Кавадарци
Подкатегорија:
                   
69 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат маси и столици

Масите се со димензии 75x67x110 и истите се железни ногари и дрвена п...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

11 мај 10:17Трпезариска маса со шест столови

Se prodava odlicno socuvana trpezariska masa so dodatoci od dvete str...


4.990 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

10 мај 22:12SIMPO garnitura

Garniturata e vo dobra sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
10 мај 09:54Garnitura, sedmosed

Sedmosedot e vo ispravna i odrzana sostojba, nema golemi ostetuvanja ...


120 €
или предлог цена
08 мај 11:26Masa za dnevna soba

Masa dobro ocuvana.


2.200 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
2.700 МКД
Кавадарци

Дневна соба / Маси

07 мај 20:50Garnitura za sedenje -sedmosed

Prodavam garnitura za sedenje neodamna tapacirana 12000 den. Prodav...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
07 мај 20:49Klub masa so staklo

Se prodava očuvana masička so staklo. 072 218 986


2.200 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
2.700 МКД
Кавадарци

Дневна соба / Маси

07 мај 20:48Plakar, regal

Plakar, regal so vitrina. Kako nov. 4-delen, na slikata se prikažani ...


11.000 МКД
или предлог цена
07 мај 20:48Trosed so fotelja i taburetka

Se prodava trosed so fotelja i taburetka


2.300 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.600 МКД
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

07 мај 20:46Vitrina

Vitrina ocuvana povolno


2.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 МКД
07 мај 20:46Agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura so dimenzii 200mm x 2700mm vo dobra sosto...


8.500 МКД
или предлог цена
07 мај 13:53Regal

Se prodava extra zacuvan regal, cena po dogovor! Tel.za kontakt 077 9...


По Договор
или предлог цена
07 мај 12:14GARNITURA VO CISTA GOVEDSKA KOZA KAKO NOVA

Garniturata é od cista govedska koza. kompletot sodrzi trosed i dv...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
05 мај 14:21KLUB MASICKI PO SUPER CENA

Komplet masicki od drvo za ureduvanje dneven prostor. Masite se 3 ...


750 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

05 мај 14:19ОРМАР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!

Ормарот е од иверица и е во одлично зачувана состојба!


1.800 МКД
или предлог цена
05 мај 14:17KOMODI OD DRVO

Komodite se od masivno drvo vo cenge boja. Voopsto ne se osteteni I s...


2.800 МКД
или предлог цена
05 мај 14:17Се продава тросед и двосед

Се продава тросед и двосед користени, доста зачувани, не се оштетени ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

03 мај 19:42Се продава

Се продава двосед и две фотељи во одлична состојба,многу малку корист...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Двоседи

03 мај 11:11Garnitura De Marco - od Simpo

Se prodava garnitura trosed, dvosed i fotelja De Marco od Simpo stara...


19.000 МКД
или предлог цена
18 апр 16:14Trosedi 2 reparirani

Se prodavaat 2 trosedi reparirani kako novi malku koristeni...cena 80...


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

24 мар 18:53Фотељи

Црни 5 фотељи 071250230


500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

25 фев 12:56Simpo garnitura

Се продава СИМПО гарнитура,тросед двосед и фотеља.Еко кожа.Од кој тро...


1 €
или предлог цена
14 дек 20:56Garnitura i klub masa

Se prodava garnitura i klub masa Garniturata 16000den Masata 5000den ...


21.000 МКД
или предлог цена
08 дек 20:27Користен мебел и телевизор

Електрична печка 4KW Собни врати бели, бука и бука со стакло - 8 пар...


По Договор
или предлог цена
04 дек 14:45Се продаваат тросед и двосед

Троседот и двоседот се во одлична состојба не се многу користени тапа...


200 €
или предлог цена
15 ное 10:34Komoda; Plakar; Regal

Se prodava regal.. Lice za kontakt: Blazo - 072422194


8.000 МКД
или предлог цена
01 ное 22:05Аголна гарнитура

Агол на гарнитура со димензии тросед×двосед - 280×240 sm и длабочина ...


9.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:52Dve fotelji i TDF dobro zacuvani

Se prodavaat dve fotelji i uste edna garnitura TDF povolno


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

24 сеп 13:53Masicka masa

Dekorativna masa izrabotena od masivno drvo.


2.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

16 сеп 00:07Гарнитура аголна седмосед со фотеља

Се продава половна гарнитура (аголен седмосед со фотеља). Троседот ...


6.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:13Се продава тросед и две фотелји

Се продаваат користени тросед и две фотелји, цена поволно


1 €
или предлог цена
03 сеп 10:46Klub masa

Се продава рачно изработена клуб масичка. - Плотната е иверка од 1...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Маси

24 авг 12:59Garnitura za sedenje i spienje

Trosed, dvosed i fotelja vo odlicna sostojba. Site se so mehanizam kl...


12.000 МКД
или предлог цена
10 авг 19:42Agolna garnitura

Se prodava agolna garnitura 2m so 1.8m dolzina i 0.8m sirocina Garni...


10.500 МКД
или предлог цена
30 мај 10:00Se prodava regal

Dolzina 4m visina 2m i 50sm dlabocina 60sm kontakt 075 917 913


200 €
или предлог цена
07 мај 14:46Se prodava garnitura dobro socuvana

Se prodava garnitura trosed dvosed i fotelija vo odlicna sostojba mal...


200 €
или предлог цена
07 мај 14:46Se prodavaat fotelii na spustanje

2 fotelji na spustanje za spanje dobro socuvani tel za informacii 075...


3.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Фотељи

05 мај 15:27Се продава регал

Се продава регал.Цена 5000 ден


5.000 €
или предлог цена
18 мар 07:46Se prodava petosed i klub masa,12 fotelji i 5 masicki

Se prodavaat 12 fotelji so 5 masi, pogodni za vikendici, dvor vo dobr...


По Договор
или предлог цена
02 мар 15:23Se prodava petosed i klub masa,12 fotelji i 5 masicki

Se prodavaat 12 fotelji so 5 masi, pogodni za vikendici, dvor vo dobr...


По Договор
или предлог цена
02 мар 15:22Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам