Кавадарци
                           
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Stan 105m2 vo Gradski Park

Se prodava nov stan vo gradski park vo Kavadarci so povrsina od 105m2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:00Промовирано

SE IZDAVA POVOLNO NAMESTEN STAN NA SUPER LOKACIJA

IZDAVAM STAN . BROJ ZA KONTAKT E ISKLUCIVO 070 917 894. 070 917 894 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 02:55СТАН ВО КАВАДАРЦИ

Се издава наместен стан во центарот на Кавадарци Станот се наоѓа на ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 16:00Nov Stan 105m2 vo Gradski Park

Se prodava nov stan vo gradski park vo Kavadarci so povrsina od 105m2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:00Се издава новоизграден и новонаместен апартман во нов центар

Станот е нов, со комплет нова техника, апарати за домаќинство, нова к...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 11:58Se izdava kompletno namesten stan vo strog centar Kavadarci

Se izdava kompletno namesten stan vo strogiot centar na Kavadarci lok...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 09:03PRODAVAV STAN VO CENTAR

Prodavam stan vo centar na Ul.Ilindenska 115 vo Kavadarci (nad Street...


999.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 06:58Купувам стан

Купувам стан од 55 до 70 м2 понова градба или стар ама реновиран. Да ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 јан 19:28* СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава комплетно наместен двособен стан на 1ви кат во куќа со посе...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 јан 19:19* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА - ЗА КРАТОК И ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ *

Се изнајмува комплетно наместена гарсоњера во приземје на зграда. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 јан 19:19SE PRODAVA STAN 80M2 VO 12 KATNICA

SE PRODAVA STAN OKOLU 80M2 UREDEN LOKACIJA 12 KATNICA VO NOVIOT C...


50.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 јан 10:07Купувам стан во Кавадарци

Купувам стан, стар,реновиран или нов од 55 до 60м2. Телефон за конта...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 јан 21:11Se iznajmuva renoviran i kompletno opremen stan

Stanot se naoga vo noviot centar do restoran Ekskluziv.Renoviran ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 јан 11:17Se izdava namesten stan 110m2 Kavadarci

Se izdava namesten stan 110m2 ---Za poveke info zvonete na ovoj br...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 јан 00:44Se prodava stan vo S.Konopiste

Се продава стан во с.Конопиште.


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

17 јан 14:51Se izdava kompletno namesten stan.

Se izdava kompletno namesten stan vo nov centar nad Ika sport. Tel z...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

16 јан 11:41Se izdava stan vo noviot centar

Se izdava stan Broj za kontakt 078/312-868


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

16 јан 09:08СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Се продава стан во строгиот центар на градот ,позади хотел Балкан ,н...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 јан 10:55Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


15.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 јан 11:01Se izdava stan nov centar

Se izdava kompletno namesten stan vo noviot centar nad i-ka sport. Te...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 јан 21:24Се издава екстра наместен стан

Се издава комплетно наместен стан од 71м2 во Кавадарци, на Бул. Цвета...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 јан 16:30Издавам стан во Кавадарци / Izdavam stan vo Kavadarci

Издавам комплетно наместен стан со следниов распоред: - 1 дневна - 3 ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 јан 09:12Izdavam Stan

Se izdava stan nova gradba od 80kvadrati so ili bez mebel. Cena po Do...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 дек 13:00Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava kompletno namesten stan vo zgradite Belka. Opremen so klima...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 дек 15:38Kupuvam stan

Kupuvam stan vo noviot centar okulu 70 kvadrati.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 дек 12:21СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Се продава стан во строгиот центар на градот под домот на културата ....


35.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 дек 12:47СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА КРАТОК ИЛИ ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ

Се Продава и издава стан за краток или подолг престој, 5 спрат ,4...


900 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 дек 11:25Kupuvam Stan vo Kavadarci

Kupuvam Stan vo Kavadarci Min. da ima 1dnevna 1spalna i 2detski 072...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 дек 21:25Izdavam stan vo Kavadarci

Se izdava 100m2 stan,komplet namesten so parno greenje,ima3 spaln dne...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

05 дек 20:38Se izdava stan vo sileks zgradite

se izdava stan na 2ri kat vo sileks cena po dogovor Broj za kontakt...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 дек 08:39Се издава стан во нов центар

Се издава стан во нов центар, целосно уреден и веднаш вселив. Стано...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 дек 18:25Se izdava soba za edna osoba

Sobata e kompletno renovirana i opremena .


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 ное 18:28СЕ ИЗДАВААТ АПАРТМАНИ - СОБИ - СТАНОВИ

КРАТОК ПРЕСТОЈ 10еу!!!!!!!!!!!!!!!!! ЦЕНИ НАЈПОЛОВНИ ЗА ВАС СПОРЕД...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 ное 14:50Се продава СТАН

Се продава стан во новиот центар ,Кавадарци. За повеќе информации ја...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 ное 15:09Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje, trosoben, vo zgradata ima lift...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 ное 16:59Se izdava stan

Stanot e vo noviot centar na 4 ti sprat,so ekstra pogled na gradot i ...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 ное 14:25KUPUVAM STAN VO KAVADARCI

ZVONI NA VIBER


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

07 ное 17:36Se izdava stan

Povekje info na 070383322


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 ное 03:28* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава комплетно наместен трособен стан во приземје на куќа, со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

27 окт 09:25Се издава стан

Станот располага со дневна со кујна и спална соба.Локација: Веднаш по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 окт 12:09SE IZDAVA STAN VO SKOPJE

SE IZDAVA STAN VO SKOPJE (AERODROM) OD 101M2.STANOT E NA 8-KAT SO LIF...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 окт 09:03Страна 1 од 4