7321 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung A32 nov neotpakuvan

Telefonot e potpolno nov so neotvoreno originalno pakuvanje


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

17 јун 09:14Промовирано

Se prodava SAMSUNG A50 dual sim vo odlicna sostojba

Se prodava SAMSUNG GALAXY A50 dual sim bela boja vo odlicna sostojba....


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:48Промовирано

SAMSUNG Galaxy NOTE 9 - KAKO NOV

Telefonot e mnogu socuvan kako nov e!Koristen e od 1 godina.. Kupen e...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

20 јун 19:17Промовирано

ENERGIZER H240S

Prodavam skoro nov ENERGIZER H240S Kupen noemvri 2020g 2 sim 4G A...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 02:43HTC Play

Htc play koristen samo 1 mesec 070251999


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 02:05Iphone 5se

Продавам Iphone 5 SE 32гига солидно зачуван држи батерија,фингерпри...


5.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:55НОВ телефон Doro 1370 (под гаранција)

Продавам НОВ телефон марка Doro 1370, неотпакуван, под гаранција до 0...


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:29iPhone 8 64GB (PRODUCT) RED

Се продава iPhone 8 64GB (PRODUCT) RED во одлична состојба. Цена:...


165 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:00SAMSUNG S10 KAKO NOV ! ! !

Samsungot e vo perfektna sostojba bez nikakvi tragi na korsitenje. K...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:17Iphone XR

Prodavam iphone xr kupen od makedonija od t-home prv spostvenik sum j...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:51iPhone 7 32gb Rose Gold

Se prodava iPhone 7 32gb Rose Gold, kako nov, so garancija.


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:48Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 2016 Telefonot ima defekt so ekranot, potocno se...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:48Samsung J3 2017

Samsung J3 2017, kako nov, koristen kako rezerven telefon so maska i ...


4.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:26Samsung S20FE kako nov so gratis 2 maski

Prodavam Samsung S20FE kako nov so garancija kupen vo noemvri 2020.Te...


370 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:26iPhone 8 Plus Black 64 GB

Se prodava iPhone 8 Plus 64Gb Black Telefonot e mnogu socuvan, celo ...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:22kutii za iphone

kutii za aple 6.7 8+ i 11pro max uste dve se ostanati 8+ i 11 pro max


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:39S21 ULTRA

novi s21 ultra americki model (snapdragon processor) so kutija komple...


750 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:39samsung s10e

kupen e od telekom kako nov e tel


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:38Samsung J6+

Prodavam samsung j6+ so mala puknatina, ide so edna crna maska. Moze ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:36Samsung Galaxy A70 Full GARANCIJA

Telefonot e kupen od operator ekstra sostojba i ekstra cena socuvan k...


9.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:22iPhone x 256gb 90%battery health 6 meseci garancija

Nov kako od fabrika ✅6 meseci garancija od iBuy mobile ✅256gb vnatres...


335 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
380 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:17OTKUPUVAM HARMONIKI

Vrsam otkup na Sekakov vid harmoniki vo bilo kakva sotojba!! Ponudet...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:05Apple iphone Xs 256gb neverlock

Telefonot e vo fabricka sostojba odlicen so nego sleduva kutija origi...


440 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:22Huawei P9 Lite extra

Huawei P9 Lite extra socuvan


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:12A1 Alpha 20 plus 4/128 kako nov garancija do 12/2023

A1 Alpha 20 plus 4gb.ram 128gb.vnatresna memorija 48mpx. predna ka...


7.550 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.700 МКД
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:11iphone 6s neverlock 16gigo odlicen mob. odlicna cena

iphone 6s neverlock 16gigo odlicen mob. odlicna cena extra mobilen e...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:59IPHONE 6S * Space Gray * Neverlock za cena ima prostor kargo

iphone 6s space gray neverlock na site mrezi raboti za cenata ima p...


5.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:58Se prodava Huawei P30

Se prodava Huawe P30 odlicno socuvan so site originalni dodatoci i ku...


14.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
16.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:48SAMSUNG GALAXY A32 5G

SE PRODAVA GLANC NOV Samsung Galaxy A32 5G, 2 god garancija NETWO...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:38Prodavam Iphone XR 64 GB Neverlock

Prodavam Iphone XR 64 GB Neverlock. Telofonot e vo super sostojba, n...


19.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.600 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:19Xiaomi Redmi 5 Plus

Се продава Xiaomi Redmi 5 Plus купен од А1. Користен нешто помалку од...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:03Samsung S4 Самсунг С4

Се продава добро сочуван Samsung S4.


2.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 МКД
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:57samsung j3 najpogoden mobilen odlicen izbor

samsung j3 najpogoden mobilen odlicen izbor jajprodavan rab vreme s...


5.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:56SAMSUNG J5 BATERIJA TOP NEKOLKU DENA ZA CENA IMA PROSTOR

DUOS DVE SIM KARTI ISTOVREMENO rabotat na site mrezi BATERIJA TOP NO...


3.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:56Motorola one

Upotrebuvan samo 1.mesec ima skrsen ekran


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:36Huawei Mate XS

Huawei Mate XS kupen od Telekom 140.000 den (2250 eur) so garancija 2...


999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 €
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:15Huawei Mate 10 Lite

Се продава Huawei Mate 10 Lite во одлична состојба, се исправно на не...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:03iPhone Xs Max 256 GB

Се продава iPhone Xs Max 256 GB, со променет екран, инаку телефонот ...


22.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:03Xiaomi Redmi Note 8T

Се продава Xiaomi Redmi Note 8T, многу малку користен, купен на крај...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:03iPhone X 64GB

Се продава iPhone X 64GB, одлично сочуван со Battery Health 87% сѐ ис...


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:02Samsung Galaxy S8 - скршен екран

Се продава Samsung Galaxy S8 - скршен екран и задна камера. Купен е ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:02Iphone 6 kako nov vo odlicna sostojba

Iphone 6 kako nov vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:42NOA CORE T20 .....Full pakovanje

Moderen dizajn Full pakovanje Top model


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:42Страна 1 од 184

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам