Кавадарци
                           
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA PROSTOR OD 20 M2 KAVADARCI CENTAR

DUKJANOT E POGODEN ZA: - BUTIK - TURISTICKA AGENCIJA - ADVOKATSKA/...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

Се издава дуќан на Градски Зелен Пазар

Се издава дуќан во центарот на градот, на Градски Зелен Пазар на ул. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 23:37Дуќан

Се издава дуќан во Ваташа на главната улица погоден за маркет,кладилн...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 21:03Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 14:42SE IZDAVA PROSTOR OD 20 M2 KAVADARCI CENTAR

DUKJANOT E POGODEN ZA: - BUTIK - TURISTICKA AGENCIJA - ADVOKATSKA/...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Se izdava dukjan na odlicna lokacija

Dukjanot se naodja vednas do gradskiot muzej kaj javorot.55 kvadrati....


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 04:33Se izdava dukjan 18m2 strog centar

Se izdava dukjan 18m2 strog centar Kavadarci (stara avtobuska stanica...


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

16 јун 17:01Се издава дуќан

Се издава дуќан од 12m2 со тоалет на ул.Мито Хаџи Василев бр.35 во ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

16 јун 15:37СЕ ИЗДАВА ДУЌАН, СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава дуќан 21 м2 во строгиот центар. Реновиран, со тоалет, зашти...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

16 јун 13:59Deloven prostor 200m2

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot na ulica Cano Pop Ris...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

15 јун 14:20SE IZDAVA DUCAN VO CENTAROT NA KAVADARCI

Se izdava ducan vo centarot na kavadarci povolen za frizernica kancel...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

15 јун 09:08Se izdava deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo zgradite lepotici, za poveke informacii 07...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

14 јун 19:33Се издава и продава гостилница МАЏИРКА ( кај АПАШ )

Се издава и продава гостилница МАЏИРКА ( кај АПАШ ) спроти салата ПАР...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

14 јун 10:04SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor od 70 m2 vo strogiot centar pozadi KIT-GO.


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

13 јун 17:15Se izdava dukjan vo noviot centar vo kavadarci

-----------------Се Издава---------------- Деловен простор од...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

09 јун 17:15SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR DUKAN

Se izdava dukan od 40m2 Dukanot se naoga na ul Resavska br 20 Objek...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

06 јун 15:59Izdavam deloven objekt 30m2

Iznajmuvam i prodavam deloven objekt na ul.Bul.Makedonija-Belka - na ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

02 јун 14:24Se prodava deloven objekt 217m2-VATASA

Se prodava deloven objekt vo Vatasa na glavna i mnogu frekfrentna uli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

31 мај 11:28Се издава комплекс во новиот центар во Кавадарци.

Се издава комплекс во град Кавадарци. Големина: 30m² Инсталација:Стр...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

26 мај 20:14Se izdava dukjan vo noviot centar vo kavadarci ducan dukjan

Се издава дуќан во град Кавадарци. Големина: 30m² Инсталација:Струја...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

21 мај 11:56se prodava dukan vo noviot centar

se prodava dukan vo noviot centar na gradot (poraneshno decki 2)........


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

09 мај 22:42Se izdava dukjan 170 m2

Se izdava dukjan nad vataskata posta.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

23 апр 11:42Се издаваат два идентични дуќани на одлична локација

Се издаваат два дуќани во одлична состојба. Исто така постои и можнос...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

18 апр 18:29ДУЌАН

Се изнајмуваат два дуќани Локал 2 и Локал 3 Дуќаните се со посебен с...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

11 апр 22:26Se izdava ducan vo centar na kavadarci

Se izdava deloven prostor 34m2 vo centar vo kavadarci objektot e nov ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

20 мар 18:01Se izdava deloven prostor

Се издава или продава дуќан во новите згради кај градски парк над дис...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

17 мар 15:03Se iznajmuva dukjan vo centarot vo Kavadarci

Renoviran dukjan na ulica Ilindenska br 33.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

21 ное 08:52DUKAN SO EXTRA LOKACIJA!!

Se izdava novoizgraden dukan od 40m2 na extra lokacija na glavna ulic...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

09 ное 08:18Se iznajmuva strit fud

Se iznajmuva strit fud pozadi stopanska banka moze komplet so oprema ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

26 сеп 22:06SE IZDAVA DUKAN 100m2

se izdava dukan 100m2 vo centarot na kavadarci na ul.Tikvesko vostani...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

15 сеп 09:35Se iznajmuva dukan vo centar na Kavadarci.

Дуќанот е од 25м2 се наоѓа во центарот на град Кавадарци во поранешен...


230 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

20 авг 19:22Se izdava dukan

Se izdava dukan od 150m2 vo Kavadarci .Dukanot se naogja nasproti spo...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

17 авг 16:56СЕ ИЗДАВА

Се издава дуќан на ул.7 септември спроти музејот Цена по договор Те...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

10 авг 20:52SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 22 M 2 NA UL ILINDENSKA BR 113 VO KAVADA...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

22 јул 20:54Се издава деловен простор 60м2

Се издава деловен простор 60м2 на улица Мито Хаџивасилев Јасмин, под ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

05 јул 10:29Се продава дуќан во Кавадарци

СЕ ИЗДАВА ,Се продава дуќан во Кавадарци , на атрактивна локација . ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

08 јун 15:40Se prodava dukjan od 46m2

Se prodava dukjan od 46m2, pozadi t.a super travel.


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

03 апр 19:52Dukan na zelen pazar

Se izdava dukan vo Kavadarci, lokacija Zelen pazar. Povrshina 20m2+ 1...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

22 мар 17:14Se prodava dukjan vo strog centar

Se prodava dukjan vo strog centar na Kavadarci pozadi market KIT-GO. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

28 јан 13:25Se izdavaat dukjani

Se izdavaat dukjani na ul.goce delcev kaj gimnazijata br. za kontakt ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

02 јан 20:52Se iznajmuva dukan

Se iznajmuva dukan vo novata zgrada blizu gradskiot park Kontakt 071...


9.999.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

02 дек 22:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам