Кавадарци
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCHMITZ 2008 registrana

Odlicna sostojba. Registrirana do 01.02.2022. Novi gumi. Tel- 070 ...


85 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

Денес 11:52CISTERNA ZA MAZUT

PRODAVAM CISTERNA ZA MAZUT 1993 godina


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Кавадарци

Приколки

Вчера 10:08Se prodava prikolica 1.500kg

Se prodava prikolica so komplet dokumenti.Nosivost ima do 1.500 kg i ...


1.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

23 јул 13:55Izrabotka na Prikolka za kola

Prodavam novi prikolki za kola gi pravam po vasa dimenzija cena po do...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

23 јул 08:48KIPERKA STAS 2009 GOD 29M3

KIPERKA STAS 2009 GOD 29M3 KIPERKA STAS 2009 God 29M3 5300 KG M...


15.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

22 јул 15:26CERADA SCHMITZ 2008 GOD

SCHMITZ 2008 GOD REGISTRIRANA DO 12.2021 NOVI GUMI DUNLOP I CONTINE...


6.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

22 јул 15:26Fruehauf Tandem Prikolica Prikolka

Se prodava Fruehauf Tandem prikolka proizvedena 1997 godina vo odlicn...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

22 јул 11:54Golf 5 1.9 tdi zamena za poluprikolka

Kolata e vo odlicna sostojba reg.do 03.22 ima mnogu oprema,novi gumi ...


4.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

21 јул 18:53HIDRAULICEN KROV SO CERADA

HIDRAULICEN KROV SO CERADA ZA KIPER PRIKOLKA ILI ZA KIPER CETIRIOSOVI...


650 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

21 јул 15:50Ladilnik SCHMITZ

Se prodava ladnjaca SCHMITZ Vo Super Sostojba Registrirana na maked...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

19 јул 00:38Poluprikolka Kiper Benalu

Prikolkata e 1995 vo odlicna sostojba ima novi gurtni novi jastuci ko...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Кавадарци

Приколки

18 јул 12:22Poluprikolka kiper Langendorf odlicna sostojba

Se prodava poluprikolka kiper langendorf 6aluminumski bandasi so nov...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

17 јул 19:42THERMO KING CARRIER MAXIMA

THERMO KING CARRIER MAXIMA IPRAVNA SOSTOJBA IMA AVTOMATSKO PALENJE NA...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

15 јул 06:52KIPERKA Maerling. 2009 - Godina

KIPERKA Maerling. 2009 - Godina , 27 - Kubika , Aluminski Bandazi , ...


14.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

14 јул 14:31PRIKULICA

Maksimalna tezina koja moze da ja nose prikolkata e 1500kg.


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

14 јул 12:12Poluprikolka RENDERS 2004 20FT,30FT,40FT, 45FT

Moze Zamena za poluprikolka cerada. Poluprikolka RENDERS 2004 20FT,3...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

14 јул 10:49Traktorska prikolica so kip

Prodavam traktorska prikolica so kip (kipa na 3 strani), aluminiumski...


800 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

12 јул 19:22SE PRODAVA POLUPRIKOLKA SCHWARZMULLER MEGA

Se prodava poluprikolka Schwarzmuller mega 2007god novi gumi. Pove...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

09 јул 06:45KIPERKA KEMPF -2011 -Godina, 28 -Kubika

KIPERKA KEMPF -2011 -Godina, 28 -Kubika, Sopstvena Tezina -- 4.980 -...


16.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

07 јул 17:56Kipper Carnehl . 2014 - Godina

Kipper Carnehl . 2014 - Godina , 28 - Kubika , Sopstvena Tezina - ...


18.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

02 јул 12:23LADILNIK KOEGEL 2003

LADILNIK KOEGEL 2003 SO THERMOKING SB3 BROJ ZA KONTAKT:070207033...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

17 јун 06:04Se prodava sanduk za Mercedes ili Scanija

Se prodava sanduk za Mercedes ili Scania. Dolzina 6 metri. Poveke in...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

06 јун 18:59SAF Cela kolicka za Smit ili poodelno osovini

Komplet Cela kolicka za Smit prikolka SAF osovini ili poodelno Edna p...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

30 мај 16:33Prikolka

Se prodava prikolka vo ispravna sostojba, a moze i zamena za mala pri...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

28 мај 16:57Осовини за приколка

Итно се продаваат осовини за приколка, предната е со руда и софра а з...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

21 мај 20:28Kolicka prikolka

Prodavam kolicka Cena 1500 den


1.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

21 мај 07:39Se prodava poluprikolka kiper

Vo ispravna sostojba, moze zamena za mega poluprikolka


3.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 мај 08:10Se prodava poluprikolka

Vo ispravna sostojba, moze zamena za mega poluprikolka


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 мај 08:10PRIKOLKA KRONE 2003 godina

071219404 071219404 071219404


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

03 мај 19:20SE PRODAVA KOGEL 2011 (mega)

.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

30 апр 02:41PRODAVAM GPAVCINA "BPV" 2 KOMADA

CENA PO DOGOVOR


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

23 апр 11:16Poluprikolka Carnel

Poluprikolka Carnel Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

19 апр 14:34TOP CENA: PRIKOLKI SCHMITZ STANDARD 2018

ИЗВЕСТУВАЊЕ ! ПРИКАЖАНАТА ЦЕНА Е ЗА ЕДНА ПРИКОЛКА ! Се продаваат ...


18.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

19 апр 11:05osovini za polu prikolki SAF .BPV .MERCEDES .RO

osovini za polu prikolki SAF .BPV .MERCEDES .RO.Cena po dogovor 070 2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

19 апр 06:28Se prodava platforma

Vo ispravna sostojba, moze zamena za mega poluprikolka


2.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

10 апр 20:46SCHMITZ Kiperka 28 m3

Kiperki SCHMITZ 3 X Isti OSOVINA SE KREVA ALUMINIUMSKI BANDAZI ...


13.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

05 апр 21:54EISEL KIPERKA 28 M3 2009 GOD

EISEL KIPERKA 28 M3 2009 GOD OSOVINA SE KREVA GUMI 90 % SE DOBRI ...


15.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

05 апр 21:54Kiperka LANGENDORF

Kiperka Langendorf. 2011 Godina, Sopstvena tezina - 5.120 - kg. 25 -...


14.700 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

05 апр 21:53SCHMITZ Kiperka 29 m3

SCHMITZ Kiperka 32 m3 2008 Godina Osovina se kreva Aluminiuski ba...


13.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

05 апр 21:53KEMPF KIPERKA 30 M3

Kempf 35m3 2008 god 5300 kg sopstvena tezina 2 gumi Novi 4 gumi 4...


14.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Приколки

05 апр 21:53Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам