Кавадарци
                           
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


78.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 17:58Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА

Се продава куќа со комплетна површина од 430м2 и дворна површина од 4...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 14:37Se Prodava Sprat od Kukja+Potkrovje

Se prodava sprat od semejna kukja so potkrovje i poseben vlez, so pov...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 14:37Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 12:37kuka

se prodava kuka vo vatasa povece inf:076 564 621 ili 075 848 942


50.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

13 јан 17:55Se prodava kukja ili zamena za stan vo Kavadarci ili Skopje

Namestena tip top, se novo nikogas ne vselena, na ul. Metodi Djunov D...


115.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

13 јан 16:24kuka vo centar ekstra cena za plakanje vo kes

Kucata e odalecena samo 200 metri od gradskiot plostad,se naogja na g...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

13 јан 00:22Продавам викенд/куќа на Тиквешко Езеро

Идеална локација со поглед кон Тиквешко Езеро . Нова градба Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

12 јан 18:20ekstra realno

POGODNA ZA DELOVEN PROSTOR KANCELARII,AMBULANTA,ZA IZDAVANJE POD ZAK...


164.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

11 јан 17:22КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

КУЌАТА СЕ НАОЃА ВО ЦЕНТРАЛНОТО ПОДРАЧЈЕ НА КАВАДАРЦИ ДО ПОЛИЦИЈАТА В...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

06 јан 00:33Kuca Vatasa

Se prodava kuca vo selo Vatasa HITNO. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

04 јан 20:29куќа со два влеза 200m2

Се продава куќа со два влеза 200 м2, уредено дворно место 118м2, п...


95.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

03 јан 23:40Куќа на Тиквешко езеро

Се продава куќа на Тиквешко езеро на Ресавски пат-криви дол. Ве мола...


55.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

27 дек 13:15Kukja Galerija

Se prodava nova nenamestena kukja Galerija. Kukjata ima 3 spalni sobi...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

26 дек 13:45КУПУВАМ КУЌА

Информации на тел.број 078 262 700


50.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

24 дек 13:40Kupuvam kuca

Kupuvam sprat od kuca do 70m² prazen cena po dogovor


1.000.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

23 дек 18:09Kupuvam kuca

Kupuvam kuca vo kavadarci ili vatasa


35.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

17 дек 18:26Вила со поглед

Се издава вила со базен, надворешен бар на 8 км од градот Кавадарци, ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

12 дек 18:16KUPUVAM KUCA ILI PLAC

Kupuvam Kuca, ili plac (150~350m2)vo Kavadarci Tel. Za kontakt 0722...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

06 дек 17:19SE PRODAVA MNOGU UBAVA VIKENDICA HITNO

SE PRODAVA UBAVA VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO NA DVA SPRATA SO STRUJA...


31.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

21 ное 15:55Se prodava kuka

Nov centar pod avtobuska moze i namestena komplet 2 sprata 2 kujni 2 ...


60.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

09 ное 19:16Vikendica

Vikendicata e vo selo Seskovo Kavadarci. Legalizirana so voda i struja


5.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

09 ное 11:49Се издава куќа за краток или подолг престој.

Слободна од средина на ноември. Внатрениот дел на куќата содржи ку...


10.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

05 ное 17:30Se prodava kukja vo Kavadarci, Се продава куќа во Кавадарци

Se prodava vednas vseliv del od kukja... Prizemje i podrum 100 100...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

13 окт 14:20SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA KUCA VO KAVADARCI ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

29 сеп 09:12Kuka / Karabina 200 m2 i dvor 300 m2

Се продава Куќа/Карабина во центарот на градот. Куќата е лоцирана во...


49.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

24 сеп 19:15Se izdava sprat od Kuka 100m2

Spratot e renoviran namesten so eelemnti i pogoden za ziveenje, green...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

17 сеп 19:24ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РОСОМАН

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО РОСОМАН КУЌАТА Е НАМЕСТЕНА И ИМА 3 ПЛОЧИ СО ...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Куќи / Вили

16 сеп 09:18Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul.Mirce Acev. Na dva kata po 64m2 i dvorno mesto ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

02 сеп 14:37Куќа карабина

Се продаваат станови во изградба на ул. Клинска. Зградата има сопстве...


700 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

31 авг 11:55Kuca vo vatasa

Hitno i povolno se prodava kuca vo vatasa


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

03 авг 23:02Kupuvam kukja

Kupuvam kukja vo kavadarci do 25.000evra Kontaktirajte me na viber :...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

20 јул 20:07Kuka so hortikulturno ureden dvor

Се продава куќа во Кавадарци на 2 спрата(142м2) и хортикултурно уреде...


95.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

20 јул 12:58Купувам нива, плац или куќа во Чемерско или Горна Бошава

Купувам нива, плац или куќа во Чемерско или Горна Бошава


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

19 јул 13:58manastirec kuka

kuka vo manastirec 100 m2 i dvorna povrsina od 800 m2 kaj studenata c...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Куќи / Вили

17 јул 11:56КУКА во ВАТАША

Куќата се наоѓа спроти стара амбуланта. Не е измачкана. Цена по догов...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

16 јун 10:34Se prodava kuca

Se prodava kuca na Ul bosko buha br 5 Za podetalni infotmaciji jav...


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

01 мај 07:05Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Orce Nikolov, okolu 180 kvadrati, i dvorna ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

19 фев 18:55Се продава куќа во Кавадарци

Се продава куќа во Кавадарци над Таска. Опремени 3 спрата со три разл...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

11 фев 13:00Se prodava kukja

Ima parno greenje


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

09 фев 13:00Страна 1 од 3