Подкатегорија:
                   
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOVOGODISEN POPUST!!!!!!!!!!!!!!!!NOV voopsto nekoristen TOP studiski...


50 €
или предлог цена
21 мар 13:19Промовирано

Mikseta 4 kanalna so efekti,USB,blutut

Nova Mikseta 4 kanalna so efekti eho i dilei,USB,Blutut, Ова е мулти...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 12:27NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth, efekt DELAY,EQ,izlez ...


2.800 МКД
или предлог цена
23 јул 12:29YAMAHA MIKSETA KAKO NOVA

Se prodava YAMAHA mikseta kako nova totalno ispravna. So orginalniot ...


199 €
или предлог цена
23 јул 08:20Behringer X32 Compact

Sostojba 10/10


1.400 €
или предлог цена
23 јул 02:27Yamaha EMX 2 - 10 kanalna aktivna mikseta so pojacalo

Prodavam aktivna 10 kanalna mikseta so pojacalo Yamaha EMX 2, kupena ...


16.500 МКД
или предлог цена
22 јул 12:45Dynacord powermate pm1000 2 ka

Dynacord povermate pm 2 ka Dva po 700w vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
21 јул 07:00Se prodava mikseta Dynacord 1

Se prodava Dynacord 1 Cena po dogovor Kontakt: +389 70258353


По Договор
или предлог цена
19 јул 21:50MIXSETA SAMSON MIX PAD 9

ISPRAVNA MIXSETA SAMSON ( made in Koreja )


2.500 МКД
или предлог цена
19 јул 13:49Se prodava mikseta YAMAHA EMX5016CF

Se prodava mikseta YAMAHA pustena samo nekolku pati . Tel. 071 242 ...


950 €
или предлог цена
15 јул 00:59Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


130 €
или предлог цена
13 јул 16:29Се продава миксета ,,Studiomaster,,

Se prodava mikseta ili menuvam za silent guitar , ( suva) , 16/4/2 ,,...


250 €
или предлог цена
13 јул 14:12MIXSETA MONACOR MPX-5000

MONACOR MPX-5000 suva bez efekti ----2600 den. STEREO MIXSER SOUND ...


2.600 МКД
или предлог цена
13 јул 14:01Midas M32 live

Дигитален миксер 16 влезови на микрофон 8 излези на XLR 8 DCA и...


По Договор
или предлог цена
12 јул 22:35Mix za Dj

Socuvan nekoristen vredi da se vidi javetese ke se dogovorime za cena...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јул 21:57Prodavam mikseta Deton profesional sound system

Prodavam mikseta Deton profesional sound system


4.000 МКД
или предлог цена
12 јул 19:51Dynacord powermate pm 1000 -2ka

Dynacord powermate pm 1000 2ka Vo odlicna sostojba


1.200 €
или предлог цена
10 јул 21:42Mikseta

Mikseta Soundcraft 12 kanalna so efekti odllicna 200eur. Mozna e zame...


200 €
или предлог цена
10 јул 17:24Se prodava mixeta H&H MX 550

prodavam mixeta H&H MX550 ispravna dobro socuvana bez adapter. Realn...


1 €
или предлог цена
09 јул 10:31SOUNDCRAFT SPIRIT POWERSTATION 1200

Se prodava Mixets 100% ispravna i bez ostetuvanja , vidite sliki. Mi...


800 €
или предлог цена
07 јул 14:15Behringer pmp6000

Se prodava mikseta behringer pmp6000 vo odlicna soatojba so dupli efe...


490 €
или предлог цена
07 јул 14:14Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


499 €
или предлог цена
07 јул 14:14DYNACORD PM1600

Dynacord pm1600 odlicen kupen od Svajcarija. Odi zaedno so kapak. B...


700 €
или предлог цена
07 јул 14:14Mikseta Mackie DL806,digitalna,so Ipad,prodavam!

Miksetata e nova,uklucena e nekolku pati doma samo! Moze da se snima ...


600 €
или предлог цена
07 јул 11:22Italijanska Vintage 6 kanalna mikseta so echo eho

Odlicna Marka DAVOLI ITALY 6 kanala. BEZ POJACALO da napomenam bid...


25 €
или предлог цена
06 јул 20:02Mikseta Wharfedale Pro R-200

Prodavam 6 kanalna mikseta,nova, Wharfedale Pro R-200,koja osven dina...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јул 15:04Mikseta Yamaha MG166C-USB

Yamaha MG166C-USB 16 Channel USB Mixer With Compression. Malku koris...


18.000 МКД
или предлог цена
02 јул 20:49Audio-video mikseta HAMA zamena za tablet mobilen telefon

Mikseta 3 kanalna so vgraden MP3 pleer, USB, microSD slot za karticki...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јул 14:16Mikseta Drembo M4

Mikseta Drembo M4 nova ne koristena... ima.ekeft procesor i usb vle...


4.990 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
02 јул 12:20Behringer XAir xr12 mikseta

Se prodava skoro nova mikseta Behringer Xair xr12 (digitalna mikseta ...


279 €
или предлог цена
02 јул 12:10Behringer MX1804X mikseta

Se prodava skoro nova mikseta Behringer Eurorack MX1804X


9.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
13.500 МКД
02 јул 12:09The t.mix MIX2442FX MIKSETA

Se prodava profesionalna 20 kanalna mikseta so efekt procesor, bez os...


275 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
285 €
02 јул 12:08Soundcraft spirit powerstation 600

Se prodava kako nova mikseta Soundcraft spirit powerstation 600 kupen...


490 €
или предлог цена
02 јул 12:08Behringer pmh5000

Se prodava mixer Behringer pmh5000 donesen od svajcarija ,dobro soc...


22.000 МКД
или предлог цена
02 јул 12:08Fostex 450

Se prodava recisi nova mikiseta Fostex model 450. 16kanali suva mikis...


110 €
или предлог цена
30 јун 20:58ПРОДАВАМ PEAVEY MARK III SERIES

Во исправна состојба. Можна замена. Фотографиите одговараат на опи...


5.500 МКД
или предлог цена
27 јун 18:38ПРОДАВАМ DYNACORD MC 16/2

Во исправна состојба, сува со исклучок на канал 10. Фотографиите одг...


11.500 МКД
или предлог цена
27 јун 18:37Mikseta XENYX 502

Prodavam mikseta XENYX 502 so eden mikrofonski vlez + dva liniski vle...


2.000 МКД
или предлог цена
18 јун 01:40Stalka rotaciona

So torbica komplet


220 €
или предлог цена
17 јун 18:16Prodavam mikseta Soundcraft M4

Prodavam mikseta Soundcraft Spirit M4. Miksetata e vo super sostojba....


180 €
или предлог цена
06 јун 08:04mikseta yamaha,zvucnik

Prodavam mikseta yamaha od -9o-goina suva so efekti., prodavam i r...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 16:52Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам