Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kenwood resiver

Prodavam odlicen resiver Kenwood bez nitu Edna mana nema grepka premn...


7.900 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.400 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 23:39Harman Kardon TU980

Продавам радио ресивер Harmаn Kardon TU980. Радиото е како ново, без ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 19:03RADIO ISKRA SAVICA

RADIOTO E VO TOP SOSTOJBA SVIRI ODLICNO GI FAKA SITE FM STANICI, GRAM...


1.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

PIONEER SX 636 (technics,denon,marantz,akai resive,receiver)

Опис Не сите ситуации со голема верност бараат опрема со голем пого...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:13ONKYO CR-185. MINI CD/RISIVER.

ONKYO CR 185. MINI CD RISIVER. CD NE RABOTI. MEHANICKI KVAR. MOZE DA ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 11:55Pioneer DEH-405 VW Pink Floyd Edition

Apsolutno odlicna sostojba.


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Stereo resiver SONY STR-DE 205

ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38NOVI DALECINSKI ORGINAL ZA ONKYO 6,7,8,9,10 TA SERIJA

NOVI DALECINSKI ORGINAL ZA ONKYO 6,7,8,9,10 TA SERIJA OD OnKYO ZA POM...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 05:48DALECINSKI DAJLINSKA ZA PIONEER 5,8,9 SERIJA ORGINAL

DALECINSKI ZA PIONEER ORGINAL ZA SERIJA 5 TA 521K 522K 523 ITN 8 M...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 05:47YAMAHA RX 300 STEREO POJACALO RESIVER TRANZISTORSKI IZLEZI F

YAMAHA RX 300 STEREO POJACALO RESIVER TRANZISTORSKI IZLEZI FAVRICKA S...


3.999 МКД
или предлог цена
Вчера 01:27YAMAHA DSP-A592 2X110W VO STEREO MOD TRANZISTORSKI IZLEZI V

YAMAHA DSP-A592 2X110W VO STEREO MOD TRANZISTORSKI IZLEZI VRVEN ZVUK...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 01:22PIONEER SX302 STEREO POJACALO RESIVER 2X85W TRANZISTORSKI IZ

PIONEER SX302 STEREO POJACALO RESIVER 2X85W TRANZISTORSKI IZLEZI FABR...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 01:18HARMAN KARDON AVR 2000 15KG TRANZISTORSKI IZLEZI OPTIKA DIGI

HARMAN KARDON AVR 2000 15KG TRANZISTORSKI IZLEZI OPTIKA DIGITALNI VLE...


99 €
или предлог цена
Вчера 01:14PIONEER SC-1223-K 7.2 7X200W INTERNET AIR PLAY USB HDMI OPTI

PIONEER SC-1223-K 7.2 7X200W INTERNET AIR PLAY USB HDMI OPTIKA 4K 3D ...


399 €
или предлог цена
Вчера 01:07Fabricko radio za Opel Corsa C.

1500 denari fiksno.


1.500 МКД
или предлог цена
27 јан 20:53Teac ag-v 3020

Teac ag-v 3020 kako nov.


160 €
или предлог цена
27 јан 11:30TECHNICS SA-190. STEREO RISIVER. PERFEKTEN.

TECHNICS. PERFEKTEN.....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


45 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
50 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 јан 11:26Tuner Sony ST-JX 4060

Dobro socuvan isppraven digitalen tuner Sony ST-JX 4060 specificatio...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 јан 11:14AVTO RADIO KENWOOD

Radio za kola,odgovara za site vozila so adekvaten adapter. Radioto ...


9.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јан 22:13Prodavam Tjuneri Onkyo, JVC, Pioneer

Tjuneri onkyo jvc i pioneer ispravni socuvani okyo-65€, pionerot-70€,...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јан 13:46Prodavam Resiveri od 70 do 120€

Prodavam resiveri od 70 do 120€ Pioner model SX-205RDS Yamaha Res...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јан 13:45Prodavam Resiver Marantz SR4200

Resiver avr maranz model sr4200... socuvan ispraven


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јан 13:45LAMPASKO RADIO EI NIS SIMFONIJA AFC 69

RADIOTO E KAKO NOVO SO NOVI LAMPI GI FAKA SITE STANICI FM BEZ SUMOVI ...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јан 12:24NAD T 752

NAD T 752 Specifications Tuning range: FM, MW Power output: 100 wa...


135 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јан 10:16Se prodava MITSUBISHI stereo receiver DA - R250

MITSUBISHI stereo receiver DA - R250 Kontakt: 075 44 06 01


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јан 15:40Старо ретро радио Никола Тесла / Staro retro radio Nikola T

Продавам старо ретро радио Никола Тесла 58А. Радиото е функционално. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јан 15:22Pioneer vsx 609 rds

Neispraven Treba da se smenat izlazi Dalinsko nemam Cena 2500 fiks...


2.500 МКД
или предлог цена
25 јан 09:20NAD 7020e

Prodavam radio pojacalo NAD 7020e ocuvano. So topol, jasen, brz i din...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

24 јан 17:38Tjuner JVC FX-555L

Se prodava socuvan Tjuner JVC FX-555L.


2.500 МКД
или предлог цена
24 јан 15:18PIONEER CD/USB2-3 RECEIVER 2-DIN

Se prodava PIONEER FH-X720BT CD/USB2-3 RECEIVER 2-DIN kupen vo USA, k...


5.000 МКД
или предлог цена
24 јан 15:14Prodavam Pojacalo Pioneer SA-520

Pojacalo pioneer sa 520 socuvano 100 evra


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

24 јан 11:57Prodavam Resiver Yamaha RXV 459

Prodavam resiver yamaha rxv 459 socuvano ispravno 120 evra


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

24 јан 11:56Prodavam Vintage Resiver JVC R-S5L

Prodavam Vintage Resiver JVC R-S5L


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

24 јан 11:53Yamaha saraund resiver

Yamaha saraund so 4 hdmi vlezovi socuvano ispravno 120 evra


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

24 јан 11:52Radio /075 813 672 *075 885 548 /cena 400

Pali vozi tip top cena 400


400 МКД
или предлог цена
23 јан 18:37ONKYO TX-NR 509:TX-NR 616

se prodavaat kako neispravni.


5.000 МКД
или предлог цена
23 јан 12:32Staro radio Nikola Tesla

Prodavam radio Nikola Tesla kako neispravno koristeno kako dekoracija...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

22 јан 09:56Dual cr 220

Odlicen resiver Dual cr 220, zvuk za uzivanje...


3.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 јан 15:07riz t5130 tjuner odlicen

riz zagreb 5130 odlicen tjuner posledna serija na riz zagreb


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 јан 15:02Prodavam Resiveri Pioneer, JVC & Pojacalo Tehnics

Resiver pioneer po dogovor Resiver jvc rx-6012r 80 evra Pojacalo...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 јан 12:37Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам