Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Transporter za bebe, sediste za bebe za kola

Transporter Bertoni vo odlicna sostojba


20 €
или предлог цена
Денес 19:27Transporter

Transporter, koristen 7 meseci


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:14TRANSPORTER ZA BEBE I TRIAGOLNA PERNICA CHIPOLINO

transporter za bebe chipolino ..1200 triagolna pernica ....500 den


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:23Prodavam bebeska (3 vo 1) kolicka

Продавам количка, 3 во 1 (транспортер, количка и корпа, made in Slove...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:35Detsko sediste za kola

Se prodavaat dve sedista za kola, socuvani kompletno funkcionalni. C...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:07Sediste za kola Chicco

Prodavam detsko sediste za kola Chicco 0-18kg. vo odlicna sostojba.


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:52  НОВ ОГЛАС

Maxi cosi sediste za vo kola

Prodavam maxi cosi sediste za vo kola


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 20:57ORIGINAL VOLKSWAGEN SEDISTE

Prodavam original Volkswagen sediste za vo kola so isofix skoro nova


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:08Chicco детско седиште за во кола

СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ CHICCO COSMOS 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) м...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:03Детско седиште за во кола - Chicco

Се продава детско седиште Chicco, 0+ до 13 кг. Подесување на 5 нивоа


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:29Detsko sediste

СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59Detsko sedishte za vo kola Chicco so Isofix

Se prodava kvalitetno sedishte Chicco za deca za vo kola. Sedishteto ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:21Ехтра сочувано детско седиште за во кола!

Седиште за во кола...


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

Вчера 07:20Транспортер и релаксатор

Се продаваат транпортер free on и релаксатор lorelli некористени,сосе...


По Договор
или предлог цена
11 мај 19:28TRANSPORTERI

Se prodavaat 2 transporteri dobro socuvani.Cena za 1 e 700den.


1.400 МКД
или предлог цена
11 мај 14:09DETSKO SEDISTE CHICCO

Prodavam socuvano detsko sediste za vo kola, od 0 do 18 kilogrami.


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

11 мај 10:14Detsko sediste

Detsko sediste zacuvano, navlakata se vadi i pere


500 МКД
или предлог цена
10 мај 22:25Детско седиште Inglesina

Продавам детско седиште Може договор околу цената


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

10 мај 15:30Детско седиште

Продавам детско седиште за кола


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

10 мај 15:30PRODAVAM DETSKO SEDISTE MAKSI COZI

PRODAVAM DETSKO SEDISTE MAKSI COZI ZA VO KOLA OD 0 - 36 MESECI


4.000 МКД
или предлог цена
10 мај 15:08PRODAVAM BERTONI SEDISTE ZA VO KOLA

Prodavam detsko sediste za vo kola Bertoni,do 18 kg.Cena 1300 mkd.Tel...


1.300 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 МКД
09 мај 22:28Седиште за кола, Chicco One Go

Малку користено, квалитетно детско седиште за автомобил, Chicco за 9-...


4.999 МКД
или предлог цена
09 мај 21:26TRANSPORTER (CHICO)

Prodavan transporter (chico) mnogu socuvan vo ispravna sostojba...od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

09 мај 16:28Sediste,kolicka,ogradica.

Prodavam sediste 2500,ogradica 3000 denari. komplet 5000 denari.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

09 мај 14:24Se prodava nov transporter za bebe

Se prodava nov transporter za bebinja voopsto nekoristen. Cena 1500den


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

09 мај 09:44Lorelli

Itno se prodava bebeska detska oprema: Infant car seat 0-13kg detsko...


1.000 МКД
или предлог цена
08 мај 16:38PRODAVAM DETSKO SEDISTE ZA VO KOLA

PRODAVAM SVEDSKO DETSKO SEDISTE KOE GI ISPOLNUVA SITE SVEDSKI DETSKI ...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

08 мај 14:10DECKO SEDISTE ZA VO KOLA

Se prodava sediste za vo kola od 0-36 meseci dobro socuvano i e nap...


2.000 €
или предлог цена
08 мај 00:03Транспортер / седиште за во кола

Скоро нов


1.500 МКД
или предлог цена
07 мај 10:45novo sediste za vo kola

Prodavam samo tri meseci koristeno detsko sediste za vo kola od luksu...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

07 мај 00:13Detsko sediste za kola

Detsko sediste za vo kola


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

06 мај 13:59Maxi Cosi Priori 9-18 kg

Prodavam dobro socuvano sediste za avtomobil, Maxi Cosi Priori za det...


1.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 МКД
06 мај 11:33NAJEFTINI TRANSPORTEI VO MAKEDINIJA

kvalitetni transporteri so metalni racki ogradi za krebetce pizami...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

06 мај 07:36Baby transporter

Se prodava baby transporter koristen 5 meseci


1.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

05 мај 23:14EFTINO SEDISTE ZA VO KOLA

Prodavam sediste za vo kola za dete,koe moze da se koristi i kako tra...


1.100 МКД
или предлог цена
05 мај 21:30Sedista za kola i transporteri

Cangaroo,Chipolino,Chicco,Free-On detski sedista za kola i transporte...


10 МКД
или предлог цена
05 мај 21:04Продавам Chico седиште за во автомобил

Седиштето е купено во 2018 год. и е во одлична состојба. Нема Isofix ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

05 мај 14:40GRACO 0+ транспортер и седиште за во кола

GRACO 0+ транспортер кој може да се користи и како седиште за во кола...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 19:58Transporter

Se prodava transporter za bebe na brendot Chipolino od programata Ang...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

04 мај 19:21Transporter za deca " LORELLI "

Транспортер за деца " LORELLI " Kако нов во екстра состојба.


1.200 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
2.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Седишта за кола

04 мај 13:21Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам