4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ЏАМБО ВРЕЌИ СО ВЕНТИЛ

Вреќите имаат отвор за испуст со можност за многукратна употреба. Дим...


По Договор
или предлог цена
23 јул 10:29PP Vreki Polipropilenski Vreki

Se prodavaat PP Vreki vo slednive dimenzii: -55*110 neporabeni 50kgr...


1 МКД
или предлог цена
22 јул 13:15Hartieni vreki

Proizvodstvo i prodazba na hartieni vreki vo site dimenzii. Cena po ...


1 МКД
или предлог цена
22 јул 13:15DRVENI GAJBI

Prodavam ambalaza za jabolka ( jabucari) so dimenzii 550x350x260 mm ,...


60 МКД
или предлог цена
01 авг 13:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам