101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLACOVI

prodavam 1119 metri kvadratni gradezno zemjiste vednas do asfalten pa...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:39Plac so kuka

Placot se naoga na ulica Prilepska broj 49… Ima 312 kvadrati… Ima ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:11PLAC OD 7321m² MANASTİRSKO DOLENCİ

SE PRODAVA PLAC OD 7321m² VO MANASTİRSKO DOLENCİ KİCEVO Moze zamena s...


17 €
или предлог цена
Вчера 19:48Se prodava plac na Gorica

Se prodava plac na mesto vikano Gorica neposredno do magistralniot pa...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:08Имот во село Премка

Се продаваат ниви,шума,пасишта,ливади и овоштарник Имотот не се дели...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:09plac na dobra lokacija,povolno!

placot e 420m2 i se naoga vo blizina na magistralniot pat kicevo pril...


32.000 €
или предлог цена
Вчера 00:59SE PRODAVA PLAC POD KRUSINO

Se prodava plac pod Krusino, so povrsina od 700 m2, vozdusna banja so...


1 €
или предлог цена
30 јул 09:19mesto so odobrenie za gradba stamben + deloven prostor

Се продава градежно земјиште со одобрение за градба, платени комунали...


11.000 €
или предлог цена
29 јул 17:19Prodavam plac od 900 m2 i plac od 1164 m2

vo Kicevo sproti kasarnata so imoten list broj 57256, katastarska pa...


По Договор
или предлог цена
29 јул 14:34Se prodava imot vo selo Krusica vo Kicevo

Се продава куќа на два ката со поткровје и подрум, дворно место, како...


По Договор
или предлог цена
26 јул 18:29Plac pod Krusino na glaven pat

Se prodava plac so povrsina od 1120m2 na glaven pat za Krusino. Placo...


1 €
или предлог цена
26 јул 10:08SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Se prodava plac so povrsina od 13430 m2 na magistralen pat Ohrid-Kice...


19 €
или предлог цена
26 јул 10:08Niva na asvalten pat 10000m2

Se prodavaat poveke nivi vo blizina na kicevo vo atar na selo karbuni...


1 €
или предлог цена
26 јул 10:04SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALA VLEZ DOBRENOEC

Se prodava plac so povrsina od 2800 m2, na sam vlez za s. Dobrenoec, ...


1 €
или предлог цена
26 јул 10:04Se prodava plac vo nas. Karposh

Se prodavaat placevi so povrsina od 360 do 500 m2 vo nas. Karposh. P...


1 €
или предлог цена
26 јул 10:04Plac na zeleznicka stanica do Doktor Blaze

Se prodava plac nad zeleznicka stanica neposredno do Dr. Blaze na gla...


1 €
или предлог цена
26 јул 10:03Prodavam niva prva linija pokraj noviot avtopat

Odlicna lokacija!!!


По Договор
или предлог цена
24 јул 22:23Se prodava imot pokraj Treska prva linija

Super lokacija, 30 metri odalecena od magistralniot pat Kicevo Ohrid


По Договор
или предлог цена
24 јул 22:22Niva na magistralen pat Drugovo

Se prodava niva so povrsina od 2413m2 na magistralen pat vo Drugovo s...


1 €
или предлог цена
22 јул 12:05Gradezno zemjiste vo Kicevo

Se prodava gradezno zamjiste vo koe se predvideni 2 gradezni parceli ...


По Договор
или предлог цена
22 јул 01:22Prodavam plac vo Ivandol Kicevo

Prodavam plac od 626 m2 na mnogu dobra lokacija vo naselbata Ivandol ...


50 €
или предлог цена
21 јул 18:57Plac na pat za Osoj

Se prodava plac so povrsina od 579 m2 na pat za s. Osoj so markica za...


1 €
или предлог цена
20 јул 13:12Se prodava plac zad Nabizi

Se prodava plac za Nabizi so povrsina od 1207m2. Ima markica so okolu...


1 €
или предлог цена
20 јул 11:46SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT

Se prodava plac na mesto Gorica do magistralniot pat Kicevo Ohrid, ...


50 €
или предлог цена
18 јул 20:50PRODAVAM PLACEVI VO G. DOBRENOEC KICEVO 4KM OD KICEVO

PRODAVAM PLACEVI, NIVI I KORIJA, VO SELO GORNO DOBRENOEC KICEVSKO, NA...


3 €
или предлог цена
18 јул 20:30SE PRODAVAAT NIVI VO LAG VO CELOPECI

Se prodavaat nivi od 8000m2 vo lag vo s. Celopeci. Cena 80 mkd po m2....


80 МКД
или предлог цена
17 јул 12:19Plac na asvalten pat za s. Osoj

Se prodava plac so povrsina od 1100 m2 na asvalten pat za s. Osoj, pr...


29 €
или предлог цена
17 јул 12:18Se prodava plac na patot za Krusino

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni ko...


1 €
или предлог цена
12 јул 21:56SE PRODAVAAT DVE GRADEZNI PARCELI NAD NORA RANCH

Se prodavaat 2 gradezni parceli nad Nora Ranch, na asvalten pat sprem...


1 €
или предлог цена
18 јун 08:00Se prodava plac nad zeleznicka stanica

Se prodava plac koj se naogja nad zeleznicka stanica pod Krusino. Do ...


1 €
или предлог цена
17 јун 20:47Se prodava plac na magistralen pat

Placot se naoga na izlez od Kicevo za Ohrid Placot ima izlez na magi...


1 €
или предлог цена
11 јун 11:11plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada

placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada im...


22.000 €
или предлог цена
05 јун 13:42Се продава фарма

Се продава фарма во близина на Кичево на асвалтен пат кон с. Староец....


1 €
или предлог цена
01 јун 13:45Se prodava niva vo Dolno Strogomiste

Se prodava niva vo atarot na Dolno Strogomiste so vkupna povrsina od ...


8 €
или предлог цена
01 јун 13:43Se prodava plac vo Drugovo

Se prodava plac vo Drugovo, 364 m2 so odobrenie za gradba i temeli. ...


16.500 €
или предлог цена
29 мај 11:57Плацеви за куќи во Кичево

Продавам 4 плацеви секој по 444,25м² урбанизирани со маркици во ДУП, ...


40 €
или предлог цена
23 мај 00:51Se prodava plac vo n. Ivanidol

Se prodava plac vo n. Ivanidol so povrsina od 900m2, vcrtana markica ...


39 €
или предлог цена
13 мај 23:56Продажба на градежен плац.

Плацот се наоѓа во Кичево на аголот на раскрсницата помеѓу улиците "4...


1 €
или предлог цена
02 мај 19:01Se prodava plac so dve markici vo s. Celopeci

Se prodava urbaniziran plac vo s. Celopeci so pristapen pat sproveden...


10 €
или предлог цена
12 апр 22:26SE PRODAVA PLAC NAD SOCIJALNA ZGRADA GORICA

Se prodava plac so povrsina od 2000m2 nad socijalnata zgrada Gorica-D...


15 €
или предлог цена
26 мар 01:01Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам