Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

21 ное 21:19Промовирано

Kaisi za gitara 300den.

300


300 МКД
или предлог цена
Денес 09:37Pojacalo za gitara so dva vlezovi

Moze da se priklucat dve gitari..... 15w


2.300 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 МКД
Денес 09:37ZIDNI DRZACI ZA GITARA DRZAC ZA GITARI

NOVI ZIDNI DRZACI ZA GITARI CVRSTI JAKI I ZA BAS GITARI I ZA KLASICNA...


500 МКД
или предлог цена
Денес 09:21Акустични гитари

Продавам две акустични гитари, едната нова, другата половна во добра ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:41Korejska el. gitara MARATON

Prodavam odlicna el. gitara od korejsko proizvodstvo. Gitarata e reci...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
Денес 08:19Ozvucena akustucna gitara ASTER

Gitarata e maksimalno socuvana, bez nikakvi tragi na upotreba.Zvuci p...


7.000 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
9.500 МКД
Денес 08:19Gitarsko pojacalp C.GIANT 27 W.

Odlicno pojacalo za pocetnici, no i za napredni muzicari. Se e isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 08:18ELEKTRICNA GITARA

Elektricna gitara kramer baretta special nov made in indonesia


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Денес 06:35Gitari

Gitari, poveke modeli--akusticni, kiasicni, akusticni ozvuceni, elekt...


Денес 03:22BOSS Super Octave OC-3 - педала, pedala

BOSS Super Octave OC-3 - октавер педала, pedala Полифона е (не прави...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:48Angliska akusticna gitara FALKON

Gitarata e vo besprekorna sostojba, bez bilo kakvo ostetuvanje, potpo...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:59  НОВ ОГЛАС

Japonska akusticna gitara A R I A kakoi nova !

Prodavam prekrasna akusticna gitara ARIA, racno izrabotena vo Japoini...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:50  НОВ ОГЛАС

Top Ponuda :Stratokastr VISION i pojacalo 15 W.

Prodavam komplet el. gitara i pojacalo.Kompletot e vo fabricka sostoj...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:30  НОВ ОГЛАС

Novi Gitari po ekstra cena

Se prodavaat novi Gitari Odlicni za pocetnici za vo muzicko Uciliste...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 17:50  НОВ ОГЛАС

Elektricna Gitara Harley Benton

Prodavam el. Gitara Harley Benton Gitarata e mnogu malku koristena ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:14Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:55elektricna gitara

Prodavam elektricna gitara Unikatna Racna izrabotka Odlicen zvuk I ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44Epiphone Les Paul Custom - Bjorn Gelotte Signature

Gitarata e kako nova, svirena vo domasni uslovi. Specifications B...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava gitara zornica

Se prodava odlicna gitara za suvi svirki akustika mnogu jaka glasna


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:06Les Paul STAG model L-250

Prodavam odlicno socuvana, i potpolno funkcionalna el. gitara STAG, o...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 09:39Akusticna Gitara Muzicka naklada Zagreb

Prodavam odlicno socivana ,mnogu kvalitetna akusticna gitara od bivsa...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38Fender Squier Strat so kufer

Fender Squier Affinity Strat so kufer komplet


20 €
или предлог цена
Вчера 09:17Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 08:59Gitarsko pojacaloWENBERGER 15 W.

Prodavam odlicno socuvano, i potpolno ispravno gitarsko pojacalo.


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 08:59Angliska akusticna gitara H/H

Prodavam odlicno socuvana, recisi nova akusticna gitara od anglisko p...


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 08:58Levin LG17 (CF Martin) made by Tokai, Japan 1979

071668705 Sveto Levin LG17. CF Martin, izrabotena od Tokai vo Jap...


350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
390 €
Вчера 08:26Gitarski efekt pedali

NUX DRIVE FORCE--- 4000den. MXR stereo chorus----3000den. Joyo dyna...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:07Акустична гитара Fender CD-60S

Fender CD-60S Dreadnought Black Mahogany Back and Side Solid Spruce T...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:17Yamaha Pacifica 112J

Одлична електрична гитара за почетници. Користена од моето дете и има...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:00TUNER ZA AKUSTICNA GITARA KORG

Tuner za akusticna gitara korg


600 МКД
или предлог цена
Вчера 06:49Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
30 ное 23:43ZOOM 506 II efekt pedalo stapalo effect gitara

Koristeno, zacuvano kako novo, komplet so adapter. Moze da raboti i n...


30 ное 22:13Ibanez DL10 Digital Delay педала, pedala

Ibanez DL10 Digital Delay колекционерска педала, прекрасен професиона...


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 22:09Gitara

Elektricna gitara so novi zici vo odlicna sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
30 ное 14:02CORT A5 Custom 20th'"Anniversary , Nov!!

prodavam Bass gitara CORT A5 Custom 20th'"Anniversary, limited editio...


1.150 €
или предлог цена
30 ное 12:45Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800 07...


150 €
или предлог цена
30 ное 11:39Telecaster

Telecaster vo odlicna sostojba,prav vrat,pragovi kako novi,drzi stim....


10.000 МКД
или предлог цена
30 ное 09:40Elektricna gitara VISION Тelecaster

Продавам електрична гитара ВИСИОН со форма на Телекастер. Како шо мож...


7.500 МКД
или предлог цена
30 ное 08:09Violina 3/4

Violinata e stara od češko proizvodstvo vo ispravna sostojba so nea o...


160 €
или предлог цена
30 ное 05:35Violina 2/4 polovinka

Česka bez kufer so podbradnik ,gudalo i platnena futrola.


4.000 МКД
или предлог цена
30 ное 05:34Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам