Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Uslugi so mini bager iskopi

Sekakov vid na uslugi so mini bager vo strumicko i transport so kam...


25 €
или предлог цена
19 јул 08:54BUDOZER CATERPILAR D5 PERFEKNA SPREMNA ZA RABOTA

BULDOZEROT E VO ODLICNA FORMA KAKO NOVA NAPRAVEN GOLEM SERVIS P...


19.500 €
или предлог цена
18 јул 11:12BAGER GUSENICAR ODLICEN NOVO PODVOZJE SPREMEN ZA RABOTA

BAGEROT E VO EKSTRA SOSTOJBA REDOVNO ODRZUVAN NOVI LANCI NA DVETE S...


11.800 €
или предлог цена
18 јул 11:12RASPRODAZBA NA DAMPERSKI GUMI PO FABRICKI CENI

20.5-25 24PLATNA 460EU 17.5-25 20PLATNA 360EU 14.00-24 24 P...


По Договор
или предлог цена
15 јул 10:39SLEP-VLECNA SLUZBA - 24/7-BARAJTE SLOBODNO**CITY AUTO**

SLEP-VLECNA SLUZBA CITY AUTO STRUMICA RASPOLAGAME SO - 3 - VLECNI ...


14 јул 13:32Man TGA 400 KRAN KIPER

MAN TGA 400 Kran Kiper Poveke info: 070214534 Boris


27 јун 13:23Masina za betonski bekaton elementi TEZGULLER 2098 2012

Masina za betonski bekaton elementi TEZGULLER 2098 2012 godina Za p...


25 јун 21:53KALAPI ZA BEKATON IVICNJAK TEZGULLER 508 MASINA

KALAPI ZA MASINA ZA BETONSKI ELEMENTI TEZGULLER 508 - DUPLO T - NEPRA...


25 јун 21:52Bager Kubota 1.5T

Nov uvoz vo top sostojba na 2800h rabotni


По Договор
или предлог цена
23 јун 10:22Jcb Utovarac

Nov uvoz vo ispravna sostojba vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
23 јун 10:22Merlo manitu CAT JCB

Teleskop 13m CAT nov uvoz vo ekstra rabotna sostojba


По Договор
или предлог цена
23 јун 10:22Багер Caterpillar

Caterpillar 312 Машина подготвена за работа, во одлична состојба, мно...


19 јун 23:24Багер ОКА

O&K RH6 Машина со воздушно ладење, со нови ланци, користени само 150 ...


19 јун 23:20Булдожер Caterpillar 6DH

Машина 6DH од најголемите, со скоро нов нож, со сменети и нови ланци ...


19 јун 23:16Багер Komatsu 290

Багер до корпа 1,4 м3, во перфектна состојба. Многу брза и економочна...


35.000 €
или предлог цена
19 јун 23:12Булдожер Caterpillar 8D

Машина средена веднаш за работа, со нови ланци и ново ролни и папучи....


19 јун 23:07Булдожер Caterpillar 5D

Машина веднаш спремна за работа, со добар нож и многу здраво подвозје.


16.000 €
или предлог цена
19 јун 23:03Булдожер Caterpillar 5DH

Машина 5DH од најголемите. Комплетно спремна за работа, многу моќна м...


20.000 €
или предлог цена
19 јун 23:00Булдожер Caterpillar 5D

Машина во перфектна состојба, веднаш спремна за работа. Има речиси но...


18.000 €
или предлог цена
19 јун 22:51Valak Labordini dizel

1T valak vo ekstra soatojba za poveke detalina tel 078 888 442


По Договор
или предлог цена
14 јун 20:16Bopkat bager

Na 800h rabotni top sostojba


По Договор
или предлог цена
14 јун 20:16Viluskar Manitou 4x4 odlicen

Prodavam viluskar Manitou vo odlicna sostojba. Viluskarot ima signali...


06 јун 14:27Iskopi so mini bager - strumichko

Вршиме ископи и рамнење со мини багер во струмичкиот регион, за повеќ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 13:00Scania

Se prodava scania 2002 godina registrirana do 22/07 i poluprikolka kr...


04 јун 16:29Се продава Виљушкар

Toyota Electric Salonac 2.5 toni Висина на дигање 6метри Цена по д...


02 јун 13:00Prodavam aluminski rezervoar od 600L

Aluminski reservoir komplet koristen.


24 мај 15:22Uslugi so mini bager rent

Sekakov vid na uslugi so mini bager poveke inf na brojot


30 €
или предлог цена
08 мај 09:35BANDASI ZA NISKONOSECA PRIKOLKA 8.25-15

GLEDAJ SLIKI.NAVEDENATA CENA E ZA DVATA BANDASI VKUPNO.


7.000 МКД
или предлог цена
29 апр 17:24ZASTAVA

ZASTAVA ISTECENA REGISTRACIJA NOVI GUMI NOVI AKUMULATORI CENA PO DOGO...


29 апр 15:53Paletarki-Viljushkari racni 2.5ton. i 1.5ton.

SE PRODAVAAT RACNI VILUSHKARI, VO ODLICNA SOSTOJBA, DONESENI OD SWISS...


20 апр 21:48Prodavam guma 23.5-25

Gumata e od kinesko poteklo so 20 platna.


14 апр 21:03Masina

Info na tel:070 253 253


15.000 €
или предлог цена
17 фев 18:04Kompresor

Info na tel:070 253 253


17 фев 18:04Betonera

Info na tel:070 253 253


23.000 €
или предлог цена
17 фев 18:04Grejfer

se prodava grejfer so prodolzetok izvaden od liepherr vo ispravna sos...


600 €
или предлог цена
05 фев 11:29Se prodava MANITOU MRT 1432

Se peodava Manitou mrt 1432 proizvedena 2004 registrirano so 6500cas...


18 јан 14:43Polovni Motori za site tipovi na Bageri JCB, CAT,

JCB Komatsu Liebherr CAT


11 јан 10:27DAMPERSKI GUMI 20.5-25

24 PLATNA


По Договор
или предлог цена
03 дек 10:41DAMPERSKI (BAGERSKI) GUMI 14.00R24

24 PLATNA


По Договор
или предлог цена
18 ное 17:44GUMI SO BANDASI 16.00-24 DAMPERSKI

SE STO VI E POTREBNO OD 16.00-24:NADVORESNI,VNATRESNI I BANDASI. NA...


11 ное 09:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам