37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorna pila Mcculloch

donesena od shvaicaria


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
Денес 20:19Klešta za hilzni

Nova klešta 0.25-10mm² 1200mkd Klešta +hilzni 800 par. 1450 mkd Sam...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:53Fluke 324 plus

Nova profesionalna amper klešta vo fabričko pakuvanje 199 Multimetar...


199 €
или предлог цена
Денес 13:24Würth klešta za tulci (hilzni).

Würth nova klešta za tulci 0.08-16mm²-110 € Site ostanati klešti 0.2...


111 €
или предлог цена
Денес 13:24Bosch lasersko metro

Original bosch profesionalno novo lasersko metro do 20m fabr. pakuvan...


2.600 МКД
или предлог цена
15 јун 20:21Hilta Bosch

Hiltata e kako nova, mnogu malce koristena . orginal germanska kompl...


24.000 МКД
или предлог цена
13 јун 14:50Drebong Fortuna

Prodavam drebong vo odlicna sostojba poveke informacii na brojot 07...


По Договор
или предлог цена
13 јун 13:20Nareznica za Navoj (elektricna)

Nareznicata e kako nova, mnogu malku koristena. orginal germanska


22.000 МКД
или предлог цена
12 јун 15:38Mašina za otvaranje kanali

Polovna mašina za otvaranje kanali za el.instalalateri, vo mnogu dobr...


300 €
или предлог цена
12 јун 13:54Presa za vitkanje cevki 12 tonska nova

Nova presa za vitkanje cevki


14.500 МКД
или предлог цена
11 јун 21:53Nova presa za vitkanje cevki 16 tonska

Presa za vitkanje cevki nova 16 tonska - 19.000 denari 12 tonska 14...


19.000 МКД
или предлог цена
09 јун 18:42Bosch

Donesen od CH


По Договор
или предлог цена
07 јун 07:22Dewalt lisica za drvo

Skoro nova,donesena od CH


По Договор
или предлог цена
07 јун 07:22Hilti TE 6-s

Vo perfektna sostojba,donesen od CH


По Договор
или предлог цена
07 јун 07:21Motorna pila Dolmar 111

Исправна - во многу добра состојба Заменети: > ланец > мач ...


11.500 МКД
или предлог цена
05 јун 15:14Cirkular Metabo

Cirkular Metabo 1200w 190mm odlicen


2.500 МКД
или предлог цена
04 јун 12:35Kompresor

Donesena od shvaicaria


899 €
или предлог цена
03 јун 21:18Bosch

Bateriski hilt,donesen od Ch,birgiite odat posebno


По Договор
или предлог цена
27 мај 11:58Hilti TE 60

Profesionalen Hilti te 60 ,burgiite odat posebno


По Договор
или предлог цена
22 мај 18:22PRAZNI KUTII ZA ALAT, BRUSALICE, BURMASINA,POG.OGLAS

CENATA DOLU E ZA 2 KUFERI NOVI PRODAVAM NOVI KUFERI ZA ALAT MOMENT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
25 €
28 апр 01:39PRODAVAM NOV SET UNIOR ORIGINAL ALATI POG.OGLAS

PRODAVAM NOV SET NA ALATI UNIOR ORIGINAL SE DOSTOI OD / CEKAN , MOTOR...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
60 €
27 апр 20:24cirkular 078 311 714

masina e vo top sostojba poveke informacii na 078 311 714


200 €
или предлог цена
06 апр 12:09BOSCH S 922EF Ножеви за електрична пила

Ножевите за пила на Bosch S 922 EF се изработени од Би-метал. 100 па...


По Договор
или предлог цена
02 апр 23:33stihl ms250

stihl 034 i drugite se 036


1 €
или предлог цена
14 јан 21:44kompresor

kompresor V|illager 50L i drugiot 80L


150 €
или предлог цена
08 дек 19:51Allat per keramikë. -Distancer per shkall. -Дистанцери за ск

Allat per keramikë. -Distancer per shkall. 24 copa -Дистанцери за с...


13 €
или предлог цена
05 ное 22:52Drzaci za plocki, basamak, sigma, plocki, keramika

Proizveduvam i prodavam drzaci za plocki, keramika, mermer, granit


10 €
или предлог цена
05 ное 20:12Motorna pila stihl 051

Pilata e orginal germanska i e vo odlicna sostojba Nov lanec Cena 3...


350 €
или предлог цена
06 окт 21:21Vibrator i pumpa za voda

Vibrator i pumpa za voda vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
04 сеп 17:58Stativa za torta

Stativa za svadbeni torti, 3 i 5 sprata


1 €
или предлог цена
24 авг 22:37Termusi za sladoled

3 termusi od 15l 20l i 25l za sladoled


1 €
или предлог цена
02 авг 10:29kosilka

donesena on shvaicaria


4.800 МКД
или предлог цена
25 јун 17:04Motorna pila jonsered 2095 profesional

motorna pila e donesena od shvaicaria ispravna sostojba


570 €
или предлог цена
16 сеп 20:00Presa za vitkanje cefki hidraulicna

Presa za vitkanje cefki hidraulicna 16 tonska nova


22.000 МКД
или предлог цена
07 авг 10:47Peskara za peskarenje so se kompresor profesionalna

Peskara za peskarenje so se kompresor na vozduh peskarata e koristena...


5.000 €
или предлог цена
17 јан 22:20Шмишајбна SIEMENS - SCHUCKERT

Се продава шмишајбна Siemens SCHUCKERT во одлична состојба.


1 €
или предлог цена
26 јан 23:00HILT PARKSIDE

///PARKSIDE HILT **NOV**!! Nov, kupeno od Avstrija. Abbruchhammer ...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 13:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам