Струмица
                           
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со добри погледи во Боровец, Бугарија!

Ref. No: MV984 - Please provide the reference number and mention that...


37.900 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 16:25  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во Струмица (чифлик - стар дел на

Куќата има корисна стамбена површина од 108 М2 и се наоѓа на прекрасн...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 15:21SE PRODAVA KUKA VO STRUMICA.

Se prodava kuka vo Strumica na atraktivna lokacija na ul.Timo Trencev...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 12:07Куќа на одлична локација !!!

Се продава добро сочувана куќа на одлична локација на ул:Пиринска бр:...


По Договор
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Куќи / Вили

Денес 06:19Вила со добри погледи во Боровец, Бугарија!

Ref. No: MV942 - Please provide the reference number and mention that...


85.600 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

13 јан 19:27KUKA VO BLIZINA NA TEHNICKO SKOLO

Nova gradba,socuvana,opremena so solaren sistem,klima uredi,celosno f...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

13 јан 19:05СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Се издава спрат од куќа на централно место / Струмица тел. 077/725/222


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

13 јан 12:30СЕ ПРОДАВА КУКА

Се продава луксузна кука во Струмица На мирна и тиха улица под Дистр...


260.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

12 јан 10:26Se prodava kuka od 60 m2 i dvor 320 m2

Se prodava kuka so prekrasna pogled komplet renovirana i opremena za...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

11 јан 20:39Se prodava kuka 130 m2

Se prodava kuka vo mnogu dobra sostojba za podetalni informacii vo ag...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

11 јан 20:38Куќа Струмица

Куќа Струмица Цена по видување. Повеќе инфо на 070214534 Борис


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

11 јан 20:03Kukja vo Gradskiot Park

Kukata se naoga na ulica Chedo Filipovski broj 10, na pola minuta od ...


95.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

10 јан 15:08kuka na 2 sprata - strumica

kukata se naoga na ul.slavco stojmenski br.2 I e na 2 sprata so stam...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

10 јан 11:08Продавам Куќа

Продавам куќа на Атанас Караман нова градба во карабин фаза. Куќата е...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

09 јан 19:41KUKA КУЌА

50 plus 30 kvadrati Dvorno mesto 144 Tel broj 078 884 113


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

09 јан 11:21SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA SO DELOVEN PROSTOR 430 M2,SPR...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

08 јан 16:26SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA

SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA SO ATRAKTIVNA LOKACIJA SO DEL...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

08 јан 16:26Se prodava kukja vo s. Borievo Strumica

Kukjata e so dve sobi i golema dnevna spoena so trpezarija i kujna. T...


17.000 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Куќи / Вили

04 јан 22:17Се продава КУЌА во с.Радичево

Се продава куќа 76м2 со подрум (56м2) и помошен дел (31м2). Дворнот...


46.000 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Куќи / Вили

04 јан 15:04Куќа со добри погледи во Боровец, Бугарија!

Ref. No: B983 - Please provide the reference number and mention that ...


145.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

03 јан 16:33Stara kukja prizemje i kat vkupno 300 m2 Pamucnata STRUMICA

stara kuka prizemje i kat vkupno 300 m2 dvorno mesto 185 m2 ul.Mar...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

02 јан 21:05Kukja vo Gradsko Baldovci-Strumica Kuka куќа струмица ЕКСТРА

Se prodava kukja vo gradsko Baldovci Strumica So povrsina od 150m2...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

02 јан 21:05Kuka vo centarot na Strumica

Se prodava kuka do samiot centar vo Strumica, dva sprata so 56m2 i k...


33.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

28 дек 18:37Куката се продава

Куката се продава.Цена по договор.Објектот е стар но се наоѓа на наје...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

28 дек 16:30Куќа во село Габрово

Продавам куќа во село габрово. Куќата е со целосна документација. Цен...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

27 дек 16:55Se prodava kukata

Se prodava kukata vo blizina na kozarata Za podetalni informacii kon...


999.900 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

23 дек 08:32Kuka 240m3 za 38.000 evra

Kukata se naoga vo stariot del od strumica potocno pirinska 6,ili kaj...


38.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

22 дек 20:10VILA VO DOJRAN

Продавам вила во Стар Дојран на ул.Маршал Тито бр.92 на главниот пат....


135.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

18 дек 13:13Vikend kukicka !

Се продава во новата елитна населба “Чамлк” градежно изградено земјиш...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

10 дек 18:46Kukja na atraktivna lokacija

Se prodava kukja vo strogiot centar na gradot, na ul.Blagoj Mucheto,d...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

05 дек 21:27Куќа со добри погледи во Боровец, Бугарија!

Ref. No: DB982 - Please provide the reference number and mention that...


55.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

05 дек 16:13Se prodava kuka na super lokacija 271 m2

Se prodava kuka na super lokacija za podetalni informacii Vo agencija...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

01 дек 09:34Se prodava kuka 260 m2 kaj crkvata Sveti petnaeset

Se prodava prekrasna kuka kaj crkvata Sveti Petnaeset opremena za pod...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

01 дек 09:33Se prodava kuka 420 m2

Se prodava kuka za super cena namalena samo za 35000 evra.


35.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

01 дек 09:33se prodavat 2 kuki so v.p540m2

Se prodavaat 2 kuki na super lokacija za podetalni informacii vo agen...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

01 дек 09:33Se izdava sprat od kukja

Greenje na nafta (parno) so poseben merac Poveke inf na broj: 070-3...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

25 ное 16:57--- SE PRODAVA KUKA VO BOSILOVO STRUMICA ---

Kukata e na super lokacija vednas do patot. Info na : 077/913-815 ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

09 ное 16:29se prodava stara kuka so plac od 400 m2

se prodava kuka na mirno mesto za ziveenje so golem dvor za podetalni...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

02 ное 14:13Se prodava luksuzno opremena kuka 333 m2

Se prodava kuka na super lokacija komplet luksuzno opremena za podeta...


1 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

17 окт 22:08KUKA VO GRADSKO BALDOVCI (na samiot vlez)

Se prodava nova (karabin) kuka so dvor na samiot vlez vo Gradsko Bald...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

17 окт 10:26Страна 1 од 4