Струмица
Подкатегорија:
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Germanski ovcar-ovcari

Rezervacii vo tek!! Vrvno leglo,od svetski poznati linii.Samo za vis...


1.000 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

12 јан 23:32Germanski ovcar-ovcari

Zenka dolgo vlakno od svetski krvni linii.Stara 3 meseci. Tel:077-84...


700 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

12 јан 23:32Baram zenka za parenje

Tell kontakt: 078-325-120 Dragi


По Договор
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

12 јан 19:13Zlaten Retriver bara zenka za parenje GOLDEN RETRIEVER

Kuce od rasata Zlaten Retriver (GOLDEN RETRIEVER) bara zenka za paren...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

12 јан 15:06Kafezi za ptici

Kafez za ukrasni ptici papagali ili kanarinci Dimenzii Visina 92...


2.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Птици

07 јан 11:03Drveni kutii....za poveke nameni zajci,prepelici,pilinja,pap

Razni dimenzii Ceni povolni Kolicini ima


250 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Глодари

04 јан 17:36Pilinja od vrvni kokoski nesilki

Prodazba na pilinja mix od najdobrite sorti na kokoski nesilki(lohman...


60 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Птици

31 дек 12:27FAZANI

Se prodavat mladi 6 mesecni fazani Kontakt za onformacii: 075 255 57...


600 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Птици

30 дек 15:12bikovi mali i golemi

imam poveke bikovi golemi i mali cena po dogovor kontakt na 071-892-4...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Останато

21 дек 13:46Sibirska haska! Spremen za parenje!

Bela haska so plavi oci se iznajmuva za parenje!


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

21 дек 13:00Продавам тигрица и Lovebird

Продавам 1 тигрица и 1 Lovebird. Доаѓаат со кафез, храна за птици и д...


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Птици

17 дек 14:38Labrador

Se prodavaat Labradori crni. Ostanato edno masko i edno zensko. Stari...


3.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

14 дек 18:13Francuski buldug

Se prodava Francuski buldug Zenska, stara 9 meseci


700 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Животни / Кучиња

03 дек 20:35MOPS--- Bara zenka za parenje

Kuce od rasata mops-pug staro 1godina bara zenka za parenje. Tel. 07...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

26 ное 16:39Scottish straight golden chinchilla

Na prodazba Scottish straight golden chinchilla. Informacii na 078309...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Мачки

21 ное 15:34Maltezeri

na prodazba maltezeri.Edinsvena rasa na kucinja sto ne se miterat i n...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

21 ное 15:33Mini Maltezeri

Mini maltezeri.Kucencata gi dobivate so pasos cip i vakcina i procist...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

15 ное 13:00Scottish fold

Na prodazba masko scottish fol Cipirano procisteni pasos/kniska


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Мачки

06 ное 19:43ZOOFARI - Јаже играчки за кучиња

- Стоматолошка нега и играње во едно. - За влечење, играње и враќање...


399 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

04 ное 19:15ZOOFARI - Куќичка за мачки

- Лесна за собиране - Со перница


1.200 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Мачки

27 окт 23:15ZOOFARI - Месо за џвакање

- Со вкус - Лесно чистење со вода


440 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 окт 23:13ZOOFARI - Градник за кучиња

- Во 4 различни големини.


700 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 окт 23:12ZOOFARI - Ќебе за куче

- Ги штити задните седишта на вашиот автомобил од животинска коса, не...


899 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 окт 23:11ZOOFARI - Длабок сад за патување

- За храна за домашни миленици прибл. 1L - Направено од флексибилен ...


499 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 окт 23:10ZOOFARI - Закуска топка

- За мачки и кучиња од средна големина. - Изработено од издржлива гу...


499 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 окт 23:09ZOOFARI - Четка за заби за кучиња

- Четка за заби за самостојно миење за кучиња. - Работи на 3 начини:...


299 МКД
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 окт 23:06Persiski macinja

Na prodazba tri maski persiski macinja


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Мачки

22 окт 15:51Persisko mace

Se prodava cistokrvno persisko mace so steknato higienski naviki.Zens...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Мачки

22 окт 15:13Maltezeri

Kucencata gi dobivate so pasos cip i vakcina i procisteni od vnatresn...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

20 окт 13:00Guska

Prodavam guski stari 7 meseci. Prirodno se hraneti. Tezina 5kg. Vo...


1 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Животни / Птици

15 окт 22:14Persiski macinja zenski

Se prodavaat dve original zenski persiski macinja 1godina napolnija s...


200 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Мачки

25 сеп 14:38Se prodavat mali Germanski lovni terieri

Terierite se stari 3 meseci ima 2 zenski i edno masko za poveke info ...


3.500 МКД
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Животни / Кучиња

23 сеп 20:26pilinja lenhor

prodavam pilinja dvonedelni i postari originalni rasi koji vazat za e...


3 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Животни / Птици

24 авг 21:20Germanski ovcar

Se prodavat mali Germanski Ovcari Tatko: Rish Vardar Wolf House Jov...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

11 авг 09:05Продавам чистокрвен шарпланинец

Стар 14 месеци. Има пасош и сите редовни примени вакцини.


8.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Животни / Кучиња

20 јун 15:06Germanski ovcar ovcari

💥Se prodavat mali germanski ovcari vrven kavlitet profesionalno ogle...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

10 јун 11:12Unikatno crno persisko mace

na prodazba redok primerok na persisko mace.Crno so zeleni oci.Go dob...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

23 мај 21:14Baram sibirska prugasta ili tibetanska bela prugasta

Kupuvam sibirska prugasta ili tibetanska bela ververica isklucivo zen...


1 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Глодари

16 апр 00:33SE BARA PARTNERKA

Prekrasen beagle bara partnerka! Tel: 075 942 558


100 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

27 мар 04:27Germanski ovcar

Se prodava dolgodlaka zenka stara 2 meseci Tatko: Rish Vardar Wolf ...


250 €
или предлог цена
Струмица

Животни / Кучиња

14 фев 15:34Страна 1 од 4