61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cirkular

Extra so trofazen motor sever...novi kaisi...ednata strana ima trkala...


290 €
или предлог цена
17 јан 09:44Машина за полирање паркет

Машината е во исправна состојба заедно со диск од 32 цм.


300 €
или предлог цена
15 јан 14:16KJOSKARA -MASINA ZA PARKETARI

VO ODLICNA SOSTOJBA.


550 €
или предлог цена
11 јан 17:40Racen cirkular hitachi hitaci

Donesen od ch poveke inf na brojot


90 €
или предлог цена
10 јан 08:29Ubodna pila bosch profesional bos

Profesonalna ubodna pila bosch donesena od ch poveke inf na broj...


80 €
или предлог цена
10 јан 08:28Машина за шлајфање Masina za Slajfanje

Мала машина за шлајфање со бесконечна трака, Цена на машина 450 евра,...


390 €
или предлог цена
07 јан 01:49Masina za Slajfanje Шлајферица

Се продава Машина за шлајфање со бесконечна трака со папуча


990 €
или предлог цена
07 јан 01:49Industriska turbina

Industriska turbina so 15kw motor koristena za otprasuvanje na pelevi...


900 €
или предлог цена
15 дек 23:01Linija za proizvodstvo na drveni lazicki lusterica

Linija za proizvodstvo na drveni lazicki Ima kalpi za poveke modeli L...


4.500 €
или предлог цена
13 дек 17:48Presa za lepenje daski

Presa za lepenje daski masinata e vo funkcija. Masina za lepenje dask...


1.300 €
или предлог цена
13 дек 17:48Брусна хартија 190x90

Брусна хартија 190x90 гранулација 40 ---500 ден. 1 бр. 190x90 гран...


500 МКД
или предлог цена
17 ное 15:25Cirkular, Циркулар

Продавам Циркулар Карактеристики: - работна површина 80см х 130см -...


650 €
или предлог цена
08 ное 10:41Lajsni

Производство и монтажа на декоративни медиапански лајсни со димензи...


1 МКД
или предлог цена
18 окт 16:40PROFILI ZA LAJSNI

ORIGINAL CELIK SAEMSKI YU PROIZVOD 24 plocki 12 para za lajsni od drv...


300 €
или предлог цена
17 авг 10:28Masina za doobrabotka na korki

Masina za doobrabotka na korki 30kw elektromotor Paralica Odlicna


5.900 €
или предлог цена
02 авг 20:50Peletarka i susara za pelevina

Se prodavat peletarka i sushara za pelevina neupotrebuvani exstra cen...


1 €
или предлог цена
23 јул 11:38Se prodava transporter - rampa za trupci daski ili talpi

Repariran vo odlicna sostojba so elektromotor i reduktor i komandi ce...


1 €
или предлог цена
05 јул 00:53Ogrevno drvo огревно дрво

Ogrevno drvo otpadno od pilana od topola 900den kubik


900 МКД
или предлог цена
05 јул 00:52Prodavam Freza odlicna sostojba

Prodavam freza vo odlicna sostojba so zastitna sklopka liena plotna i...


1.000 €
или предлог цена
05 јул 00:52Masina za kratenje-kratalica

Masina za nadolzno kratenje so dve glavi ednata e fiksna drugata podv...


1 €
или предлог цена
05 јул 00:52Кројач Rafael

Машината е во одлична состојба


4.000 €
или предлог цена
28 фев 10:393/4 Pipe Clamps, Стеги дрводелски столарски

Продавам 3/4 Pipe Clamps. Без цевки, цевките си купувате вие каква до...


750 МКД
или предлог цена
18 фев 20:39Drvena daska za secenje

Izrabotuvame drveni daski za secenje Dimenzii po zelba Drvo : buk...


1 €
или предлог цена
29 јан 16:45Masini za obrabotka na drvo

1. Cirkular PROMAK, so plotna, bez noz -€250 2.Kratelica DEWALT -€...


По Договор
или предлог цена
03 јан 20:11BRIKET, PRIRODEN 100% BUKA!!! BRIKETI!!!

Se prodavat briketi proizvedeni od 100% bukovo drvo, bez dodadeni lep...


15 МКД
или предлог цена
18 окт 20:02МАШИНИ ЗА ДРВОПРЕРАБОТКА

Се продава: 1. Четворострана блањалица - ширина на обработка 23см ...


1 €
или предлог цена
12 авг 18:40Krojac za iverica

Krojac za iverica grcko proizvodstvo Rafael so 4 metri rabotna dolzin...


6.000 €
или предлог цена
26 јул 10:06Freud LP30M 025 250 x 2.8 x 30 x 40T

40 заби, за надолжно и напречно, т.е. за генерална употреба, без да м...


2.300 МКД
или предлог цена
20 јун 12:21Freud LP20M 025 250mm x 2.8 x 30mm x 24T Rip Saw Blade

24 заби за надолжно сечење 2100 ден. Product Specifications...


2.100 МКД
или предлог цена
15 јун 20:42Freud LP40M 025 250 x 2.8 x 30 x 60T Cross Cutting Saw Blade

60 заби, за напречно сечење цена 2600 ден Product Specifications:...


2.600 МКД
или предлог цена
15 јун 20:42Drvodelski Masini Komplet i poedinecno cena po dogovor

Abrikter, 4.5 ks motor plotna 40cm Bansek 50cm original Bursa Turski...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:55bukova gragja

se prodavat sekakov vit zemjodelski masini


По Договор
или предлог цена
19 мар 03:32Motorna Pila Oleo-Mac 233

Super Sostojba, italianska Firma!


5.400 МКД
или предлог цена
09 авг 21:22Husqvarna 340

! TOP !


13.500 МКД
или предлог цена
09 авг 21:22Mashina za drvo / Машина за дрвна индустрија

Се продаваат две машини за дрвна индустрија. За подетални информации ...


22.000 МКД
или предлог цена
23 јул 22:27Brenti Pilani

Pilani od mini do industriski,na električen i benzinski i dizel pogon...


1 €
или предлог цена
19 јун 17:43se prodava Gater

Se prodava ili iznajmuva namesten pogoden e za utovar i istovar so go...


123 €
или предлог цена
03 јун 05:44elektro motori i roduktori

poveke informaci na 070 538 049


1 €
или предлог цена
10 мај 18:45Kanterica Olimpic SCM

poveke informaci na tel 070 538 049


1 €
или предлог цена
10 мај 18:45Elektromotor i kompresor

Vo odlicna sostojba povolno


10 €
или предлог цена
10 мај 18:45Страна 1 од 2