Струмица
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Plac vo Zona Sever

Se prodava Plac vo Zona Sever od 2872 m2 za koj ima izvadeno odobren...


36 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 12:58Се продава градежен плац до касарната во Струмица

Се продава градежен плац позади касарната во Струмица со квадратура о...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 07:32Плац за градење на посебна маркица со стара куќа

Се продава градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за нова 12х14...


250 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:11Плац во центар

Се продава градежен плац 400 м2 со cтара куќа и маркица за нова 12х14...


100.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 01:11PLAC VO ZONA SEVER

SE PRODAVA PLAC SO MARKICA ZA GRADBA G2 K.P. BR.1023 ZA POVEKE INF....


25 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 17:17SE PRODAVA PLAC VO SOFILAR

Se prodava plac vo Sofilar vo blizina na zatvorot, placot e do sami...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 12:27Купувам нива од 10.000 м2 до 30.000 м2

kupuvam niva/nivi na edno mesto potrebna povrsina 2-3 hektari cena...


15.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

23 јул 18:55Продажба на имот

Се продава нива 787 во Градско Балдовци 2898м2 Цена по договор Се ...


20 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

23 јул 16:53СЕ ПРОДАВА УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ ОД 15000 М2

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ПОД НАЕМ УРБАНИЗИРАН ПЛАЦ ОД 15000 М2 ВО ИНДУСТ...


15 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

23 јул 11:02Se prodava Gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela so povrsina od 3000 m2 vo opstina Vasi...


По Договор
или предлог цена
Василево / Струмица

Плацеви и Ниви

23 јул 10:21Плац 3470м2 Софилар

Се продава плац во Софилар од 3470м2 со изграден објект од 166м2.


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

22 јул 22:11plac na tranziten pat strumica

Za poveke informacii na 077 940 050 075 398 400 Ili +4917923648...


120.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

22 јул 15:21Se prodava niva/plac

Se prodava gradezen plac/parcela, vo atarot na s.Kuklis, potocno na s...


13 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

22 јул 09:40Plac/Parcela/Плац/Парцела

Се продава градежна парцела КП број:3123/2, во стариот дел на градот,...


39.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

22 јул 09:39Замена на плац со градежно земјиште

Замена (Струмица-за Дојран или Скопје) Менувам плац со градежно земј...


40.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

22 јул 08:17Плац во елитна населба,ексклузивна позиција на две улици

Се продава или заменува урбанизирано градежно земјиште во елитната на...


35.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

22 јул 08:17Плац во близина на Јока и Жикол

Атрактивен плац до пат од лево и десно граничи со стамбени објекти ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

21 јул 21:34Prodavam plac za gradba od 1075m2 vo Strumica

Prodavam plac za gradba vo Strumica vo tivka zona Sofilar na 500 m od...


24.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

21 јул 13:11Se prodava plac Vo Sofilar 1662 m2

Se prodava plac na dobra lokacija Vo Sofilar po super cena za podetal...


15 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

21 јул 11:41Se prodava plac so zapocnat objekt 400 m2

Se prodava plac so zapocnat objekt so 2 ploci osjova od 400 m2 vo bli...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

21 јул 11:31Se prodava plac 1600 m2 vo Sofilar

Se prodava plac na prekrasna lokacija vo Sofilar na samiot pat do kan...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

21 јул 11:30ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА КВАНТАШКИ

Плацот се наоѓа во близина на кванташки пазар до самиот пат за с.Пр...


32.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

20 јул 10:12Parcela vo Borovets, Bugarija

Ref. No.S997 - Please provide the reference number and mention that y...


75.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

20 јул 10:07Plac vo strumica

Se prodava plac pozadi luk oil na patot strumica-dabile.placot e urba...


31.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

20 јул 01:22Kupuvam nivi vo turnovo

Kupuvam nivi vo selo turnovo nasprema selo ilovica.cena 500 evra od d...


500 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

20 јул 01:22Plac vo Gradsko baldovci

Se prodava niva plac 2000 mk,vednas do seloto baldovci,telefon 070-77...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

17 јул 23:46Niva vo Strumica - Banica

Се продава нива на 2 километри од Струмица, КО Баница. Парцела бр.75...


2 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
3 €
Струмица

Плацеви и Ниви

17 јул 12:11Plac vo Strumica

Se prodava zemjiste vo Strumica, na patot prema Radovis,Balabanica, k...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

16 јул 12:20Градежна парцела 2014м2 во Струмица

Се продава одлична парцела со 2014м2 во Струмица. ЛОКАЦИЈА:На 800м ...


34.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

16 јул 10:14SE PRODAVA NIVA/PLAC NA PATOT PREMA PROSENIKOVO

placot e do samiot pat


По Договор
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

16 јул 09:14Prodavam niva vo baldovci strumica 3 dekara

prodavam niva zasadena so ovoski [lozje 3 dekara, ogradena so...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

15 јул 18:29Prodavam plac 903m2 Strumica

Prodavam plac 903m2 vo Strumica,vo mesnosta Chamlak pred starata cigl...


25 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

14 јул 14:05Se prodava urbanizirano zemjiste vo Strumica

Se prodava urbaniziran plac od 3000m2 vo oblast Strumica,mesnosta ( K...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

14 јул 11:50Niva...(DVORNO MESTO)

Prodavam dvorno mesto vo selo BOSiLOVO,vo blizina na zgradata vikana ...


По Договор
или предлог цена
Босилово / Струмица

Плацеви и Ниви

13 јул 20:20Prodavam niva

Prodavam niva-cair vo s. Angelci. Cena po dogovor. 076 473 863


2 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Плацеви и Ниви

12 јул 18:31Prodavam 2 parceli vo opstina Strumica

Prodavam 2 parceli na super lokacija na magistralniot pat Radovis-Str...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

12 јул 18:31NA DOBRA LOKACIJA I PO SUPER CENA

ITNO I POVOLNO SE PRODAVA NA SUPER LOKACIJA PO MNOGU POVOLNA CENA NI...


5 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6 €
Струмица

Плацеви и Ниви

10 јул 07:18NAJNISKA CENA ... PLAC SACEVO

itno se prodava plac za bagatelna cena vo centarot na Sacevo ...so pa...


2 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

10 јул 07:18PLAC-PRV RED ... POVOLNO

ITNO I POVOLNO SE PRODAVA CIST GRADEZEN PLAC VO CENTAROT NA SACEVO ....


11.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

10 јул 07:18Gradezno zemjiste vo Strumica

.


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

07 јул 08:09Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам