Подкатегорија:
                   
1712 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

klima beko

ispravna koristena samo edna godina


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Jaglen za ogrev-Јаглен за огрев-Kosovski-Косовски-Thengjill

Вршиме продажба на косовски јаглен за огрев на мало и големо. Пакува...


380 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40Промовирано

KAMIN

Poloven , maku puknat na plocata ama ne chadi


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:46Teremo pecka 4.5kw

Pecka e trofazna, dobro socuvana. Tel. 070 326 249


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:27Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54Pelet Peleti Пелет Пелети ENplus

BIOMONTE ENplus A2 Состав : 75% бука, 25% елка Енергетска моќ : 4.6...


185 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Вчера 22:38Брикет Брикети Briket Briketi

БРИКЕТ REITER Состав : 75% бука 25% елка Влажност : <5% Енергетска...


155 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 22:38SISTEM ZA GREENJE NA CRVENA NAFTA

Parna: cenata po rebro e 5 evra zaedno so glavi i termostati. Kote...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:10Viadrus котел за парно на дрва

Гусен котел за парно греење, многу квалитетна марка Viadrus, 25 kw. К...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:17Kamini na gas

Kaminite se doneseni od Belgija i dvete funkcionirat stakloto e skrs...


120 €
или предлог цена
Вчера 19:47Radijator Algreta

Se prodava radijator od 7 rebra izvaden od stan kade ne e ukluceno pa...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46Prodavam sporet alfaplam 90

Se prodava sporet na drva. Koristen e 3godini, mnogu dobro socuvan.


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:28ТЕРМО ПЕЧКА

ТЕРМО ПЕЧКАТА Е како нова пуштена е воупотреба само да се види како ф...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:33Продажба и монтажа на нови клима уреди

Вршиме продажба и монтажа на нови INVERTER клима уреди од марката VOX...


25 €
или предлог цена
Вчера 18:05Чистење и сервис на секаков вид на КЛИМА УРЕДИ

-Чистење и сервис на секаков вид на клима уреди -исто така и монтажа...


20 €
или предлог цена
Вчера 18:05SERVIS ZA KLIMA UREDI

Vrsime montaza na novi klima uredi. Isto taka i demontaza i montaza n...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 18:05Ger 6

Cer 6 Kako nova so nov termo regulator ispravna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 17:59termo pecka CER CACAK 3kw

se prodava ispravna termo pecka CER CACAK 3kw telefon za kontakt 07...


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33ODVLAZNUVAC ROWENTA PAREA,VLAGA,ОДВЛАЖНУВАЧ,ВЛАГА,ПАРЕА

ODVLAZNUVAC ROWENTA GERMANSKI KAKO NOV FABRIKA KORISTEN SAMO 3 MESECI...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 15:31Plinska grealka

Kombinirana plinska grealka so dva greaci na struja bez boca 07820...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:12Paneli i termo pecka

Prodavam paneli 2kw po cena od 2500 den.i termo pecka 6kw po cena od ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:10Prodavam pečurka grealka na plin donesena od Germanija

Grealkata e donesena od Germanija i je sve ispravna Cena .80.€ neje...


50 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
80 €
Вчера 15:05Radijatori novi 4 kom + ventili novi

4 radijatori 100x60cm 90x60cm 90x50cm 60x45 radijatorite se novi...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Вчера 14:30Клима сервис,поправка,клими,хемиско,монтажа,фреон,клима уред

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:06Pecka na peleti EcoSpar

Kako nov pecka na peleti EcoSpar Model - Auriga 25 kw


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:02  НОВ ОГЛАС

PECKA GREALKA NA PLIN DO 50M2 SO 1 GOD GARANCIJA

PECKA GREALKA NA PLIN DO 50M2 SO 1 GOD GARANCIJA


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47KALORIFER KALORIFERI TAJFUN TAJFUNI NA STRUJA I PLIN

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:47TAJFUN TAJFUNI KALORIFER KALORIFERI PLIN I STRUJA 150-250m2

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:45GREALKA GREALKI TAJFUN TAJFUNI KALORIFER PECKA PLIN I STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:45NAJEKONOMICNITE GREALKI NA PLIN I NA STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45NOVI PECKA PECKI NA PLIN KOI ZATOPLUVAAT 35-40m2

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:45TOP PONUDA NA GREALKI I TAJFUNI NA PLIN I NA STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:43NOVI GREALKI I TAJFUNI NA PLIN I STRUJA NAJDOBRA PONUDA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:43KUPETE KLIMA / KLIMI I DOBIJTE POPUST NA MONTAZA

✨КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ✨ За секоја купена клима од брендовите: �...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36NAJEFTINI I NAJEKONOMICNI GREALKA TAJFUN NA PLIN I STRUJA

BEST HEATING NAJGOLEMA PONUDA NA GREALKI I TAFUNI NA PLIN I STRUJA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:36HEMISKO CISTENJE NA KLIMA UREDI I SERVIS NA KLIMI

💥 КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ 💥 🗣️ Не дозволувајте Вашиот клима уре...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36KLIMA SERVIS ZA SITE KLIMI & MONTAZA & DEMONTAZA & FREON

❗КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ❗ ➡️ Сервис за сплит и инвертер клими, ➡️...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 13:35KLIMA SERVIS, MONTAZA, PRODAZBA NA KLIMI

💥 КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ 💥 ➡️ Сервисирање клими ➡️ Демонтирање...


87 €
или предлог цена
Вчера 13:34OGREVNO DRVO DRVA "DAB" SECEN

Se prodava drvo DAB za greenje seceno i naredeno na paleta Paletata ...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22Ruska sonda kotle vulkan 7 kw

Prodavam ruska podmornica kotle za parno od 5 do 7 kw do 70 kvadrati...


270 €
или предлог цена
Вчера 13:15Prodavam THERMOR panel 2kw

Prodavam Thermor panel 2kw mnigu malku koriaten, na trklaca


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:13Briketi Visoko kaloricni

Prodazba na kvalitetni i visoko kaloricni briketi za greenje na golem...


14.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:08Страна 1 од 43