Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ocila za nokjno vozenje

Novi ocila za nokjno vozenje Kontakt na 075978954 ili na Viber n...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:44RayBan Aviator P

Se prodavaat Rayban aviator polarizirani ochila so siv gradient na le...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:51KONTAKTNI LEKJI -2.25

Se prodavavaat kontaktni meki lekji Air Optix diopter -2.25 kupeni se...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 20:33LUPA NAOCARI LUPI LED SVETLO 1x,1,5x ,2x,2,5x,3,5x

Опис на производот Модерен дизајн и прекрасен изглед,со професионалн...


1.250 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Оптички уреди / Очила

21 сеп 10:52Ramki za ocila Naocari Рамки за очила Наочари

Ramki za naocari, izraboteni od medicinski titanium, visoka klasa i k...


2.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 04:13Нови наочари за моторциклисти Choppers

Се продаваат нови воопшто не носени наочари за моторциклисти Choppers...


1.200 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:24Наочари

Продавам наочари кои штитат од светлосно зрачење, малку користени, ка...


2.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

20 сеп 08:02Naocari-Ocila so Fleksibilen Fokus od +0,5 do +2,5- OnePower

Наочарите се со фокус кој сам се прилагодува и се погодни за работа п...


290 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
390 МКД
18 сеп 19:20NAOCARI ZA ZASTITA od stetnite zracenja od TV i kompjuter

Исфилтрирајте ги штетните зрачења кои ги сосздаваат телевизорите и ко...


600 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:27Skechers - оригинал(Наочари,очила,naocari,ocila) за од сонце

Skeshers - оригинал . Со UV Заштита + polaroid . Купени пред 1 го...


1.999 МКД
или предлог цена
14 сеп 09:59Univerzalni Unisex Ocila Naocari so Diopter za site nameni

Univerzalni Unisex naocari so diopter Za gledanje daleku i blisku od...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

08 сеп 11:19Novi naochari za chitanje 1.5 diop

Novi za zeni i mazi (unisexs) mnogu izdrzlivi na vitkanje, ultra lesn...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

06 сеп 08:45NAOCARI..OCILA..ZA SONCE SO 100% UV ZASTITA OD SONCE..

POLARIZIRANI OCILA ZA SONCE MOD.. POLAR EAGLE P 91 MODEREN DIZAJN NA...


300 МКД
или предлог цена
01 сеп 22:11Ray-Ban !!!

Prodavam zenski ocila Ray-Ban, odlicno socuvani.


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

31 авг 17:19LEKI +1.5 sini

Lekite se doneseni od Germanija ,novi se neotpakuvani ...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

30 авг 21:37Очила со заштитен филтер од сини зраци без диоптер

Очила со заштитен филтер од штетните сини зраци (Anti-blue light) без...


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Оптички уреди / Очила

28 авг 14:36Just Cavalli оквир за очила EXTRA

Prodavam okvir Just Cavalli original, kupeni 9000den. a sega moze da ...


6.300 МКД
или предлог цена
23 авг 16:08Prodavam novi RayBan naochari

Prodavam novi RayBan naochari


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

06 авг 19:00Guess GU 7411 57B

Dizajnerski naocari za sonce UNISEX


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

22 јул 10:36OKVIR PAJUK HOLANDIJA

NOV OKVIR ZA STAKLA PAJUK HOLANDIJA


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

20 јул 10:42Очила со обично стакло без диоптер

Очила со обично стакло без диоптер.


1.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Оптички уреди / Очила

18 јул 15:17Naocari protiv zracenja od ekran, UV zraci, za nokno vozenje

Наочари со вградени повеќе видови на филтри за заштита на зрачењето о...


650 МКД
или предлог цена
15 јул 18:33Ocila za citanje

Ocila za citanje +3,5 075414952


5 €
или предлог цена
13 јул 08:17OAKLEY Naochari za sonce

Oakley,original zenski naochari za sonce. Boja bordo, vo kombinacija...


1.500 МКД
или предлог цена
09 јул 12:24POLAR EAGLE (POLARIZIRANI OCILA )

NOVI OCILA ZA SONCE "POLAR EAGLE" SO MODEREN DIZAJN (GUMIRANA PLASTIK...


699 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

04 јул 14:38One Power Ocila

⭐⭐⭐ PROMOCIJA AVGUST 2021 ⭐⭐⭐ One Power Oчила Нарачки на 📞 077...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

30 јун 14:46OPTICKI NAOCARI/OCILA OXYDO (made in Itali)

PRODAVAM OPTICKI NAOCARI/OCILA OXYDO (made in Itali)MNOGU MAKLU KORIS...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јун 19:15Naocari so dupcinja za pomos i korekcija na vidot

Наочари со дупчиња за помош и корекција на видот, како кај кратковиди...


400 МКД
или предлог цена
16 јун 00:38Novi naočari PUMA

Novi naočari PUMA Aviator gunmetal


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Оптички уреди / Очила

08 јун 23:24POLARIZIRANI OCILA "PORSCHE DESIGN"

- MODEREN DIZAJN -VISOK KVALITET -POLARIZIRANI I EFIKASNO GI FILT...


699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Оптички уреди / Очила

05 јун 11:56Detski Naocari

Prodavam 2 para detski ramki za naocari zenski. informacii na 070 36...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Оптички уреди / Очила

01 јун 17:00Ocila za sonce

Moze poedinecno moze i komplet 9 para mashki novi ocila za sonce Mo...


1 МКД
или предлог цена
08 мај 10:00Ocila za sonce EXTE ORIGINAL-EXTRA CENA

Ocilata se kako novi bez niedna grepka na niv,noseni 3-4 pati,odat za...


1 €
или предлог цена
30 апр 23:09Чистач на стакла за очила, наочари

Се продава нов чистач на стакла за наочари


250 МКД
или предлог цена
11 апр 08:44Naocari - Titanium -PROGRESIVNI - Multifokalni -sph 0-250

Очилата се марка „NOMANOV“. Прогресивни се и фокусот се менува од дио...


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:31OXIGEN nacari

cena 1200 den 075 540 330


20 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Оптички уреди / Очила

04 мар 07:00Ray Ban 8413 2620

Ray Ban 8413 2620 - 52 .18. 145 Doneseni od stranstvo kako podarok. ...


100 €
или предлог цена
30 сеп 00:36Рамки valmassoi за очила

Нови некористени женски рамки за очила од Италијанскиот бренд Valmass...


50 €
или предлог цена
Свети Николе

Оптички уреди / Очила

22 сеп 10:14Crizal sapphire 360 stakla itno

Dioptriski stakla od CRIZAL. NOVI Original -1.25 ZA DALEKO.


50 €
или предлог цена
21 сеп 10:06DOLCE&GABBANA женски наочари за сонце

Оригинали наочари за сонце D&G "Spain in Sicily" special collection...


5.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 22:31Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам