Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI

ZUMOVAL PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI POGODNA ZA KAFICI ,REST...


2.200 €
или предлог цена
Денес 09:29Frizideri

se prodavat dva frizideri vo odlicna sostojba.Edniot e na fioki zamrz...


1 €
или предлог цена
20 јул 18:14Pegla

Peglata e donesena od Svajcarija i e vo top sostojba. Raboti perfektn...


5.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Пегли

20 јул 09:15Pegla Satrap Super Profi

Prodavam profesionalna pegla donesena od svajcarija i e perfektna!


4.500 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Пегли

20 јул 09:15Masini za espreso delonghi rotel

Ima poveke masini za poveke inf na tel


7.000 МКД
или предлог цена
19 јул 08:54Pravosmukalka na voda beko

Tel za kontakt:077984776


2.000 МКД
или предлог цена
18 јул 14:28Sokovnik

Sokovnikot e kupen 3.000den.od setec i seuste e taa cena tamu. Rabo...


2.000 МКД
или предлог цена
14 јул 12:41Fondu Set kompleten

Prodavam Nov Elektricen Fondu set donesen od Svajcarija za 8 luge! Ko...


3.500 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Останато

12 јул 15:03Pumpa za voda / Пумпа за вода

Се продава половна пумпа за вода за појак притисок во системот. Многу...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јул 13:46OHMEX PROFESIONALNA PEGLA SWISS

Se prodava.


6.500 МКД
или предлог цена
07 јул 09:06Zepter cleanSy

Se prodava pravosmukalka na voda Zepter cleanSy.


120 €
или предлог цена
07 јул 09:05Рачен блендер

- За мешање, исцедување и дробење - Лесно работење со едно притискањ...


1.100 МКД
или предлог цена
06 јул 15:03SILVERCREST - Мини запечатувач за кеси

- Ја одржува храната свежа и ароматична подолго - Погоден за пластич...


300 МКД
или предлог цена
06 јул 15:03SILVERCREST - Тостер

- Функции: функција за одмрзнување, загревање и запирање. - Потрошув...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јул 17:56SILVERCREST - Електрична машина за нарежување

- Лесно сечење леб, филета, сирење и зеленчук. - Електричен режач од...


04 јул 17:51SILVERCREST - Цедилка за овошје

-Да се ​​подготват свежо исцедени сокови. -Соковник со 2 шишарки за о...


750 МКД
или предлог цена
04 јул 17:37SILVERCREST - Соковник 800W

- Се вклопува веднаш, не е потребно претходно да се сече овошјето или...


1.750 МКД
или предлог цена
04 јул 17:27SILVERCREST - Електрично ренде 5 во 1

- 5 тапани инсерти со нерѓосувачки челични сечила за режење, мелење и...


1.750 МКД
или предлог цена
04 јул 17:18Pegla Philips Mini

Prodavam pegla Philips Stewardess mini donesena od svajcarij i raboti...


1.000 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Пегли

01 јул 10:30Masina za kafe KRUPS

Se prodava masina za kafe KRUPS vo odlicna sostojba. Cena po dogovor...


120 €
или предлог цена
19 јун 10:29Gorenje Фриждер

Одлично сочуван Фриждер Gorenje, со мала комора. Инфо. 075 866 870


2.500 МКД
или предлог цена
10 јун 22:30Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black

Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black, 1250 W, 3 степена на ...


80 €
или предлог цена
25 мај 23:35Elektricen sporet

Dobra sostojba ne e mnogu koristen cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Апарати за домаќинство / Шпорети

23 мај 12:47Molzacka za kravi kozi

Molzacka za kravi kozi


150 €
или предлог цена
01 мај 23:29Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda

Aparati (Dispanzeri) za Ladna i Topla Voda Najgolem izbor-Najdobri c...


3.490 МКД
или предлог цена
20 апр 21:48PECKI i oprema FORTIS

FORTIS oprema po hasap sistem za pecenje na beli peciva.Pecka za pece...


По Договор
или предлог цена
05 апр 15:23Masina za perenje alista

Se prodava masina za perenje alista Favorit Masinata funkcionira, no...


2.500 МКД
или предлог цена
20 јан 22:06Grundig машина за кафе

Се продава Grundig машина за кафе машината е Германска добро зачува...


50 €
или предлог цена
14 дек 10:17Philips готвач на пареа

Нов готвач на пареа, купен на 30.11 со гаранција, еднаш употребен.Гот...


2.600 МКД
или предлог цена
11 дек 00:21Se prodava frizider marka INDESIT

Se prodava kombiniran frizider marka INDESIT so dimenzii 175-55-60.Fr...


1.000 МКД
или предлог цена
07 ное 14:52SILVERCREST - Електрична мелница за кафе

- Направете свое ароматично мелено кафе со само едно притискање на ко...


1 МКД
или предлог цена
28 окт 00:27Машина за перење

Машина за перење во одлична состојба.Ставено нов електромотор 071395...


4.500 МКД
или предлог цена
23 окт 17:34Нов Самсунг digital inverter, фрижидер

нов, неупотребуван фрижидер тел.077845887, може и на вибер


29.900 МКД
или предлог цена
14 авг 09:28100 % ispravna

Sirine 60 cm ,dobro odrzavana


8.500 МКД
или предлог цена
11 фев 08:26Фрижид

Исправен фрижидер,дел за одржување 324 со замрзнувач 160,висина 190 ,...


1.200 €
или предлог цена
17 дек 22:53Friteza

Se prodava friteza mnogu malku koristena Odlicno funkcionira i rabot...


1 МКД
или предлог цена
02 дек 23:45Bojler 10 litra - Bakarno kazance

Se prodava Bojler so garancija od 30 godini


2.300 МКД
или предлог цена
06 ное 10:40Otvarac za konzervi

Se prodava otvarac za konzervi kupen od germanija i nikojpat ne upot...


10 €
или предлог цена
09 окт 23:51Се продава скоро нова печка на дрва малку користена

Се продава скоро нова печка на дрва малку користена. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
01 окт 17:32Машина за Кафе со КАПСУЛИ " RoHS K-fee "

Машината e 220-240V 50Hz 1455W работи со капсули сите видови на кафињ...


2.500 МКД
или предлог цена
26 јул 20:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам