Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Giorgio Armani

Se prodavaat naocari Giorgio Armani orginal mnogu malce koristeni bez...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

Денес 07:11Univerzalni Unisex Ocila Naocari so Diopter za site nameni

Univerzalni Unisex naocari so diopter Za gledanje daleku i blisku od...


280 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

Вчера 22:42Ocila za nokjno vozenje

Novi ocila za nokjno vozenje Kontakt na 075978954 ili na Viber n...


400 МКД
или предлог цена
23 јул 05:37Naocari-Ocila so Fleksibilen Fokus od +0,5 do +2,5- OnePower

Наочарите се со фокус кој сам се прилагодува и се погодни за работа п...


390 МКД
или предлог цена
22 јул 13:14LUPA NAOCARI LUPI LED SVETLO 1x,1,5x ,2x,2,5x,3,5x

Опис на производот Модерен дизајн и прекрасен изглед,со професионалн...


1.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Оптички уреди / Очила

22 јул 11:02Guess GU 7411 57B

Dizajnerski naocari za sonce UNISEX


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

22 јул 10:36Ramki za ocila Naocari Рамки за очила Наочари

Ramki za naocari, izraboteni od medicinski titanium, visoka klasa i k...


2.500 МКД
или предлог цена
21 јул 06:33OKVIR PAJUK HOLANDIJA

NOV OKVIR ZA STAKLA PAJUK HOLANDIJA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

20 јул 10:42Очила со обично стакло без диоптер

Очила со обично стакло без диоптер.


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Оптички уреди / Очила

18 јул 15:17NAOCARI..OCILA..ZA SONCE SO 100% UV ZASTITA OD SONCE..

POLARIZIRANI OCILA ZA SONCE MOD.. POLAR EAGLE P 91 MODEREN DIZAJN NA...


400 МКД
или предлог цена
17 јул 21:46Naocari protiv zracenja od ekran, UV zraci, za nokno vozenje

Наочари со вградени повеќе видови на филтри за заштита на зрачењето о...


650 МКД
или предлог цена
15 јул 18:33Just Cavalli оквир за очила EXTRA

Prodavam okvir Just Cavalli original, kupeni 9000den. a sega moze da ...


6.300 МКД
или предлог цена
14 јул 16:00Ocila za citanje

Ocila za citanje +3,5 075414952


5 €
или предлог цена
13 јул 08:17Prodavam novi RayBan naochari

Prodavam novi RayBan naochari


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

10 јул 16:37OAKLEY Naochari za sonce

Oakley,original zenski naochari za sonce. Boja bordo, vo kombinacija...


1.500 МКД
или предлог цена
09 јул 12:24Ray-Ban !!!

Prodavam zenski ocila Ray-Ban, odlicno socuvani.


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

08 јул 17:36Очила со заштитен филтер од сини зраци без диоптер

Очила со заштитен филтер од штетните сини зраци (Anti-blue light) без...


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Оптички уреди / Очила

08 јул 12:31POLAR EAGLE (POLARIZIRANI OCILA )

NOVI OCILA ZA SONCE "POLAR EAGLE" SO MODEREN DIZAJN (GUMIRANA PLASTIK...


699 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

04 јул 14:38NAOCARI ZA ZASTITA od stetnite zracenja od TV i kompjuter

Исфилтрирајте ги штетните зрачења кои ги сосздаваат телевизорите и ко...


600 МКД
или предлог цена
30 јун 20:57One Power Ocila

⭐⭐⭐ PROMOCIJA JUNI 2021 ⭐⭐⭐ One Power Oчила Нарачки на 📞 077 /...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

30 јун 14:46OPTICKI NAOCARI/OCILA OXYDO (made in Itali)

PRODAVAM OPTICKI NAOCARI/OCILA OXYDO (made in Itali)MNOGU MAKLU KORIS...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јун 19:15Naocari so dupcinja za pomos i korekcija na vidot

Наочари со дупчиња за помош и корекција на видот, како кај кратковиди...


400 МКД
или предлог цена
16 јун 00:38Novi naočari PUMA

Novi naočari PUMA Aviator gunmetal


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

08 јун 23:24POLARIZIRANI OCILA "PORSCHE DESIGN"

- MODEREN DIZAJN -VISOK KVALITET -POLARIZIRANI I EFIKASNO GI FILT...


699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

05 јун 11:56Detski Naocari

Prodavam 2 para detski ramki za naocari zenski. informacii na 070 36...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

01 јун 17:00Ocila za sonce

Moze poedinecno moze i komplet 9 para mashki novi ocila za sonce Mo...


1 МКД
или предлог цена
08 мај 10:00LEKI +1.5 sini

Lekite se doneseni od Germanija ,novi se neotpakuvani ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

05 мај 00:04Ocila za sonce EXTE ORIGINAL-EXTRA CENA

Ocilata se kako novi bez niedna grepka na niv,noseni 3-4 pati,odat za...


1 €
или предлог цена
30 апр 23:09Чистач на стакла за очила, наочари

Се продава нов чистач на стакла за наочари


250 МКД
или предлог цена
11 апр 08:44Naocari

Prodavam novi naocari metalna ramka so diopter +1,00 so zastita od ko...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Оптички уреди / Очила

20 мар 20:59Naocari - Titanium -PROGRESIVNI - Multifokalni -sph 0-250

Очилата се марка „NOMANOV“. Прогресивни се и фокусот се менува од дио...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:31Наочари

Продавам наочари кои штитат од светлосно зрачење, малку користени, ка...


2.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

14 мар 10:35Polarizirani ocila Kopija na ray ban

Ocilata se novi izraboteni od kvaliteten materijal i se so polarizira...


400 МКД
или предлог цена
12 мар 18:41OXIGEN nacari

cena 1200 den 075 540 330


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

04 мар 07:00Нови наочари за моторциклисти Choppers

Се продаваат нови воопшто не носени наочари за моторциклисти Choppers...


1.200 МКД
или предлог цена
16 окт 18:27Ray Ban 8413 2620

Ray Ban 8413 2620 - 52 .18. 145 Doneseni od stranstvo kako podarok. ...


100 €
или предлог цена
30 сеп 00:36Рамки valmassoi за очила

Нови некористени женски рамки за очила од Италијанскиот бренд Valmass...


50 €
или предлог цена
Свети Николе

Оптички уреди / Очила

22 сеп 10:14Crizal sapphire 360 stakla itno

Dioptriski stakla od CRIZAL. NOVI Original -1.25 ZA DALEKO.


50 €
или предлог цена
21 сеп 10:06DOLCE&GABBANA женски наочари за сонце

Оригинали наочари за сонце D&G "Spain in Sicily" special collection...


5.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 22:31GUESS ocila za sonce

GUESS ocila za sonce komplet so kutija i krpa. https://ggveyewear.co...


2.500 МКД
или предлог цена
17 авг 10:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам