRVEN CENTAR HIGH END MADE IN GERMANY 🇩...


99 €
или предлог цена
Вчера 01:24NUBERT AW-880 12 INCI 26KG 800W AKTIVEN WOOFER HIGH END MADE

NUBERT AW-880 12 INCI 26KG 800W AKTIVEN WOOFER HIGH END MADE IN GERMA...


299 €
или предлог цена
Вчера 01:16JAMO S622 SUR 80/130W JAMO S62 CENTAR 80/130W VRV

JAMO S622 SUR 80/130W 🇩🇰 JAMO S62 CENTAR 80/130W 🇩🇰 VRVEN ZVUK...


129 €
или предлог цена
Вчера 01:13SONAB C 21 MADE IN SWEDEN VRVNI ZVUCNICI PERFEKTEN MEK

SONAB C 21 MADE IN SWEDEN 🇸🇪 VRVNI ZVUCNICI PERFEKTEN MEK ZVUK ZA U...


99 €
или предлог цена
Вчера 01:11MAGNAT SUB 200A 8 INCEN AKTIVEN WOOFER 100W MALI KOMPAKTNI D

MAGNAT SUB 200A 8 INCEN AKTIVEN WOOFER 100W MALI KOMPAKTNI DIMENZII P...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 01:10B&W DM302 MONITORI VRVEN KVALITET MADE IN ENGLAND FABRICKA S

B&W DM302 MONITORI VRVEN KVALITET MADE IN ENGLAND FABRICKA SOSTOJBA P...


159 €
или предлог цена
Вчера 01:08KLIPSH R-12SW REFWRENTNA KLASA NA KLIPSH NAJDOBRATA VRVEN SN

KLIPSH R-12SW REFWRENTNA KLASA NA KLIPSH NAJDOBRATA VRVEN SNAZEN I KV...


299 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
319 €
Вчера 01:08JAMO S628 25KG 240W HIGH END VRVEN ZVUK MOK I KVALITET

JAMO S628 25KG 240W HIGH END 🇩🇰 VRVEN ZVUK MOK I KVALITET ZVUCNICIT...


399 €
или предлог цена
Вчера 01:05Zvucnici BOSE 301 SERIES III

Prodavam zvucnici BOSE 301 SERIES III doneseni od ch vo odlicna sost...


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 00:52Prodavam high-end zvucnici Chario Hiper 1 mk2

kako novi zvuk fantazija


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 19:31Heco victa 100, 300, 700

***Heco Victa surround*** ***Cena: 33.333den*** Na prodazba vr...


33.333 МКД
или предлог цена
27 јан 16:05Zvucnici samsung

Zvucnici samsung zvucat mnogu dobro dopolnitelno ima i sistem so daj...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 15:50philips sistem I sharp zvucnici

Sistemot 3000 den. Zvucnicite 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 15:49Zvucnici JVC sistem jvc

Zvucnici redok model sisemski 1500den. Sistem Aux mp3 dek cd. 1500...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 15:49Kef zvucnici Q7 175w

Najdobrite od Q serijata na kef koj slusal znae sto e elipsa bas v...


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 15:49PRODAVAM ZVUCNICI VO RAZNI FORMI I GOLEMINI

PO CENA OD 50 DO 150 den. PO PARCE INFORMACII na tel.070/577-553


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 15:35Zvucnici za kola

Se prodavaat zvucnici za kola marka NOVA 16 sm 4oma 200 vati Novi -ne...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 15:26Bass Bin RCF L15 864 15 moze zamena za telefon(SAMSUNG ILI H

Prodavam Vufer Bass Bin RCF L15 864 15 incen 200 wati RMS peak 400 wa...


9.300 МКД
или предлог цена
27 јан 13:17Sony srs xb30 bluetooth звучник

Продавам оргинален Sony srs xb30 bluetooth звучник. Звучникот има мн...


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 13:11РАРИТЕТНИ ДАНСКИ ЗВУЧНИЦИ PEERLESS APPLAUSE HL-600

ФАСЦИНАНТНИ ЗВУЧНО И ВИЗУЕЛНО, ЗВУК КОЈ ЌЕ ВЕ ВООДУШЕВИ СО БОГАТСТВО ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

27 јан 12:44Elac FS 207.2

Се продаваат врвни аудиофилски звучници Elac FS 207.2 Од најдобрата ...


1 €
или предлог цена
27 јан 12:29Focal Aria 926

Се Продаваат! Focal Aria 926 висока класа на звучници, носители на ...


1.700 €
или предлог цена
27 јан 12:29Rogers LS 6

Се продаваат британски аудиофилски high end звучници Rogers LS6 добро...


400 €
или предлог цена
27 јан 12:29Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам