96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Industriska Digalka do 5,5 toni (Флашенцуг)

Се продава индустриска дигалка до 5,5 тона во одлична состојба може д...


300 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Masina za pakuvanje na peleni, salfeti, toaletna...

Avtomatska pnevmatska italijanska masina za pakuvanje na peleni, salf...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:15KOTEL ZA PARNO NA DRVO "MEGAL" BUJANOVAC -MOKJNOST 40KW

SE PRODAVA KOTEL ZA PARNO NA DRVA,MARKA "MEGAL" - BUJANOVAC, SO MOKJN...


23.000 МКД
или предлог цена
22 јул 19:17Profesionalna masina za perenje / peralna NOVA

На продажба е нова индустриска машина за перење - Fagor Industrial LA...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE PERALNA

Се продава професионална машина за перење: STAHL ATOLL 220 * 24...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51PROFESIONALNA SKARA GRILL

Ви нудиме скара од познатиот светски бренд: Lincat. Карактеристики н...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51INDUSTRISKI PERALNI SUSARI I VALJACI

Се продаваат индустриски машини за перење од брендовите - PRIMUS, MIE...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51Profesionalna masina za casi - NOVA

На продажба се професионални машини за перење на чаши. SMEG UG405D...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51INDUSTRISKA MASINA ZA SUSENJE / SUSARA

За продажба: Професионална машина за сушење - Electrolux T4250 ...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51Професионални машини за перење, сушење и пеглање.

Се продаваат индустриски машини за перење од брендовите - PRIMUS, MIE...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:51Pumpa za voda KSB

Se prodava polovna ispravna pumpa za voda marka KSB germanija komple...


111.111 €
или предлог цена
19 јул 07:59Ланчаници

Повеќе типови на ланчаници тип А изработени од материјал C45. За п...


1 €
или предлог цена
19 јул 07:59PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE / PERALNA

На продажба е индустриска машина за перење: Бренд - LAVAMAC Модел...


1 €
или предлог цена
16 јул 08:41Seckalka drobilka za slama,lucerka treva

Izrabotuvame masini za seckanje slama.Slamata ja drobi mnogu sitno po...


1 €
или предлог цена
11 јул 16:14Pecatarski masini rasprodazba mozna i zamena

Rasprodazba na pecatarski masini moze i zamena za bilo sto dajte ponu...


1 €
или предлог цена
10 јул 16:53Profesionalna masina za perenje / peralna

На продажба е индустриска машина за перење: Electrolux W4300H *...


1 €
или предлог цена
28 јун 10:11Masina za gazirani pijaloci

Se prodava ispravna masina za gazirani pijaloci Tel 078 525 923


400 €
или предлог цена
27 јун 15:34Elektro motori

Se prodava elektro motor 7.5kw


111 €
или предлог цена
24 јун 09:50Valjak za peglanje NOV

Се продава нова професионална машина за пеглање - Primer PS140-25 ...


1 €
или предлог цена
21 јун 10:22INDUSTRISKA PEGLA - VALJAK ZA PEGLANJE

Се продава индустриски ваљак за пеглање MIELE HM21-140 - 1,40 ...


1 €
или предлог цена
21 јун 10:22PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE / PERALNA

Се продава професионална машина за перење: Schulthess WEI 100 *...


1 €
или предлог цена
17 јун 13:09Hotelska centrifuga Susara Rimat

Prodavam hotelska susara centrifuga RIMAT YUGOSLAVIA Za poveke info...


600 €
или предлог цена
15 јун 12:14Profesionalna masina za perenje casi

На продажба се професионални машини за перење на чаши. DIHR GW10 ...


850 €
или предлог цена
15 јун 09:07Elektromotor/Електромотор 30kw 2900 rpm

Se prodava elektromotor LEROY-SOMER 30kw 2900 rpm vo odlicna sostojba


800 €
или предлог цена
31 мај 12:07Profesionalna masina za perenje / peralna

Се продава индустриска машина за перење - Electrolux W3300H * 33 к...


1 €
или предлог цена
25 мај 13:59INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE / PERALNA / ПЕРЕЊЕ

Се продава професионална машина за перење: FAGOR LA13 * 14 кг ...


1 €
или предлог цена
25 мај 13:59Hidraulicni klipovi

Се продаваат 4 хидраулични клипови, со еднострано дејствие. Клиповите...


1 €
или предлог цена
09 мај 10:57Industriska masina za perenje - peralna

Се продава индустриска машина за перење - GIRBAU HS6017 * 17,5 ки...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:48NOVA PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE PERALNA

Се продава професионална машина за перење: ADC EWS 40 * 18/20 к...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:47Profesionalna masina za sadovi / casi

На продажба се нови модели машини за садови и чаши - хауба. Модел ...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:47Profesionalna masina za sadovi i casi HOBART

На продажба е професионална машина за садови и чаши. Бренд - HOBAR...


1 €
или предлог цена
29 мар 16:02Profesionalna masina za perenje

На продажба е професионална машина за перење: Primus FX135 * 13...


1 €
или предлог цена
22 мар 13:52Hidraulicna pumpa hidroulicna pmpa

Nova hidraulicna pumpa, ne koristena od brendot "HEMA" 16.8 cm3 250 b...


100 €
или предлог цена
20 мар 19:30Valjak za peglanje - pegla

Се продава професионален ваљак за пеглање - MIELE PM1214 * 1,4 мет...


1 €
или предлог цена
18 мар 10:15Valjak za peglanje - 1.6 metar

На продажба професионален ваљак за пеглање: 1. Miele SR32-160 *...


1 €
или предлог цена
10 мар 09:52Seckalka drobilka za slama,lucerka.spremna za peleti

Seckalka


1 €
или предлог цена
06 мар 08:28Grafitni Cetkici i Cetkodrzaci

Продажба на графитни четкици и четкодржачи од модели: BG,EG,А-4S,3G,5...


1 €
или предлог цена
04 мар 09:50kaisi- remeni za vo industrija

Prodazba na poveke tipovi na kaisi , klinesti, nazabeni, varijatorski...


1 €
или предлог цена
04 мар 09:50Industriski lageri

Prodazba na industriski lageri od svetski renomiranite firmi: GPZ ...


1 €
или предлог цена
04 мар 09:50semerinzi za industrija

Prodazba na semerinzi za vo industrijata Kontakt od ponedelnik do pe...


1 €
или предлог цена
04 мар 09:50Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам